Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Pora zamówić sprzęt - w którym sklepie?
Autor Wiadomość
tomek__ 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 277
Wysłany: Sob 05 Maj, 2018   Pora zamówić sprzęt - w którym sklepie?

Po długich namysłach stwierdziłem, że nic lepszego już nie znajdę i postanowiłem zamówić Sony A7 + 28/2.0.

W którym sklepie polecacie? Ważne by sprzęt był fabrycznie zamknięty a nie jakiś z wystawy.

Wstępnie zorientowałem się, że najlepsza cena za ten zestaw jest w fotoplus.pl (w tym cashback 200zł za obiektyw).
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Sob 05 Maj, 2018   

tomek__ napisał/a:
Wstępnie zorientowałem się, że najlepsza cena za ten zestaw jest w fotoplus.pl (w tym cashback 200zł za obiektyw).


I chcesz, żebyśmy polecili Ci droższy :???: :smile:
 
 
tomek__ 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 277
Wysłany: Nie 06 Maj, 2018   

Chodzi mi o to, ze ten sklep jest „sprawdzony” i można śmiało tam brać. :wink:
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Nie 06 Maj, 2018   

Ja z tym sklepem nie miałem żadnych problemów. Myślę, że możesz śmiało tam kupować.
 
 
Kerebron 
Bywalec
The Beholder



Pomógł: 6 razy
Posty: 117
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 06 Maj, 2018   

tomek__ napisał/a:
Chodzi mi o to, ze ten sklep jest „sprawdzony” i można śmiało tam brać. :wink:

Jak najbardziej - to jeden z najbardziej profesjonalnych sklepów foto w Polsce. Choć generalnie nie są tani, ale zdarzają się niezłe promocje.
 
 
Jola_432 
Nowy
Jola_432


Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 15 Lut, 2022   

Ja też myślę, że to jeden z lepszych sklepów, w którym warto zaopatrzyć się w sprzęt :wink:
 
 
tomek__ 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 277
Wysłany: Wto 15 Lut, 2022   

Temat sprzed niemal 4 lat, ale mogę potwierdzić, że sklep był mega profesjonalny i gdy okazało się, że zamówiona sztuka ma wadę, następnego dnia przyjechał kurier z kolejną sztuką i odebrał wadliwą.
 
 
cabinregal 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Wto 28 Cze, 2022   

This is also one of the best locations to stock up on equipment, in my opinion.

waffle game
 
 
MariaM 
Nowy


Pomogła: 1 raz
Posty: 20
Wysłany: Sro 29 Cze, 2022   

A jakie macie spojrzenie na sklepy stacjonarne ? Gdzie kupię w dobrych cenach ? Co myślicie o sklepach typu euro, media markt czy mediaexpert ?
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 44 razy
Posty: 2419
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

MariaM, W/g mnie markety należy omijać z daleka. Są sklepy internetowe, gdzie zakup jest pewniejszy i z reguły tańszy, dodatkowo z możliwością zwrotu towaru do 14 dni. Co do sklepów stacjonarnych, to jest ich kilka w różnych miastach (Katowice 2 ,Kraków 3, Warszawa itd). Zależy gdzie mieszkasz. Poszukaj w internecie dokładnie. Ja osobiście dokonuję zakupów w pewnych sklepach internetowych i jestem zadowolony, tak z ceny jak i z jakości zakupionego towaru. :smile:
 
 
Malgosia01C 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2023   

Fotoplus.pl może być jednym z dobrych wyborów, ale zawsze warto porównać ceny i opinie innych sklepów, takich jak Allegro, MediaMarkt czy Morele.net. Upewnij się również, że zamawiasz aparat w wersji fabrycznie zamkniętej, aby mieć pewność, że jest to nowy i oryginalny produkt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15