Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Torba na lustrzankę na rower
Autor Wiadomość
dragomint 
Początkujący


Posty: 39
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   Torba na lustrzankę na rower

Hej,

doradziłby mi ktoś w temacie toreb na lustrzankę? Posiadam na tę chwilę canon 600d + 18-135 z filtrem, chciałbym by było trochę luzu i w razie czego dało się dołożyć jeden obiektyw do tego. A w późniejszym okresie by też nikod d7200 z obiektywami był w stanie wejść.

Generalnie chciałbym by mogła swobodnie wejść do sakwy, którą mam na rowerze i co ważne by chociaż trochę tłumiła drgania. Tu też pojawia się pytanie jak wygląda sytuacja przewożenia aparatu w takich warunkach (rower)? Czy ma to wpływ na sprzęt?

Pozdrawiam.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






dragomint 
Początkujący


Posty: 39
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

Niestety nie mogę edytować. Znalazłem taką torbę i dosyć przypadła mi do gustu, ale obawiam się, że jest dosyć spora. Ta pierwsza wydaje się dosyć spoko, z tym że pytanie też o wykonanie?

https://www.euro.com.pl/t...30.bhtml#opinie

https://www.euro.com.pl/t...50.bhtml#opinie
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

Ta druga na pewno jest sporo za duża, jeśli chcesz mieć jeden w miarę niewielki korpus i ew. miejsce na dodatkowy obiektyw i dodatki. Jak rozumiem świadomie nie chcesz kupić np. niewielkiego plecaczka typu sling, żeby mieć możliwość szybkiego wyciągnięcia sprzętu i zrobienia zdjęcia na trasie?
 
 
dragomint 
Początkujący


Posty: 39
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

Powiem tak, jak jadę na dalsze wycieczki to i tak mam sakwy na plecaku, więc najpewniej aparat będę tam mieć. Dlatego też mam sakwy i zrezygnowałem z plecaka, że po paru godzinach jazdy ma się bardzo mokre plecy, co nie jest ani trochę przyjemne, a po pewnym czasie dochodzi jeszcze w tej pozycji ból pleców. Chcę po prostu osłonkę, by mieć fajnie schowany aparacik, a do tego by można taką torbę zgarnąć na wycieczkę np jadąc gdzieś autem.

W tej chwili mam taką gdzie po zmianie obiektywu na 18-135 nie da się jej dopiąć co jest ogromną jej wadą ! Już nie zabezpiecza niemal w ogóle sprzętu i jest irytujący.

Generalnie chciałbym by pomieściło na te chwilę głównie canona eos 600d z założonym 18-135 i filtrem by nie trzeba ściągać. W późniejszych planach możliwe, że będę wymieniać na d7200+18-140 (bodaj takie oznaczenie) na początek, maksymalnie to zamienie ten 18-135 na 17-50 2.8 + dokupie 50mm, ale to na tyle odległe plany, że nie jest to taki "must have" tego zakupu.

A co myślisz o tej pierwszej? Dla mnie jest elegancka (przynajmniej na fotografii) i w sumie dosyć nie droga, co prawda nie chcę dawać jak najmniej (ważne by była jakość znośna), ale miło by było dać tyle za dobrą jakość.
 
 
jankowsky 
Nowy


Posty: 10
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018   

Z tymi sakwami to prawda. Ja z plecaka dawno zrezygnowałem, bo jest po prostu niewygodny i plecy są zaraz całe mokre. A z drugiej strony te sakwy fajnie rozkładają ciężar, jak umiejętnie tam włożysz wszystko ;)
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Wto 02 Paź, 2018   

Gdzie te czasy, jak rowery miały bagażniki... a nawet kosze :)
Dla mnie problem ciągania na rowerze dużego aparatu wiąże się zawsze z jego bezpieczeństwem, a mniej moją niewygodą. Jak się porządnie wyrżniesz to nie dość, że noga np złamana, to jeszcze szlag trafi sprzęt za kilka tysiaków.
Jakiś czas temu zaliczyłem ślizg motocyklem, gdzie moja noga utkwiła pod bakiem i trochę mnie powlekło. Poszło mi wszytko: but, spodnie, kurtka, rękawice, nowiutki kask za £299, który miałem pierwszy raz na łbie i oprócz tego, że się trochę obiłem, miałem niewielką dziurę w kolanie... no i w plecaku. W sumie to z plecaka i sprzętu nie było co zbierać. Od tamtej pory na wycieczki nic większego niż kompakt... a teraz to już tylko smartfon i power bank, chyba że dobrze zabezpieczony w kufrze. Wiem, że rower to co innego, ale widziałem "kilka" wypadków w życiu, dlatego gdybym się wybierał rowerem, kupiłbym sobie właśnie mały kufer, choćby Vogel VBG-605, ale raczej celowałbym w coś sztywniejszego, na klucz i z co najmniej 15l pojemności.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15