Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Arek
Sob 09 Lip, 2016
Wzajemne żale :)
Autor Wiadomość
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

komor, do tej pory wydawało mi się, że trzeźwo oceniałeś całą sytuację, ale widzę, że wyszło szydło z worka, też pokusiłeś się o stwierdzenie "my-oni". Nieładnie...
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

„My-oni” to przecież wy cały czas forsujecie. Wasze wzajemne zabawy (kimkolwiek jesteście i którykolwiek z was jest jakiś zbanowanym już poprzednio userem) powinny być dozwolone, pod warunkiem, że zwalczani będą ci inni użytkownicy, którzy nie pasują do waszej grupy zabawowej. Kiedy po łapach dostaje ktoś z waszej grupy, to jest protest i płacz. Wielokrotnie wykazywane tendencje do filozofii Kalego w ocenie co jest chamstwem (jak ktoś nas), a co nie jest (jak my kogoś). Przecież to już wszystko na tym forum było. Nie pierwszy raz przechodzimy to…

Nie rozumiem jakie szydło z worka, przecież linia podziału na tych „naszych” i tych innych – jest dość jasna. Wystarczy śledzić kto bierze udział w kolejnych prowokacjach.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

komor napisał/a:
Wystarczy śledzić kto bierze udział w kolejnych prowokacjach.


dobra mnie w to nie mieszaj, bo to zaczyna wyglądać jak ty bys jakiś spisek widział :P

"prowokacja" dobre jak w odcinku alternatywy 4 z oddziałem zomo co ustawiał krzesełka. Teraz masz rzeczywiście tu głosy przedziwne, miejscami wynaturzone, brakuje tylko T.B. dla równowagi kolorytu od piniaty. Wiecej tych głupawych postów, gorzej dla dyskusji i dla meritum, które miałeś w kilku konkretnych postach wcześniej.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

Głupawy to jest cały ten wątek oraz powody, dla których się tu pojawił, jeśli już mam używać tego słowa, chociaż zaraz mnie trafi coś ponownie i nie wytrzymam. Przecież właśnie o takie słownictwo ciągle chodzi. Więcej się w tym wątku nie odezwę, obiecuję sobie to solennie i mam nadzieję, że dotrzymam słowa.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

komor napisał/a:
Głupawy to jest cały ten wątek oraz powody, dla których się tu pojawił, jeśli już mam używać tego słowa, chociaż zaraz mnie trafi coś ponownie i nie wytrzymam. Przecież właśnie o takie słownictwo ciągle chodzi. Więcej się w tym wątku nie odezwę, obiecuję sobie to solennie i mam nadzieję, że dotrzymam słowa.


słuszne spostrzeżenie, zgadzam się.

Każdą nawet poważną sytuację, takim traktowaniem mozna ośmieszyć albo sprowadzić do śmieszności, gdy przy kilku konkretach całość ginie w morzu głupawych głosów.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

fotoparanoja, dajta spokój, nie warto. Tym koniom tylko obroku brakuje.
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

fides napisał/a:
Po czym go poznałeś?

Po owocach pewnie.
A nie, przepraszam za to zdanie. Religii tez nie można ruszać
 
 
kojut 
Entuzjasta



Pomógł: 37 razy
Posty: 700
Skąd: An Uaimh
Wysłany: Pią 17 Cze, 2016   

Ja pierdu! komor, podziwiam Cię za cierpliwość.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, postanowiłem zaniechać zbędnych dyskusji, dlatego też napisałem PW do moderatora(Komor) a było to w piątek, oczywiście dostałem odpowiedź, że moderacja się tym zajmie, cytuje: " muszę skonsultować to z kolegami."

Chciałbym zapytać, jak moderacja się tym zajęła? Bo ja pewnie do tematu mam podejście subiektywne ale wybacz Arku ale wydaje mi się, że ty masz zdecydowanie bardziej subiektywne, jak można dostać kartkę za coś takiego:

Arek napisał/a:
fotoparanoja napisał/a:
będziesz dochodził czy to prawda ekranu?

Pytanie nie było skierowane do Ciebie więc nie wychodź przed szereg, bo doskonale wiesz czym się to kończy. Żeby Ci się lepiej o tym myślało dorzucę Ci jeszcze jedną cegiełkę.


a nie dostać jej za coś takiego (to z 26.06):




Mam rozumieć, że takie praktyki jak ten priv od T.B. (podesłany do Komora) to normalne słownictwo stosowane tu powszechnie na forum a moje pytanie "o prawdę ekranu" to złamanie regulaminu?

