Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
WOLNE wolne tematy
Autor Wiadomość
kamfil06 
Maniak



Pomógł: 4 razy
Posty: 926
Skąd: Nowy Sącz-Reading
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   WOLNE wolne tematy

Witajcie farumowicze i forumowiczki

co myślicie aby uwolnić dział "wolne tematy" z opresji strasznego - wywalającego tematy
MOD-a :wink: ,

wiem że to jest forum fotograficzne ale brakuje nam (??? - może tylko mi) miejsca
gdzie moglibyśmy namiętnie spamować o wyższości świąt wielkanocnych nad bożym narodzeniem :twisted: itp.

a tak to z wątku o problemach z A350 zrobiło się miejsce na kilka innych dyskusji (który w końcu trzeba było zamknąć)...
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

WIELKI GOLTAR będzie czuwał a wolne tematy będą miały moda. Moderator musi być, żeby komuś się nie zachciało pisać jakiś dziwnych treści np. niezgodnych z prawem, nazistowskich, antysemickich itd.
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

kamil06 napisał/a:
a tak to z wątku o problemach z A350 zrobiło się miejsce na kilka innych dyskusji (który w końcu trzeba było zamknąć)...
Tu się z Tobą zgadzam, temat zamknięty. Trzeba jednak zwrócić uwagę że wszystkie wątki które pojawiły się w tym temacie były związane z foto.

kamil06 napisał/a:
co myślicie aby uwolnić dział "wolne tematy" z opresji strasznego - wywalającego tematy
MOD-a :wink: ,

wiem że to jest forum fotograficzne ale brakuje nam (??? - może tylko mi) miejsca
gdzie moglibyśmy namiętnie spamować o wyższości świąt wielkanocnych nad bożym narodzeniem :twisted: itp.
Moje zdanie na ten temat znacie. Uważam że do tematów typu filmiki humorystyczne, czy gry komputerowe są inne fora. Jeśli większość uzna że można pisać o wszystkim, proszę bardzo ale ja rezygnuje z moderowania w tym dziale.

MM - dzięki za zrozumienie :razz:
 
 
kamfil06 
Maniak



Pomógł: 4 razy
Posty: 926
Skąd: Nowy Sącz-Reading
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

MM napisał/a:
niezgodnych z prawem, nazistowskich, antysemickich itd.


bardziej chodziło mi o wątek gdzie moglibyśmy dyskutować na temat niezwiązany z fotografią, gdzie moglibyśmy podyskutować na temat muzyki, filmów i innych pierdół...

pozatym,
szczerze wątpie instnieniu neonazistów na tym forum :roll: .

ale,
widze ze mój pomysł nie zyskał popularności
w świecie modów :evil: .
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

kamfil06 napisał/a:
ale,
widze ze mój pomysł nie zyskał popularności
w świecie modów .


I mi ten pomysł, też nie za bardzo się podoba, wiele nie trzeba żeby ktoś założył ze złości jakiś temat ze spamem i w tytule napisał optyczne to &%# J#%@%y itd...
Wolne tematy są wolne, bo moderatorzy i tak mało tam ingerują, pozatym do pogaduszek o samochodach, piwku i jedzeniu są inne fora.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

mnich napisał/a:
kamfil06 napisał/a:
ale,
widze ze mój pomysł nie zyskał popularności
w świecie modów .


I mi ten pomysł, też nie za bardzo się podoba, wiele nie trzeba żeby ktoś założył ze złości jakiś temat ze spamem i w tytule napisał optyczne to &%# J#%@%y itd...
Wolne tematy są wolne, bo moderatorzy i tak mało tam ingerują, pozatym do pogaduszek o samochodach, piwku i jedzeniu są inne fora.

do odpowiedzi mnich'a dodam, że nikt nie zabrania otwierania wolnych tematów z szeroko pojętego zakresu fotografii.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

Moim zdaniem, np. tematów jak ten o ploterze tnącym nie powinno się zamykać - to był ciekawy i pouczajacy wątek. IMHO, po to są Wolne Tematy, by nie trzeba było w nich trzymać się profilu forum i można było zapytać, czy podyskutować o wszystkim. Moderacja takiego działu powinna ograniczyć się wyłącznie do usuwania treści niezgodnych z prawem lub obrażających uczestników. Tyle. Z goltarem, czy bez... :razz:
 
 
kamfil06 
Maniak



Pomógł: 4 razy
Posty: 926
Skąd: Nowy Sącz-Reading
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

jaad75,
właśnie o takie coś mi chodziło...
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

a ja podtrzymuję swoją opinię. wolę gadać o fotografii ( w szeroko pojętym zakresie) , niż tworzyć sztuczne dla tego forum okno do wygadania się, dodatkowo niemoderowane.
do modów na razie nic nie mam, choć czasami sobie myślę :???: :razz:
 
 
kamfil06 
Maniak



Pomógł: 4 razy
Posty: 926
Skąd: Nowy Sącz-Reading
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

krisv740,

jaad75 napisał/a:
Moderacja takiego działu powinna ograniczyć się wyłącznie do usuwania treści niezgodnych z prawem lub obrażających uczestników.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

no tak, ale wiesz , przy całym moim oportuniźmie, ja rozumiem role moda. czasami :mrgreen:
może za stary jestem i inaczej wychowany :razz:
może spotkałem sie z tym jak wygląda formu ze słabym moderowaniem
może trzeba popatrzyć czasami na odczucia innych :?: :shock:
nie wiem :smile:
myślę , że i tak nie jest to złe forum. można pisac na wiele tematów, nawet inkwizytorzy piszą "od rzeczy", czsami :razz:
biorąc to wszystko pod uwagę , trzymam się tego co napisałem :cool:
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

jaad75 napisał/a:
Moderacja takiego działu powinna ograniczyć się wyłącznie do usuwania treści niezgodnych z prawem lub obrażających uczestników.
To ja mam propozycje, chętnie podzielę się kawałkiem tego "tortu" :wink: i oddam Ci moderację tego działu :twisted:
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

krisv740 napisał/a:
wolę gadać o fotografii ( w szeroko pojętym zakresie) , niż tworzyć sztuczne dla tego forum okno do wygadania się, dodatkowo niemoderowane.

Ale możesz to robić w każdym innym dziale, zresztą w wolnych tematach również... Chodzi o to, żeby było miejsce w którym można pogadać na dowolny temat - to zresztą żadna egzotyka, tak jest na każdym znanym mi forum tematycznym...
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

Jeśli są chętni do kontynuowania danego tematu to zawsze można napisać do któregoś z modów i zażądać ponownego otwarcia, w końcu to forum jest dla ludzi, a nie ludzie dla forum. Wątek o ploterach zamknąłem, bo zszedł zasadniczo na etap wyboru oferty sprzedaży, a że w żaden sposób nie ma to nic wspólnego z fotografią, to można rozmowę między dwoma zainteresowanymi osobami dokończyć na priva. Jeśli uważacie, że postąpiłem źle, to proszę o krytykę. :P W końcu jestem modem-żółtodziobem.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

goltar napisał/a:
To ja mam propozycje, chętnie podzielę się kawałkiem tego "tortu" :wink: i oddam Ci moderację tego działu :twisted:

Dziękuję, nie pali mi się do władzy... :razz:

[ Dodano: Wto 05 Sie, 2008 22:48 ]
komor napisał/a:
Jeśli uważacie, że postąpiłem źle, to proszę o krytykę. :P

Ten temat wyczerpałby się i tak po paru postach, więc zamykanie go nie miało sensu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14