Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Nie 01 Sty, 2017
FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY 2016
Autor Wiadomość
fazi75 
Rozmowny


Posty: 443
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Cze, 2016   

@Arkowal 106-badzo ładne. Lubię tak kadrowane domy :-)

maziek napisał/a:
Fazi, dobrze Ci idzie to gięcie rzeczywistości, dawaj dalej :) .

:-) Mówisz i masz :-)
Cytat:

fazi75, głupia sprawa, napisałem wyżej że za fiszką w architekturze nie przepadam ale własnie po 102, 103, 104 się przekonałem

Ja od zawsze fiszkę lubię i lubić będę. Oczywiście wszystko z umiarem :-) Jednak jak wyjdę na miasto i podepnę ten obiektyw nieraz aż gęba się sama śmieje na widok tego co wizjer pokazuje :wink:
Cytat:
szacun za 104 bo to było trudno "równo" zrobić aż się tam wybiorę :smile:

Tak równo jak bym chciał to nie jest :razz: A wybrać się warto. Na razie wokół trwa budowa i jest trochę przeszkadzajek, a fiszka widzi dużo :-)

Kończąc wrzucam jeszcze parę fotek. Jednocześnie obiecuję, że więcej z rybki na razie pstryków nie będzie :wink:

107.


108.


109.


110.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






WojciechW 
Optyczny



Pomógł: 38 razy
Posty: 1373
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

Nie jest to żadna krytyka, ale by choć trochę zrozumieć zamieszczone zdjęcia potrzebowałbym następujących informacji:

W przypadku 106 - czy ściany budynku są proste (a cały efekt to dystorsja)?

W przypadku zdjęć kol. fazi75 - gdzie znajdują są te przedstawione budynki i czy 108 było jakoś korygowane.

Serdecznie pozdrawiam,

WojciechW
 
 
piniata 
Uczestnik



Pomógł: 2 razy
Posty: 78
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

WojciechW, toż to Warszawa, na 110 widać to najlepiej.
 
 
fotoparanoja 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

piniata napisał/a:
toż to Warszawa, na 110 widać to najlepiej.



na 104 moim zdaniem bardziej :twisted:
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

Cytat:
W przypadku 106 - czy ściany budynku są proste (a cały efekt to dystorsja)?

Szanowny Panie Wojciechu,
Warto wiedzieć, że przy odwzorowaniu trójwymiarowego świata na płaszczyznę matrycy zawsze dochodzi do jakichś dystorsji i musimy się z tym pogodzić.

Pozdrawiam serdecznie

Janusz
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

Arkowal, Bardzo fajny minimalizm, nic bym w kadrze nie zmieniał poza tym by linia była idealnie pionowa, oraz te klika plamek z budynku usunął.

111.
Birmingham new street train station by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

Fajne - ale szto eto takoje :) ?
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

111. świetne :)
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

Dziękuje koledzy za opinie:-)
maziek dwoiłem się z tym kadrem jak tylko mogłem,ale na moje oko tak wygląda najlepiej.
90s czujne oko:-)Plamek nie zauważyłem.Dzięki:-)
fazi75 Osobiście kadry z fisha mi się podobają,sam planuje zakupić co szerszego:-)

111 Tradycyjnie z klasą!
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Sro 29 Cze, 2016   

T.B. napisał/a:

Jeszcze raz:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstruktywna_krytyka


Cytat:
Konstruktywna krytyka – rodzaj krytyki, która charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce


czasami nie mozna rozwiazac problemu, ewentualnie takim sposobem jest pozostawienie zdjecia w albumie rodzinnym.

T.B. napisał/a:
Epitet, to epitet.

To jedno z tych stwierdzen, ktorego slusznosci nie da sie obalic :mrgreen:
Dodam tylko ze epitet nie ma z zalozenia wydzwieku pejoratywnego
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 29 Cze, 2016   

Z założenia, epitet jako abstrakcja, wydźwięku nie ma żadnego.
"Gniot" - to epitet o wydźwięku pejoratywnym.
To jedno z tych stwierdzeń, którego słuszności nie da się obalić :mrgreen:

[ Dodano: Sro 29 Cze, 2016 12:44 ]
Usjwo napisał/a:
czasami nie mozna rozwiazac problemu, ewentualnie takim sposobem jest pozostawienie zdjecia w albumie rodzinnym.

Znam takich krytyków, którzy - gdyby mi napisali, że powinienem był zostawić zdjęcie w albumie rodzinnym i nic innego nie da się już z nim zrobić - na pewno napisaliby mi dlaczego.
Po prostu mają na temat fotografii coś do powiedzenia - i nie piję tu do Ciebie, Usjwo, Boże broń. To tak ogólnie.
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Sro 29 Cze, 2016   

maziek napisał/a:
Fajne - ale szto eto takoje :) ?

Taki fragment, ogólnie nie postarali się z tą stacją.
https://www.google.co.uk/...h,112.36t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHCbdYFyiL4KWD1TFgbKy2Q!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Taką wizualizacje znalazłem
https://www.google.co.uk/...FnQCSsyLEwbM%3A
A jest to:
https://www.google.co.uk/...XToDnkKsFXYM%3A

Arek, Arkowal, podziękował koledzy.

[ Dodano: Sro 29 Cze, 2016 17:59 ]
skopało linka więc dodam jeszcze raz
<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m0!3m2!1sen!2suk!4v1467215944239!6m8!1m7!1s4Zm-Eimm9n_aRlpvfnwmkg!2m2!1d52.4770041!2d-1.9004123!3f15.896847726993656!4f19.324369024099965!5f0.7820865974627469" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>

[ Dodano: Sro 29 Cze, 2016 18:00 ]
https://www.google.co.uk/...h,109.32t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4Zm-Eimm9n_aRlpvfnwmkg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

[ Dodano: Sro 29 Cze, 2016 18:00 ]
https://goo.gl/maps/vDJqJP278ZN2

[ Dodano: Sro 29 Cze, 2016 18:01 ]
Ostatni link działa, przepraszam za śmietnik i prośba do moderatorki o usunięcie niedziałających linków.
Dziękuje
 
 
fazi75 
Rozmowny


Posty: 443
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

112.
 
 
stalowypępek 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 130
Skąd: Z Łodzi w Czikago
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

fazi75, bardzo dobrze.
 
 
gambdzioch 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Witam,

Zdjecia 111 i 112 bardzo mi sie podobaja.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16