* może żeby nie robić poruty, nie będę cytował co było w tym privie, może zacytuje tylko Komora co o nim napisał:

" PW niewątpliwie nieładne."

Przypomne, że tego priva dostałem, po normalnej wymianie zdań, własciwie o podłożu neutralnym i sam byłem zaskoczony, w tym miejscu:
http://forum.optyczne.pl/...hp?pic_id=11095

Arek, czy tu są równi i równiejsi? Bo o punkt regulaminu który złamałem, nie będę nawet pytał, bo widać, że nie ma sensu.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

fotoparanoja napisał/a:
a nie dostać jej za coś takiego (to z 26.06)


Masz całkowitą rację. Za tamto prowokowanie T.B. też powinieneś dostać ostrzeżenie. Zlitowałem się i tylko skasowałem oba posty. Więcej tego błędu już nie popełnię.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Arek napisał/a:
Masz całkowitą rację. Za tamto prowokowanie T.B. też powinieneś dostać ostrzeżenie. Zlitowałem się i tylko skasowałem oba posty.


tam rozmowa akurat miała neutralny przebieg, nie zrozumieliśmy się jak zwykle, może za dużo pytań było w jednym poście, ja pytam o priva, czy tam twoim zdaniem wszystko gra?

Arek, jak masz odpowiadać, że to prowokacja i stąd ten "niełądny" język T.B. to sobie daruj, bo to najgorszy sposób tłumaczenia innej osoby szczególnie w stosunku do takiego słownictwa.

Arek napisał/a:
Więcej tego błędu już nie popełnię.


naprawdę nie interesują mnie twoje humory, bo albo walisz na oślep albo kara jest nawet za intencje, jak w przypadku stalowego, zacznij może rozdawać ostrzeżenia za czyny, bo akurat to moje pytanie miało też charakter neutralny, że ci przypomne:

będziesz dochodził czy to prawda ekranu?


za coś takiego przyznać cegłę, to już strzelanie na oślep. I tak sukces po tym jak wcześniej ukarałeś stalowego za intencje :smile: Zaczyna to przypominać misterstwo miłości :razz:
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

O matko z córką, co tu się wyrabia???
To jest ta wasza odpowiednia reakcja na wyzwiska?

Jeśli powyższe zdanie o 'prawdzie ekranu' ktoś uważa za prowokację, to powinien zasięgnąć porady specjalistycznej w kierunku paranoi (o ironio!), a nie fora publiczne moderować.

Teraz w każdym przypadku będziecie przydzielać kartki obrażanym osobom, pod pretekstem, że obrażający został sprowokowany?

Jeśli nie, to proszę o informację, gdzie stoi kolejka po status użytkownika specjalnej troski, bo też chciałbym się załapać.

Generalnie, tylko pogratulować wzorowej moderacji. Że też nie jest wam głupio...
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

Brakuje tylko żeby wpadł jaad i po raz kolejny wyjechał z Goebbelsem lub wiązanką: "brednie" "bredzisz", "konfabulujesz", "bzdury", "kretynizm" i "manipulacje".
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016   

No po prostu wspaniale. Ja dostałem ostrzeżenie za napisanie o argumencie, że jest z ciemnego miejsca człowieka, a kolega specjalnej troski za pisanie wprost, że ma kogoś w dupie nie dostał nic. Pięknie, pięknie...

PS. Zaraz się pewnie okaże, że znowu jątrzę i mam złe intencje :roll:
 
 
monkowy_dziadek 
Bywalec



Posty: 130
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   

Posłuch i szacunek. To powinien mieć administrator i moderator, aby skutecznie i bezstresowo kontrolować forum, a im więcej takich akcji, tym mniej jednego i drugiego.
Przewiduję dalszy odpływ uczestników, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i chcą się dzielić swoją wiedzą. A że od czasu do czasu coś tam chlapną nie tak, albo wprowadzą trochę humoru? Komu to przeszkadza?
Na końcu zostanie grupa wiernych giermków, którzy mają za małe cojones, żeby się wychylić i ryzykować oberwanie cegłą na głównej ulicy w jasny dzień i właściwie za nic, no i tych, dla których człowiek na stanowisku administratora, właściciela forum albo nawet moderatora to "OMG! Znam kogoś, kto ma władzę!"
Podsumowanie: Arek, to, co w tej chwili robisz jest niesprawiedliwe i złośliwe. Pomyśl, czy tak właśnie chcesz być postrzegany.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 15