Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
FOTOGRAFIA LUDZI
Autor Wiadomość
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 01 Sty, 2017   FOTOGRAFIA LUDZI

Zapraszam!
Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Wto 02 Sty, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wolański 
Nowy


Posty: 21
Skąd: Antalya
Wysłany: Sro 08 Lut, 2017   Re: FOTOGRAFIA LUDZI 2017

Refleksja taka..
1.

refleksje.jpg
Plik ściągnięto 29533 raz(y) 77,42 KB

Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Pon 13 Lut, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5164
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 08 Lut, 2017   

Ale to do fotografii zwierząt ;) ...
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 08 Lut, 2017   

No nie :shock: :roll:
Różne myśli mię najszły przy tym zdjęciu, ale żeby babcię do zwierząt?
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5164
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 08 Lut, 2017   

Któryś z koni jest babcią?! :cool:
 
 
Wolański 
Nowy


Posty: 21
Skąd: Antalya
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

maziek napisał/a:
Któryś z koni jest babcią?! :cool:

Witam. Babcia odchodzi, jest już niewyraźna jakby ślad po niej ginął i nikt tego nie zauważa tylko te dwa konie. Ludzkość jest zajęta swoimi poważniejszymi sprawami.
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Myślałem, że babcia po napadzie na pocztę ucieka przed policją. :wink:
 
 
Wolański 
Nowy


Posty: 21
Skąd: Antalya
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

PDamian napisał/a:
Myślałem, że babcia po napadzie na pocztę ucieka przed policją. :wink:

I tak można czytać zdjęcie. Były numery na 'wnuczka' to i na 'babcię' mogą funkcjonować :)
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Babcia dość niewyraźnie dziś wygląda. Nie to co jeden z koni, który przyjął Rutinascorbin.
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Wolański napisał/a:
Babcia odchodzi, jest już niewyraźna jakby ślad po niej ginął i nikt tego nie zauważa tylko te dwa konie. Ludzkość jest zajęta swoimi poważniejszymi sprawami.
Literatura porywająca, ale fotografia słaba. Źle wygląda ten blur. Dodatkowo w kadr złośliwe wjechała karetka pogotowia.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5164
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Tutejszyn, muszę Ci coś wyjaśnić, bo będziesz miał kłopoty. To policja, oni z pałami a nie noszami chodzą ;) .

Wolański - to oczywiście tylko moje skromne zdanie - ale nie bierze mnie to. Jak dla mnie to przemajdrowałeś z rozogniskowaniem, ale nawet jakbyś nie przemajdrował, to byłoby to z tym kadrem całkiem fajne zdjęcie koni :) - a babci obciachałeś płetwy.
 
 
Wolański 
Nowy


Posty: 21
Skąd: Antalya
Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

maziek napisał/a:
Tutejszyn, muszę Ci coś wyjaśnić, bo będziesz miał kłopoty. To policja, oni z pałami a nie noszami chodzą ;) .

Wolański - to oczywiście tylko moje skromne zdanie - ale nie bierze mnie to. Jak dla mnie to przemajdrowałeś z rozogniskowaniem, ale nawet jakbyś nie przemajdrował, to byłoby to z tym kadrem całkiem fajne zdjęcie koni :) - a babci obciachałeś płetwy.

'Znam Wasze poczucie humoru, od kilku lat śledzę info na forum ...
Tak to jest jak teleobiektyw: 350mm.( trudno aby wszystko było ostre) dźwiga się i robi zdjęcia z reki. Babcia zbyt szybko przemieszczała się do przodu, policji nie zapraszałem, a konisie z przytulaniem mnie zaskoczyły co ujrzały moje gały później już na kompie i rozmyłem nieco tło wybijając konie na plan pierwszy. Oczywiście nie będę tracił Waszego czasu na opowiadanie tego co widzę albo zauważam. Idę focić, fajne słońce, w końcu...
Ostatnio zmieniony przez komor Nie 12 Lut, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5164
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

Słusznie (co do pójścia na zdjęcia) - ale to zdjęcie rozogniskowałeś w obróbce a nie obiektywem. Albo też ogólnie nieostre zdjęcie mocno wyostrzyłeś w obrębie łbów koni (pewnie tak, bo nie widać innych śladów strefy ostrości). Babcia, woźnice i przednie kopyta koni są w bardzo różnej odległości od najostrzejszych na tym zdjęciu końskich łbów - a są mniej więcej tak samo nieostre - zwłaszcza w przypadku kopyt, które są w tej samej niemal odległości co łby od aparatu jest to nienaturalne i nie zeszło tak z matrycy.
 
 
Matpol7 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 230
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Pon 13 Lut, 2017   

Proszę o wyrozumiałość, dopiero się uczę :mrgreen:

2

Zdjęcie.JPG
Plik ściągnięto 29215 raz(y) 517,99 KB

 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sro 15 Lut, 2017   

Skoro nikt inny nie chce, to wypowiem się ja, Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy.

Na zdjęciu 2 nie pasuje mi kadrowanie. Zasady są po to, żeby je łamać - ale tym razem nie zadziałało to dobrze. Wolałbym linię głowa-tułów na lewej linii jednej trzeciej. Poza tym wszystko fajnie. Wesoło, kolorowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 21