Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Canon eos 1300d lub canon eos m10, apart do +/- 1400zł
Autor Wiadomość
Niki 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   Canon eos 1300d lub canon eos m10, apart do +/- 1400zł

Cześć
Dopiero zaczynam.swoją przygodę z fotografią,wiec prosze was o porade.mam do wydania te 1400 lecz jeśli za np 200zł dostane duzo lepszy sprzet to takie oferty tez bym poprosił.Aparatu potrzebuje do fotografii typu street i car spottingu. Wytypowałem te canony sugerując sie testami,ale co test to inna opinia i sam juz nie wiem,byc moze cos pominąłem dlatego zwracam sie o pomoc.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

Zapomnij. Za tę cene możesz mieć niezły średni kompakt. Chyba że dołożysz https://www.euro.com.pl/l...CFRiMUQod1YQO4Q
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

Jeśli nie musi być nowy to może taki zestaw: http://allegro.pl/canon-6...73.html#thumb/5
:?:
 
 
Niki 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pon 30 Paź, 2017   

Używanych to wolałbym nie,naprawdę do 1400 nie ma nic fajnego? Czytałem o tym bezlusterkowcu canona i wydaje sie być naprawdę ok
 
 
zelik76 
Uczestnik



Posty: 94
Skąd: Stąd
Wysłany: Pon 30 Paź, 2017   

W tej cenie ciężko będzie. Ja bym poszedł w tą stronę:
http://allegro.pl/aparat-...6797214784.html
i do tego
http://allegro.pl/sony-16...7018822037.html

Matryca dużo lepsza od Canona, mały - do streeta jak znalazł.
Czemu się boisz używek? Jak byś się zdecydował na używkę A5000 to można by złożyć idealny zestaw do streeta ze szkiełkiem 20 2.8 w śmiesznej cenie jak na możliwości.
 
 
Niki 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Wto 31 Paź, 2017   

Bo jest możliwość ze kupie używanego łacha,z dużym przebiegiem,pozatym zależy mi też na gwarancji.O takie propozycje właśnie mi chodzi,jeśli ten używany sprzęt by był dużo razy lepszy od tych nowych to jeśli by nie był zużyty to można sie zastanowić.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Paź, 2017   

Niki napisał/a:
jeśli ten używany sprzęt by był dużo razy lepszy od tych nowych

Od K-50 będzie trudno o coś lepszego ... co najwyżej zużytego. :lol:
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 31 Paź, 2017   

Andrzej.M. napisał/a:
Niki napisał/a:
jeśli ten używany sprzęt by był dużo razy lepszy od tych nowych

Od K-50 będzie trudno o coś lepszego ... co najwyżej zużytego. :lol:
A ja bym właśnie patrzył na Canon EOS M ale pierwszego. Flaki ma jak Canon 650D.
 
 
Niki 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017   

Jednak zdecydowlem sie na canona 1300d.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lis, 2017   

Wojmistrz napisał/a:
laki ma jak Canon 650D.

A co takiego siedzi w tych flakach kiepskiego 3-cyfrowego canona? jak dla mnie taka mocno ujemna "rekomendacja". Z drugiej strony - pewnie i tak niebo lepsze od czterocyfrowego... Takie wybieranie mniejszego zła?
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017   

Pewnie różnica taka, że 1300D to jakby odświeżony 550D. https://www.optyczne.pl/p...=1614&add3=1595
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lis, 2017   

No tak - stary 550 w nowej cenie... :lol: Gdzie mu do K-50... Ale napisali Canon - te numery marketingu cwanona to już chyba legenda... :cool:
https://www.optyczne.pl/p...=2078&add2=1755 Takie małe porównanko z tymi lepszymi...
Ostatnio zmieniony przez Andrzej.M. Pią 03 Lis, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017   

Fotografuje się tym nawet nie najgorzej, o dziwo to już jest całkiem fajna lustrzanką, no i zawsze można pod to Canonowskie eLki podpiąć.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lis, 2017   

Wojmistrz napisał/a:
można pod to Canonowskie eLki podpiąć.

Raczej to coś pod eLki... :lol:
Niestety matrycowo - przepaść do innych marek... https://www.dxomark.com/Cameras/Ratings
a raczej amator eLek nie kupi...
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017   

Heh, ten test jest do bani. 6D jest na pozycji 59 a niegdyś posiadany przeze mnie k-5 na 60, a między nimi była przepaść :) Nawet K-3 jest widzę gorszy od K-5 :P
Nie zmienia faktu, że 1200D było już udanym produktem, pomimo tego że to najniższa możliwa linia i byłby całkiem dobrym nawet jako backup w plecaku. To samo zdanie mam o 1300D, chociaż osobiście żadnego bym z nich nie kupił specjalnie w takim celu, już wolałbym 100D. Jak na razie jako backup mam 1000D i jeśli musi daje radę, pomimo 10Mpx i jednemu punktowi centralnemu na środku. Moim zdaniem Niki, wcale nie będzie żałował decyzji. Mnie w tej linii denerwują wyłącznie lichej rozdzielczości wyświetlacze, z czego 1300D przynajmniej nie odstaje od aparatów z wyższej półki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14