Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
spotkanie lornetkowe ?
Autor Wiadomość
Wojtas_B 
Maniak


Pomógł: 7 razy
Posty: 949
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

adaher napisał/a:
Właśnie wypadł mi termin 12.06. w związku z tym składam wniosek uznanie 5.06 jako daty spotkania.

Zawsze to jednak tydzień wcześniej, przy okazji :wink:


Popieram wniosek.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






gaudemus 
Bywalec



Pomógł: 2 razy
Posty: 111
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

ok, mi też pasuje 05.06.2022r.
może zablokujmy już ten termin

@Mariusz
w tym zajeździe mają dobre jedzenie, polecam wszystkim pierogi, kilka razy tam jadłem :)
widoki też są niezłe, ale dla mnie to trochę za daleko na jednodniową wycieczkę, jest tam też mało miejsca na zewnątrz aby się rozłożyć

Do tej pory zainteresowanie zgłosili chętni z:
Jastrzębie, Śrem, Starachowice, Warszawa, Łódź, Wrocław
kogoś pominąłem?
Jeśli wyrysować sobie taki łamaniec-wielokąt to patrząc czysto geometrycznie aby wszyscy mieli w miarę blisko to pasuje spotkać się gdzieś w okolicach Łódź-Piotrków-Radomsko-Złoczew
można wziąć jeszcze poprawkę na układ głównych dróg dojazdowych

@Adam
Te miejscówki wyglądają fajnie, ale w niedzielne południe może tam być sporo ludzi wokół, możemy nie upilnować naszych zabawek przed ciekawskimi łazikami :twisted:
trochę tego mamy

Tak sobie generalnie myślę iż bar czy restauracja byłaby dobrą opcją ale nie jest rzeczą niezbędną, dla nas ważniejsze byłoby aby było to spokojne miejsce gdzie będzie można się rozłożyć ze sprzętem i usiąść/przejść aby bez spiny go porównać/potestować

do jedzenia możemy zabrać kanapki :mrgreen:

może jakiś parking w lesie/ nad rzeką / w jakimś parku , na jakimś wzgórzu ???
 
 
Marek Marecki 
Początkujący


Posty: 34
Skąd: Lubliniec
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

ok 5 czerwca
 
 
dar1981 
Początkujący


Posty: 33
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

Cześć, również jestem chętny na spotkanie. Jak może być coś na samym południu kraju to proponuję wieże widokowa w Chałupkach https://g.co/kgs/CN8DLz pzdr. Darek
 
 
mariuszi 
Rozmowny


Pomógł: 2 razy
Posty: 285
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

gaudemus napisał/a:
ok, mi też pasuje 05.06.2022r.


Tak sobie generalnie myślę iż bar czy restauracja byłaby dobrą opcją ale nie jest rzeczą niezbędną, dla nas ważniejsze byłoby aby było to spokojne miejsce gdzie będzie można się rozłożyć ze sprzętem i usiąść/przejść aby bez spiny go porównać/potestować

do jedzenia możemy zabrać kanapki :mrgreen:

może jakiś parking w lesie/ nad rzeką / w jakimś parku , na jakimś wzgórzu ???


Jestem za …
 
 
adaher 
Maniak



Pomógł: 3 razy
Posty: 767
Skąd: Śrem
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

Również jestem za odludną wersją kanapkową. Obiad można zjeść po robocie.

Pozostaje tylko znaleźć jezioro+las+ew. jakąś wieżę widokową lub jakieś wzniesienie. (najlepiej wszystko w jednym miejscu)
 
 
Marek Marecki 
Początkujący


Posty: 34
Skąd: Lubliniec
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

Tłumów nie powinno być, musi być pogoda

Trzeby by było zabrać krzesełka, jakiś stół bankietowy, mam taki

https://www.google.com/ma...5h,79.69t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipNWgXfCVe4Ipr0KQOC7BRTT5Gcwws0Ybh7snF0J!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipNWgXfCVe4Ipr0KQOC7BRTT5Gcwws0Ybh7snF0J%3Dw203-h100-k-no-pi-0-ya200.63799-ro-0-fo100!7i8000!8i4000

https://www.google.com/ma...1278,326m/data=!3m1!1e3!4m8!1m2!2m1!1smapa!3m4!1s0x471a2fc63101035d:0xddfe41f4bc49222d!8m2!3d51.6076496!4d19.6330302
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1077
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

adaher napisał/a:
Pozostaje tylko znaleźć jezioro+las+ew. jakąś wieżę widokową lub jakieś wzniesienie. (najlepiej wszystko w jednym miejscu)

