Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejne lornetkowe śniadanko
Autor Wiadomość
moshica 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 206
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Bardziej bym się obawiał świadomego złodzieja, który by nie miał skrupułów Was 'oczyscić' ze sprzętu, taki który by wiedział jaka wartość leży na stoliku😄
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






adaher 
Maniak



Pomógł: 3 razy
Posty: 767
Skąd: Śrem
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Tej w prawym dolnym rogu pierwszego zdjęcia byłem niegdyś szczęśliwym posiadaczem, a teraz jej szczęśliwym, mam nadzieję, posiadaczem jest Kolega, który mam nadzieję, że dziś dołączy do grona forumowego, choć myślałem, że przynajmniej od 15 lat z nami jest... :smile:
No więc ta absolutnie nie mogła by upaść!!! :grin:

Uprzejmie zazdroszczę Waszego spotkania :smile:
 
 
kot Sylvester 
Maniak



Pomógł: 37 razy
Posty: 902
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Soniak10 napisał/a:
Cytat:
W menu mieliśmy: Leica Ultravid 10x50, Meopta Meostar B1 Plus 12x50 HD, Meopta Meostar B1 15x56 HD, Swarovski EL 8.5x42 FieldPro, Swarovski Habicht 8x30, Zeiss SF 8x42, Zeiss SF 10x42, Zeiss Victory FL 7x42, Zeiss 8x50 B i wojskowe, amerykańskie 7x50 firmy bliżej nieokreślonej.

Czyli dobrze że mnie tam nie było, bo ze swoim Bushnelem Forge 10x42 i Vortexem Viperem 12x50 to mógłbym Wam co najwyżej buty czyścić 🥺


Soniak10 jesteś strasznie zakompleksiony. Szczerze współczuję ponieważ wydawało mi się że jesteś na dobrej drodze po wpisie w tym wątku z soboty 11-go:

https://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=33407&start=285

Powinieneś coś z tym zrobić, może jakaś lornetkowa terapia? Tylko tak z umiarem sprzęty nie powinny przekraczać kwoty pięciu tysięcy w przeciwnym razie dolegliwość może się nasilić i pogłębić a wtedy różne dziwne myśli na temat Bushnella mogą ci przyjść do głowy, czego szczerze Tobie nie życzę.
 
 
moshica 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 206
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2021   

Soniak spójrz na mnie, ile radości przyniósł mi Bushnell Prime 8x32, a Ty masz wyższy model. A już tuning SkyMastera wyniósł mnie prawie na poziom tych sprzętów które leżały na pokazie 😄
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2021   

adaher, kilka razy byłeś wspominany na śniadanku :) A Janka usilnie namawiam na udział w forum.
 
 
adaher 
Maniak



Pomógł: 3 razy
Posty: 767
Skąd: Śrem
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2021   

Arek napisał/a:
adaher, kilka razy byłeś wspominany na śniadanku :) A Janka usilnie namawiam na udział w forum.


Była moja "była", byłem wspomniany, no to prawie jak bym sam tam był😊 Już mi lepiej😊

Pozdrawiam!
ps Janek obiecał, że się zapisze😊
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1077
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2021   

Arek napisał/a:
Myślę, że kilka ciekawych wniosków możnaby wyciągnąć.

Wiking69 napisał/a:
Bushnel Forge w takim towarzystwie świeciłby jak Gwiazda Betlejemska :) . A Vortex Viper zrobiłby takie wrażenie jak wybuch supernowej :)

MariuszMM napisał/a:
A mi się marzy dwunastka Vortex Viper.

moshica napisał/a:
Soniak spójrz na mnie, ile radości przyniósł mi Bushnell Prime 8x32

Kurdeee... chyba zaczynam nabierać ochoty na spotkanie z tak doświadczonymi lornetkowcami! Nie ukrywam, że chętnie posłuchałbym Waszych opinii o tych moich egzemplarzach, bo zdaję sobie sprawę, że moje doświadczenie w tej materii wobec Waszego jest mizerniutkie i to, co mnie wydaje się świetne, dla Was od razu obnaży swoje niedoskonałości. Może przy okazji któregoś Zlotu lub Festiwalu?

Ps:
kot Sylvester napisał/a:
Soniak10 jesteś strasznie zakompleksiony

To możliwe, co nie zmienia faktu, że najbliżej prawdy co do zrozumienia sensu mojego postu był Arek, gdy pisał:
Cytat:
Soniak10, żartujesz chyba

Może nie do końca, ale jednak najbliżej. Co profesjonalista, to jednak profesjonalista :roll:
Pozdrawiam wszystkich.
Ps2: byłbym zapomniał: kiedyś, chyba jeszcze w latach 90-tych, podarowałem przyjacielowi lornetkę porro 8x42, taką typu lidlowo-biedronkowego, nie pamiętam marki (o ile nie była to NoName) i wkrótce potem stwierdziłem, że mu "się rozkolimowała". W związku z tym, po przeczytaniu tego wątku, mam pytanie do goornika: czy gdyby udało mi się ją wypożyczyć, to podjąłbyś się jej "skolimowania"?
 
 
goornik 
Optyczny



Pomógł: 47 razy
Posty: 1990
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2021   

mam pytanie do goornika: czy gdyby udało mi się ją wypożyczyć, to podjąłbyś się jej "skolimowania"?[/quote]
Bez problemu! Tanie porro kolimuję siłą woli
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1077
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2021   

goornik napisał/a:
Bez problemu! Tanie porro kolimuję siłą woli

Senk Ju, wery macz! Będę pamietał. :smile:
 
 
NoVik 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 471
Skąd: Leszno
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2021   

Dwa Zeiss SF :twisted:
Co to za sprzęty? Jeden Wikinga. Dajcie jakieś opinie :wink:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2021   

Drugi to SF 8x42 - świeży zakup goornika.
 
 
goornik 
Optyczny



Pomógł: 47 razy
Posty: 1990
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2021   

NoVik napisał/a:
Dwa Zeiss SF :twisted:
Dajcie jakieś opinie :wink:

Nasza opinia jest taka, że obie eSeFki to bardzo dobre lornetki, szczególnie w zacnym towarzystwie Swara EL, Ultravida 10x50, ZEISSa 7x42 i Meopty.
Ale chyba nie ma sensu po raz "n-ty" powtarzać to, co wynika z testów. Arkowych i innych.
Trzeba przyjechać i samodzielnie popatrzeć - widok młodej paniusi wywracającej się na deskorolce tuż przed naszym stolikiem na długo pozostaje w pamięci.... :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15