Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
która kupic
Autor Wiadomość
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

No ale to jest 1200 zł więc ten sam budżet co udane Chase. Dlaczego nie może wypaść fajnie?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Abs 
Optyczny



Pomógł: 232 razy
Posty: 2646
Skąd: okolice Rybnika
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

Wróżę z przysłowiowych "fusów"...To że będzie fajnie to możliwe a nawet prawdopodobnie - np. Diamondback wypadł fajnie (ok. 120 pkt) tak jak wcześniej kiedyś tam Bushnell Excursion 10x42...no ale fajnie to jeszcze nie "cuda". Ten poziom wyznacza dla mnie Viper a na to jednak tutaj nie liczę. Tzn bywają nieliczne przypadki jak Kowa Prominar 8x32, że dzięki chińskiej sile udało się zrobić bardzo dobrą lornetkę za 1400 zł. Czy za 1200 zł uda sie to Bushnellowi w aperturze 42mm? Szczerze życzę ale u bukmachera nie obstawiłbym wyniku powyżej 130 pkt.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

To zależy co oznacza fajnie. Viper jest tysiaka droższy więc to słaby poziom odniesienia dla lornetek klasy 1000-1200 zł.
 
 
ponidziak 
Rozmowny


Pomógł: 19 razy
Posty: 480
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

Viper, BD, M7 to bardzo fajne lornetki za rozsądne pieniądze. Mam nadzieje że dołączy do nich nowe titanium Delty, albo nowy Olympus pro, zobaczymy. Bushnella Nitro nie widziałem, może to faktycznie fajny produkt, Arek wkrótce odpowie nam na to pytanie. Zobaczymy czy bliżej mu do BD, vipera, M7 czy do delty forest II za 500zł :wink:
 
 
ponidziak 
Rozmowny


Pomógł: 19 razy
Posty: 480
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

A foreścik z niejedna markową dachóweczką za 1000zł może powalczyć jak równy z równym :mrgreen:
 
 
ponidziak 
Rozmowny


Pomógł: 19 razy
Posty: 480
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

W promocji viper 8x42 za 1650 miesiąc temu, 10x42 nie mógł być wiele droższy, bd podobnie, m7 za ok 1800 tez można. Pytanie czy dać parę stówę więcej na sprawdzony i dobry sprzęt czy nie?
 
 
ponidziak 
Rozmowny


Pomógł: 19 razy
Posty: 480
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

Reasumując ja bym kupił albo dobrego i taniego foresta za 500 albo cos z wyżej wymienionej trójki. Miedzy nimi jest papka. :wink:
 
 
Abs 
Optyczny



Pomógł: 232 razy
Posty: 2646
Skąd: okolice Rybnika
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

Arek napisał/a:
To zależy co oznacza fajnie. Viper jest tysiaka droższy więc to słaby poziom odniesienia dla lornetek klasy 1000-1200 zł.


No tak...Napisałem - jaka kasa taka lornetka...Załóżmy, że fajna lornetka to w twoim teście poziom pomiędzy 120 pkt a 129 pkt. Są jeszcze odczucia subiektywne...
PS. Forrest II miał w teście 109 pkt. W opiniach użytkowników jest on zazwyczaj postrzegany dobrze...
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

Zgadza się - w lornetkach wrażenia są ważne. I ten Nitro takie właśnie robi. Jak bierze się go do ręki i przykłada do oka, odczuwa się przyjemność obcowania czymś dobrym. Oczywiście, jak zaczniesz się przyglądać uważniej wady wychodzą, ale pierwsze efekt jest naprawdę fajny.
 
 
dolas 
Uczestnik


Posty: 57
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019   

Witam , dziekuje wszystkim za pomoc , kupiłem bushnella , porównywałem z deltą chase mi bardziej do gustu przypadł bushnell , rewelacyjny obraaz jak za tą kase , ostrzejszy niz w delcie , jak potestuje to napisze cos wiecej.
 
 
widoczek 
Maniak


Pomógł: 35 razy
Posty: 967
Wysłany: Wto 29 Sty, 2019   

No i super :smile:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 30 Sty, 2019   

dolas, podziel się koniecznie pierwszymi wrażeniami, a jak się oswoisz trochę z nowym sprzętem dodaj, proszę, opinię do naszej bazy.
 
 
dolas 
Uczestnik


Posty: 57
Wysłany: Czw 31 Sty, 2019   

Witam wszystkich , pierwsze wrazenia z obcowania z bushnellem nitro sa mega pozytywne , lornetka jest ładna i elegancja , dobrze zrobiona , guma nie odstaje i nie ma brzydkiego zapachu , świetne sa muszle okularowe o trzy stopniowej regulacji , obraz jest bardzo ostry i jasny, odzwierciedlenie bieli bardzo dobre, patrząc przez lornetke ma sie wrazenie ze patrzy sie przez sprzet duzo droższy . W zachwyt wprawia też kolor powłok antyodblaskowych , wygladaja jak w zeissie.Narazie znalaz£em jedną wade , otóż jak sie reguluje ostrość śrubą centralną mlaszcze smar , jest to do zaakceptowania ale mnie to irytuje . To tyle nie mia£em zbyt duzo czasu bo pracuje , ale weekend wolny to ja docenie i napisze wiecej .Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15