Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: komor
Pią 30 Mar, 2018
Canon g5x czy Olympus om D e m 10
Autor Wiadomość
mimi 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pią 30 Mar, 2018   Canon g5x czy Olympus om D e m 10

Jak w temacie- czy ktoś mógłby mi poradzić, co wybrać? Canon ma jaśniejszy obiektyw, z tego co czytam ma za to niestety słabsza baterie, a tak czysto estetycznie bardziej leży mi Olympus- ale zupełnie nie wiem co wybrać - proszę o radę :) nie mam doświadczenia z tego typu sprzętem, do tej pory miałam tylko pare analogów, ale szukam czegoś co będzie dawało mozliwosci, a zarazem będzie mobilne, stad mój wybór padł na bezlusterkowca. Bardzo proszę o radę, jeśli znajdzie się tu użytkownik któregoś z tych aparatów !
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Pią 30 Mar, 2018   

https://www.optyczne.pl/2..._DMC-LX100.html
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Pią 30 Mar, 2018   

mimi ten olympus to z jakim obiektywem miałby być?
 
 
mimi 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pią 30 Mar, 2018   

Sunders napisał/a:
mimi ten olympus to z jakim obiektywem miałby być?


myślałam o takim zestawie

https://www.x-kom.pl/p/30...m-14-42-ez.html

- nie chciałabym przekroczyć 3000 zł. Czy ten obiektyw jest ok? Nie będzie za ciemny?

Co polecacie? Lepiej iść jednak w kompakt? Im więcej czytam i przeglądam recenzji, tym mniej wiem, co wybrać, najlepiej byłoby móc poużywać kilku aparatów przez kilka dni;) a niestety większość znajomych ma jednak lustrzanki, na lustrzankę na pewno się nie zdecyduję (rozmiary), więc jestem w kropce....
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Pią 30 Mar, 2018   

mimi napisał/a:
najlepiej byłoby móc poużywać kilku aparatów przez kilka dni;)

https://www.optyczne.pl/1...e_Optyczne.html

https://www.optyczne.pl/5...zy_i_drugi.html

mimi napisał/a:
Nie będzie za ciemny?

https://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/18177457
+ https://www.skapiec.pl/site/cat/47/comp/16122534
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Sob 31 Mar, 2018   

mimi napisał/a:
Czy ten obiektyw jest ok? Nie będzie za ciemny?


Jego zaletą jest kompaktowość, a jakość optyczna jest słaba.
Jeśli zależy Ci na tym żeby obiektyw był jaśniejszy i lepszy optycznie, a jednocześnie nie chcesz za bardzo przekroczyć planowanego budżetu/bo bez tego jednak się nie obejdzie :smile: / i nie chcesz także za bardzo powiększyć gabarytów zestawu, no i nie zrazi cię brak zooma, to możesz kupić samo body Olympus E-M10 II i dokupić osobno obiektyw Panasonic Lumix G 20mm f/1.7 ASPH.

mimi napisał/a:
Co polecacie? Lepiej iść jednak w kompakt?


Sama musisz zdecydować. Kompakt będzie prostszy w obsłudze, a aparat z wymienną optyką da Ci większe możliwości i pozwoli na uzyskiwanie zdjęć lepszej jakości.
 
 
mimi 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2018   

Dziękuję. Coraz bardziej przekonuję się, żeby wybrać kompakt Panasonic LX100, z tego co czytam (i z tego, co mówicie), to chyba jedna z najbardziej przekonujących propozycji. No ale będę jeszcze myśleć, bezlusterkowiec kusi, tylko obawiam się, że kupię tylko jeden obiektyw i przez długi czas nic więcej, więc na ten moment może nie ma to sensu :)
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2018   

mimi napisał/a:
Coraz bardziej przekonuję się, żeby wybrać kompakt Panasonic LX100


IMO myślisz bardzo pragmatycznie

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16