Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Kamerka sportowa? GoPro?
Autor Wiadomość
pawelm654 
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Pon 30 Sty, 2017   Kamerka sportowa? GoPro?

Witajcie,

jaka kamerke polecacie do krecenia filmikow sportowych i generalnei poza sportowych (czyli jakies drobne wydarzenia rodzinne).

Chcialbym kupic cos co mi chwile posluzy. Widzialem pozytywne opinie i filmiki z GoPro5, ale czy rzeczywiscie jest taka dobra? Generalnie nie lubie przeplacac za 'logo' firmy, wiec jesli jest cos co filmuje lepiej lub przynajmniej tak samo to prosze o informacje.

Prosilbym tez o jakas propozycje Gimbala za rozsadne pieniadze.

Z gory dziakuje za pomoc.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pon 30 Sty, 2017   

Kamerki sportowe mają bardzo szerokie kąty i nie są pozbawione dystorsji, dlatego raczej wystrzegałbym się takich urządzeń do nagrań poza dynamicznym ruchem kamery. Nie polecam takich kamer nawet do filmowania sportu "z boku", chyba, że to dodatkowa kamera do pokazania filmowanej sceny z innej płaszczyzny lub przebitek. Kup sobie jakąś niewielką kamerę ręczną z 50fps nawet 1080/50i i już. Całe grono kamer od Sony, Panasonica czy Canona nadaje się do takich "zabaw", a do tego unikasz jeszcze poniekąd dwóch innych problemów - kadrowania i zasilania.
 
 
pawelm654 
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Sro 01 Lut, 2017   

Wojmistrz,

dziekuje za odpowiedz. To jaka konkretnie kamerke reczna polecasz? Co do wymagan to nie potrzebuje 4k wystarczy HD, chcialbym zeby ladnie oddawala obraz zarowno na zewnatrz (z tym to raczej problemu nie powinno byc) i w srodku gdzie zwykle nie sa zbyt sprzyjajace warunki. Dobrze zeby tez ladnie zbierala dzwiek. Tak wiem, zeby miec ladny dzwiek to powinno sie go rejestrowac osobno blisko mowiacych, ale gdybym z czyms takim wyskoczyl przy filmowaniu przedstawien dzieci w szkole/przedszkolu to raczej bylbym wysmiany.

Z gory dziekuje za propozycje.

Wiem, ze temat byl wielokrotnie walkowany, wiele propozycji bylo rzucanych. Ale prosze o wyrozumialosc, chcialbym dostac 1-3 propozycje za rozsadne pieniadze na zakup produktu z ktorego bede zadowolony przez najblizsze 5 lat.

[ Dodano: Sro 01 Lut, 2017 14:25 ]
Jeszcze odnosnie kasy to fajnie by bylo sie zmiescic w okolicach 1000 pln. Oczywiscie nie na sile, jesli okaze sie ze za takie pieniadze nie jestem w stanie kupic dobrego sprzetu, ktory bedzie fajnie nagrywal to zaczekam/kupie na raty drozszy.

Preferuje sprzet nowy, poniewaz jakos nie mam szczescia do uzywek.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Sro 01 Lut, 2017   

Miałem w swoim czasie np takiego Panasonica SD800 i pokochałem kamery 3MOS.
 
 
pawelm654 
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Sro 01 Lut, 2017   

tyle ze nowej takiej nie kupie, nawet na allegro i olx nie do dostania.
 
 
Mała_staś 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

Sory za podbijanie tematu ale nie chcę zakładać nowego

Poluję na kamerkę sportową do crossa znajomi namówili na kamerkę gopro tylko zastanawiam się czy GoPro HERO5 Session jest odpowiednim wyborem

Czy lepiej dołożyć do hero 5 ale różnica w cenie 500 zł?
Ostatnio zmieniony przez komor Czw 08 Cze, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
matys 
Entuzjasta
Raczkujący amator


Pomógł: 12 razy
Posty: 703
Skąd: Londyn/Lubin
Wysłany: Pią 09 Cze, 2017   

GoPro HERO5 Session jest dobrą kamerą ale musisz mieć na uwadze, że ma mniejszą baterie od tych "normalnych" GoPro i jest ona zamontowana na stałe. Więc jak się rozładuje musisz ją naładować od nowa co może być trochę wkurzające szczególnie przy dłuższych wypadach. Jedną z opcji jest dokupienie power banku ale nie każdemu to pasuje.

Nie wiem jakie są twoje wymagania ale jeśli Hero5 Session je spełnia to równie dobrze możesz kupić Hero4 Black ?
 
 
pawelm654 
Początkujący


Posty: 41
Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017   

A jak nie go pro to jaka tansza alternatywa?
 
 
Starkom 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018   

Wydaje mi się, że do takiego codziennego, amatorskiego użytku kamera sjcam będzie w zupełności wystarczająca. Miałem okazję korzystać z najlepszego sprzętu gopro i mam wrażenie, że nie wykorzystywałem w nim wszystkich możliwości, a cena za taki sprzęt bywa naprawdę zaporowa. Teraz korzystam z tej kamerki SJ5000X ELITE SJCAM WIFI 4K 60FPS SONY EX i też daje bardzo dobre efekty, dlatego może nie warto przeinwestowywać? Jakość obrazu i ilość funkcji praktycznie niczym nie odbiega. IMHO kamerki sjcam to bardzo dobra i tańsza alternatywa do kamerek gopro.
Ostatnio zmieniony przez komor Pią 27 Kwi, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
majli32 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Wto 14 Sie, 2018   

Przestrzegam przed podróbkami, znajomy myslal ze kupil oryginalne Go Pro a jak się okazało testu wody sprzęt nie wytrzymał i cały materiał pal licho.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16