Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Kompakt do 1500 zł (edycja 2016)
Autor Wiadomość
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Wybrałaś tak różne aparaty, że faktycznie wyglądasz na amatorkę ;)
Dla mnie DSC-HX400 ma tylko jedną zaletę - duży zoom. Jeśli go nie potrzebujesz, to RX100 jest zdecydowanie lepszy (jakość zdjęć) i poręczniejszy :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MadalenaM 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Jak widać nie kłamałam ;)

Czyli mogę uznać, że Rx100 to dobry wybór? :)

I dziękuję bardzo, jednocześnie przepraszam za moją ignorancję w temacie aparatów ale jest nadzieja, a przynajmniej założenie, że się to zmieni :)
 
 
Knighterrant 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Witam serdecznie

Prośba o pomoc w wyborze aparatu, zastanawiam się co do wyboru pomiędzy sony dsc-hx80 a sony dsc-rx100, czy pomiędzy tymi dwoma aparatami jest duża różnica ?. Jestem amatorem, zależy mi na dobrej jakości zdjęć, duży zoom oraz w miarę nagrywanie filmów, czy może o wiele tańszy hx60 ?
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

MadalenaM, jeśli stawiasz na jakość zdjęć, to RX100 będzie znacznie lepszym wyborem.
 
 
MadalenaM 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pią 13 Sty, 2017   

Dziękuję bardzo za pomoc!
 
 
MichalKichal 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Wto 17 Sty, 2017   

PDamian napisał/a:
http://www.optyczne.pl/porownaj.php?co=aparat&ile=3&add0=1909&add1=1594&add2=2040


Poczytałem i chyba wybiorę RX100. Zapomniałem dodać, że zależy mi na wbudowanej lampie błyskowej i wizjerze. Z tego powodu zmuszony będe wybrać RX100 III. Czy może coś zbliżonego parametrami, a tańszego jesteś w stanie polecić?

Pozdrawiam

[ Dodano: Wto 17 Sty, 2017 10:11 ]
Nie mogę edytować. Olympus Stylus 1?
 
 
kalusia87 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pon 23 Sty, 2017   

Również poszukuję kompaktu w podobnej cenie. Jestem kompletnym laikiem :/ Głównie będzie służył do robienia zdjęć dziecku, na imprezach rodzinnych, wycieczkach. Chciałabym żeby był dość intuicyjny w obsłudze, robił dobre zdjęcia w różnych warunkach, w sumie to nie wiem, na co jeszcze zwrócić uwagę. Zainteresował mnie Sony RX100, czy są jeszcze inne modele godne polecenia, powiedzmy do 1300 zł? Czy warto dopłacić do Sonego?
 
 
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Pon 23 Sty, 2017   

Nie ma tańszych godnych polecenia, chyba że kupisz używany...
 
 
kalusia87 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Sro 25 Sty, 2017   

A co myślicie o Panasonicu LF-1? Ma dobre wyniki w testach... Dodam, że zależy mi głównie na dobrej jakości wydrukowanych zdjęć w formacie 10x15, przy raczej niewielkiej obróbce. W większości będę wykorzystywać automatyczne tryby.
A jeśli chodzi o półkę cenową do 1700 zł, jest jeszcze Canon G9x. Który z tych dwóch lepiej wypada: Sony RX100 czy Canon G9x? A może w tej cenie jest jeszcze jakiś ciekawy model?
Ostatnio zmieniony przez kalusia87 Sro 25 Sty, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Sro 25 Sty, 2017   

LF-1 jak najbardziej, jeśli tylko uda ci się go gdzieś znaleźć :cool:
 
 
DemonicAzazel 
Nowy


Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 05 Lut, 2017   Kupno Cyfrówki - POMOCY

Witam planuje zakupić sobie aparat kompaktowy który będzie robił w miarę procesjonalne (dobre) zdjęcia . Tylko całkowicie się nie znam na tych wszystkich parametrach :( .
Wstępnie chciałem na to przeznaczyć 1300 zł ale myślę że maksymalną granicą będzie 2000zł

Bardzo proszę o wasze propozycje i rady jaki aparat byłby dobrym zakupem.
Podam moje zestawienie aparatów które mi się rzuciły w oczy może któryś jest warty uwagi :

http://www.optyczne.pl/po...=1870&add4=1838
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 05 Lut, 2017   

Ponieważ przełomowych premier z 2017 roku jeszcze nie było, to scalam do zbiorczego wątku „Kompakt do 1500 zł (edycja 2016)”.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14