Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Torba na apart Sony a6000+SELP18-105.
Autor Wiadomość
redrock3 
Nowy


Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 23 Cze, 2017   Torba na apart Sony a6000+SELP18-105.

Witam wszystkich.
Zajmuję się fotografią amatorsko, dla własnej przyjemności. Niedawno zakupiłem sony a6000 i obiektyw SELP18-105. Poszukuję jakiejś torby która pozwoli na wygodne noszenie aparatu podczas pieszych wycieczek czasami cały dzień z plecakiem oraz będzie wygodna w czasie dłuższej jazdy na rowerowe. Aktualnie posiadam niedużą torbę na ramię w której mieszczę aparat na styk, jednak jest ona niewygodna jak zakładam plecak, na rowerze również potrafi przeszkadzać.
Najbardziej pasowała by mi torba którą można nosić na biodrze oraz na ramieniu. Znalazłem ciekawa torbę Genesis Rover, ale patrząc na wymiary wydaje się za duża na mój aparat, nie przymierzałem.
Proszę o informację jaką torbę mógłbym kupić.
Na dłuższe wycieczki piesze zastanawiałem się również nad plecakiem z przedziałem na aparat oraz stelażem dla wygodnego noszenia typu Genesis Denali, albo plecak turystyczny z dwiema komorami, jedna na aparat w pokrowcu i akcesoria druga na resztę manatków. Czy ktoś posiada taki plecak i mógłby napisać krótką opinie na jego temat.
Często zabieram jeden lub dwa stare obiektywy manualne oraz statyw ale to dodatkowe akcesoria lądują w plecaku albo w torbie rowerowej bądź w na plecach, a aparat wolałbym mieć łatwo dostępny.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc
Pozdrawiam.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 24 Cze, 2017   

Trudno jest znaleźć odpowiednią torbę, ale bardzo łatwo jest określić jej cechy. Wielkość, kolor, długość paska, rodzaj pokrywy, sposób zapinania, sposób ładowania aparatu (obiektywem w dół, czy na bok), cena, czy coś innego, co jest ważne tylko dla Ciebie...
Po określeniu, jakie cechy powinna mieć torba, wystarczy przeglądnąć ofertę i... już :)
Pamiętaj, że to Ty najlepiej będziesz wiedział, co "jaką torbę mógłbyś kupić".
 
 
redrock3 
Nowy


Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 26 Cze, 2017   

Dziękuję za odpowiedź.
Największym problemem jest że nie mam u siebie zbyt wiele wyboru w sklepach. mogę jedynie patrzeć na wymiary jakie podaje producent ale żeby przymierzyć jakąś konkretną znalezioną przez internet zazwyczaj muszę zamówić a jak się nie spodoba to odesłać. Inna sprawa że większość toreb jest projektowana pod lustrzanki i nie pasuje do bezlusterkowca.
Będę dalej szukał, może znajdę coś dopasowanego, może dopasuję coś znalezionego.
Pozdrawiam.
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 26 Cze, 2017   

redrock3, Największym problemem nie jest mała oferta w sklepach, które masz obok siebie. Problemem jest wiara, że Internet rozwiąże Twoje problemy.

Piszesz: "Aktualnie posiadam niedużą torbę na ramię w której mieszczę aparat na styk, jednak jest ona niewygodna jak zakładam plecak, na rowerze również potrafi przeszkadzać. "

Nic nie napisałeś dlaczego obecna torba jest niewygodna i co przeszkadza Ci w jeździe na rowerze. Wystarczy teraz prosta odpowiedź na pytanie, co i dlaczego Ci przeszkadza, potem wziąć linijkę i zmierzyć aparat i obiektyw, aby określić potrzebną przestrzeń i już można samodzielnie poszukać (gdziekolwiek) torby, która będzie miała odpowiednie cechy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14