Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
FOTOGRAFIA PRODUKTU / REKLAMOWA
Autor Wiadomość
FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 18 Lis, 2018   

Dawno, bardzo dawno nie wrzucałem tutaj swoich fotek.
Teraz takie dwie:

200.


201.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 18 Lis, 2018   

Ale ten Photobucket wstawia pieczątki na zdjęcia! Dramat!
Chyba czas zmienić hosting.
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Nie 18 Lis, 2018   

FotoTomek napisał/a:
Ale ten Photobucket wstawia pieczątki na zdjęcia! Dramat!
Chyba czas zmienić hosting.


Ogromne te podpisy, zmień hosting czym prędzej:).

Co do zdjęć to pierwsze moim zdaniem ma za dużo elementów, zwłaszcza aparat nie pasuje do tematyki. Ale ogólnie światło i cała reszta na duży plus.
Zdjęcie nr dwa już dużo lepsze ekspozycyjne i detalistycznie, z uwag to jednak przydałby się dokładniejszy retusz wad i zadrapań oraz na krawędziach widać spadek GO. Jednak warto byłoby mieć całą broń w dużym detalu bo jest na czym oko zawiesić.

Ogólnie zdjęcia mi się podobają, dobrze stonowana kolorystyka tematu i tła, oraz światło pasujące klimatem do całości.
 
 
FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 19 Lis, 2018   

90s napisał/a:
FotoTomek napisał/a:
Ale ten Photobucket wstawia pieczątki na zdjęcia! Dramat!
Chyba czas zmienić hosting.


Ogromne te podpisy, zmień hosting czym prędzej:).


Ano ogromne. Dawno nie korzystałem z Photobucketa i nie wiedziałem, że teraz tak robi. Kiedyś ten hosting był całkiem darmowy, teraz wprowadzili jakieś opłaty. Darmowa wersja też jest, ale pewnie właśnie ta darmowa wersja robi takie pieczątki. Ogólnie - dyskwalifikacja.

90s napisał/a:

Co do zdjęć to pierwsze moim zdaniem ma za dużo elementów, zwłaszcza aparat nie pasuje do tematyki. Ale ogólnie światło i cała reszta na duży plus.
Zdjęcie nr dwa już dużo lepsze ekspozycyjne i detalistycznie, z uwag to jednak przydałby się dokładniejszy retusz wad i zadrapań oraz na krawędziach widać spadek GO. Jednak warto byłoby mieć całą broń w dużym detalu bo jest na czym oko zawiesić.
Ogólnie zdjęcia mi się podobają, dobrze stonowana kolorystyka tematu i tła, oraz światło pasujące klimatem do całości.


Na pierwszym zdjęciu faktycznie jest sporo elementów, ale tak miało być. To jest zdjęcie otwierające artykuł o pracy grawera. Nie koniecznie musiałem skupić się na detalu. Są od tego inne zdjęcia.
A poza tym, dorwałem takiego fajnego Zeissa, a Ty mi mówisz, że nie pasuje... :lol:
Całą broń też mam, ale na innych jej elementach nie ma takich fajnych grawerunków.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Pon 19 Lis, 2018   

Od kiedy wynaleziono aparat fotograficzny, lubi ten aparat towarzyszyć strzelbom. Tam gdzie strzelby, tam się coś dzieje (nie tylko na polowaniu). A jeśli o myśliwych chodzi, nie ma polowania bez chwalenia się trofeami, a aparat fotograficzny to ułatwił. Proste dokumentowanie ma tutaj mniejsze znaczenie.
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Pon 19 Lis, 2018   

FotoTomek,

Dzięki za opis, kompletnie inaczej odczytałem te zdjęcia. Raczej jak zdjecie reklamowe broni albo myślistwa. Książka z ptakiem i reszta rekwizytów tak sugeruje. Jak jednak tematem jest praca grawera to wolałbym na 1 więcej grawerowanych przedmiotów zamiast jednego i to małego w tle. Kamera nic nie wnosi i nie jest grawerowana za to jest dużym element na pierwszym planie który nic nie mówi o temacie zdjęcia i odciąga uwagę od tematu. Na 2 faktycznie nawet lepiej byłoby bardziej kadrować na grawerowane elementy aby jednoznacznie uściślić co jest tematem. Skoro nie chcesz „mówić” o broni tylko artystycznym jej elemencie.

Zdjęcia mi się podobają, jednak przekaz nie jest czytelny. Ale skoro to do artykułu to
tekst dopowie o co chodzi.

Pozdrawiam
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Pią 15 Lut, 2019   

200.



201.


202.


203.


204.
 
 
ajarek 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Sro 20 Paź, 2021   

Witam zacne grono! Ja też pozwolę sobie coś dodać :-)

205.


206.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14