Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: hijax_pl
Sob 14 Cze, 2014
Jakiego smartfona radzicie kupić?
Autor Wiadomość
Ronnny 
Nowy



Posty: 1
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

A jak wypada na tle Lumii, czy S7 taki Huawei P8? (ostatnio sprawuje mi się, jako telefon, tak ogólnie, ale pomału coraz to częściej przydarza mi się sytuacja, by zrobić zdjęcie, a alfy pod ręką akurat nie mam ;/ )
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pon 26 Cze, 2017   

He he z ręki tak samo... prosto na podłogę :)
A tak na serio, jaka Lumia?
Zasadniczo wszędzie ładują podobne elementy, to dziś prawie jak puzzle, nawet da się sporo podzespołów przekładać między telefonami i jajko podnosi raczej bez problemu.
 
 
pawelm654 
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017   

Czesc, chcialbym kupic telefon do robienia przyzwoitych zdjec. Aktualnie mam S6, natomiast w najblizszym czasie bede musial sie go pozbyc i w zwiazku z tym mysle nad S8 lub P10. Co polecacie? A moze jakis inny model?
 
 
FotoVideo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017   

Obserwuje ewolucje aparatu fotograficznego w Galaxy od modelu 2 do 8 uważam że najbardziej udanym aparatem był Galaxy S6 obecna S8 to krok nawet 3 kroki w tył do modelu S4 i S5 jeśli chodzi o aparat cyfrowy zdjęcia są papkowate wyostrzone o sztucznych kolorach ogólnie wygląda to dobrze na ekranie smartfona w monitorze komputera nie do przyjęcia ! O dziwo seria Huawei P9 P10 oraz Honor 8 i 9 (to samo) są zdecydowanie lepszymi aparatami cyfrowymi robiłem ostatnio takie osobiste porównanie przed wyborem smartfona fotograficznego dla znajomej zdjęcia z Huawei oraz Honora były jak dla mnie przyzwoite oczywiscie to moja obiektywna opinia według mnie nadal najlepszym aparatem cyfrowym w smartfonie jaki dotąd powstał jest w Noki 808 !
 
 
RoboBat 
Optyczny


Pomógł: 25 razy
Posty: 1006
Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017   

Motorola X Force
 
 
Chris62 
Entuzjasta


Pomógł: 8 razy
Posty: 665
Wysłany: Pią 13 Paź, 2017   

RoboBat napisał/a:
Motorola X Force


Używam S5 Neo oraz NOTE4 i jestem zadowolony
Note 4 to IMO najbardziej rozsądne rozwiązanie.
Ma superMa super ekran Wciąż wystarczające parametry do wszystkiegotrwałą obudowę
można wymieniać akumulatory karty MSD masa czujników i można go podpiąć kablem MHL
do Wszystkiego co ma HDMI i mirrorować ekran.
Nie kumam dlaczego ludzie chcąkupować wykastrowany
ale za to szklany szajs który po upadku pęka.

Osobiście wolę nosić LX7 itp. niz przepłacać za Smartfon
tylko z powodu aparatu.
Aparat ma Iepszy sensor i optykę
Do tego ZOOM optyczny.
 
 
Glenar 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Sob 09 Gru, 2017   

Ja bardzo lubię aparat w huawei p10, ale pod warunkiem, że robię zdjęcia w dzień. Niestety do nocnych zdjęć się nie nadaje, ale jestem już w tym wieku, że w nocy śpię ;)
 
 
pawelm654 
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   A jak sie ma sprawa Mate10 vs. Mate10 mini?

Zastanawiam sie jaki telefon kupic. Zalezy mi na dobrych zdjeciach (oczywiscie na poziomie komorki) mam teraz S6, ale powoli juz pada wiec myslalem nad Mate10 lub S8, ale jak na razie ceny powalaja :-(
 
 
adik 
Nowy


Posty: 6
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018   

Ano, ceny powalają. Sam się zastanawiam nad S8, ale najlepiej kupować, jak już wejdzie nowy model, wtedy starszemu od razu leci cena w dół, więc jak masz jeszcze chwilę, to poczekaj na to ;) Huawei P10 jeszcze jest spoko i LG V30.
 
 
Gliwice 
Nowy
mieszam



Posty: 23
Skąd: Gliwice i okolice
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

Jeśli zależy głównie na dobry aparacie to najlepiej kupić Lumie 950 lub 950XL ale to już pewnie wiecie:P
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

Ja tam mam staruszka H818 i działa jak przecinak. Do fotografii codziennej gdzieś tam coś pstryknąć wystarczy, filmy 4K są, manual jest, a i przedni aparat lepszy niż cokolwiek miałem w rękach łącznie z Szajsungiem S8 :D
Dla mnie, ale podkreślam dla mnie, niepoważne jest kupowanie telefonu zamiast aparatu czy dla aparatu dla fotografa, za to rozumiem sytuację, kiedy ktoś ma kupić kompakt za np 800zł, a ma stary telefon komórkowy. W takiej sytuacji faktycznie zakup fotografującego telefonu może być lepszym rozwiązaniem. Sumując kwotę na aparat i telefon, można kupić coś lepszego, ale czy koniecznie musi być to nowe i z górnej półki? Osobiście kupuję EX flagowce poza ugryzionym jabłkiem i jego największym konkurentem, bo zazwyczaj najwięcej tracą na cenie i niskim kosztem można mieć całkiem przyzwoity telefon z dobrymi parametrami i dodatkami. Czasami robię tak, że kupuję, poużywam, wezmę cyfrowe dodatki i odzyskam kasę. Dla przykładu z jednym z poprzednich telefonów dostałem subskrypcję Office 365 na rok z chmurą 1TB, a z obecnym 100GB w Google na 2 lata. Niby nic, a dodatkowo cieszy.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018   

Gliwice napisał/a:
Jeśli zależy głównie na dobry aparacie to najlepiej kupić Lumie 950 lub 950XL ale to już pewnie wiecie:P

Aparat świetny, prawdopodobnie do tej pory w czołówce.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Poczytajcie naprawdę sobie ostatnie zestawienie DXO, mądrze napisane i można sobie zaktualizować wiedzę oraz swoje przekonania. To jeden z tych tematów, gdzie co roku coś się zmienia i opinia wyrobiona rok temu może być już nieaktualna.

https://www.dxomark.com/d...ras-next-level/
 
 
adik 
Nowy


Posty: 6
Wysłany: Czw 22 Lut, 2018   

Ano, faktycznie dobre zestawienie :grin: jakoś mi tak rozjaśniło w głowie różnice między szajsungiem a iphonem ;)
 
 
Matpol7 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 230
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Pią 23 Mar, 2018   

Witam. Porównuję sobie telefony Honor 7X, Asus Zenfone 3 i Xiaomi MiA1. Na innym forum skupiam się na ich ogólnych możliwościach. Chcę tutaj zapytać wyłącznie o foto i video. Xiaomi podobno przegrywa z Asusem. Mogę prosić o dokładniejsze wytłumaczenie mi o ile jest słabszy i jak duże są między nimi różnice? Ew. jak wygląda sprawa w Honorze?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15