To gdzie ostatecznie się spotykacie? Jak chcecie, to mogę w poniedziałek przedzwonić do moich Kolegów i Koleżanek z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi i spytać, co mogliby na taką okazję zaproponować do obejrzenia i przetestowania lornetek? Myślę, że nawet jakiś miejscowy leśniczy by się chętnie przyłączył do Was i pooglądał Wasz sprzęt a przy okazji pochwalił się swoim (wg mojej prywatnej statystyki, większość leśniczych ma lornetki "nocne" klasy 8x56, w tym Steinery NH).
Owocnych testów :cool:
 
 
mariuszi 
Rozmowny


Pomógł: 2 razy
Posty: 285
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

Soniak10 napisał/a:
adaher napisał/a:
Pozostaje tylko znaleźć jezioro+las+ew. jakąś wieżę widokową lub jakieś wzniesienie. (najlepiej wszystko w jednym miejscu)

To gdzie ostatecznie się spotykacie? Jak chcecie, to mogę w poniedziałek przedzwonić do moich Kolegów i Koleżanek z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi i spytać, co mogliby na taką okazję zaproponować do obejrzenia i przetestowania lornetek? Myślę, że nawet jakiś miejscowy leśniczy by się chętnie przyłączył do Was i pooglądał Wasz sprzęt a przy okazji pochwalił się swoim (wg mojej prywatnej statystyki, większość leśniczych ma lornetki "nocne" klasy 8x56, w tym Steinery NH).
Owocnych testów :cool:


Leśna polana z altaną byłoby super ,

W nadleśnictwie Starchowice LP postawiły bardzo fajne altany

https://goo.gl/maps/yBQrQh1LMnmuuk3i8

Może jest coś takiego w okolicy Łodzi Piotrkowa ..

Soniak10 dzwoń … :cool:
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1077
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

mariuszi napisał/a:
Soniak10 dzwoń

Postaram się nie zapomnieć, choć przyszły tydzień zapowiada się pracowicie :roll:
 
 
Wojtas_B 
Maniak


Pomógł: 7 razy
Posty: 949
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 13 Maj, 2022   

Panowie, dajcie spokój z tymi wieżami widokowymi. To nie pasuje do profilu imprezy. Mało miejsca, nie ma gdzie usiąść, nie ma gdzie rozłożyć lornetek, przeszkadzający ludzie (niedziela!). Zarżnęlibyśmy się. A co z pogodą? Kto ją dziś przewidzi?

Takie spotkanie powinno mieć charakter co najmniej małej biesiady przy dużym stole. Musi być możliwość wyłożenia lornetek. Poza tym przy stole zawsze lepiej się gada.

Spotkanie parkingowe, jeśli nie ma tam jakiejś wiaty z ławkami, jest ryzykowne, bo ewentualny deszcz zepsuje imprezę. Przy zadaszonym stole, czy to w knajpie na zewnątrz, czy w altanie, zawsze można kontynuować spotkanie bez chowania lornetek.
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1077
Wysłany: Pon 16 Maj, 2022   

Wojtas_B napisał/a:
Panowie, dajcie spokój z tymi wieżami widokowymi. To nie pasuje do profilu imprezy.

No to musicie się zastanowić: pasuje, czy nie pasuje?
A tymczasem mam na gorąco takie dwie propozycje miejscówek:'
1) Góra Kamieńsk - zagospodarowana turystycznie hałda poodkrywkowa kopalni w Bełchatowie - full wypas;
2) Uroczysko Święte Ługi - śródleśne jezioro, rezerwat ptactwa, warunki bardziej spartańskie, ale większy spokój, no i jest też wieża widokowa. Tutaj do najbliższej restauracji, gdzie można zjeść przyzwoity obiad, byłoby kilka ładnych kilometrów, ale samochodami to chyba nie problem? Są też jakieś ławeczki, ale bez stołu, więc dobrze byłoby zabrać jakąś matę, żeby ją rozłożyć na trawie i dopiero na niej - lornetki.
Obie miejscówki na terenie Nadleśnictwa Bełchatów.
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1077
Wysłany: Wto 17 Maj, 2022   

W uzupełnieniu - mapka

Bełchatów-i-okolice1.jpg
Proponowane miejscówki k/Bełchatowa
Plik ściągnięto 2089 raz(y) 190,12 KB

 
 
Wojtas_B 
Maniak


Pomógł: 7 razy
Posty: 949
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Maj, 2022   

Jest tam jakaś altana?
 
 
mariuszi 
Rozmowny


Pomógł: 2 razy
Posty: 285
Wysłany: Wto 17 Maj, 2022   

dzięki Soniak10 za informację ...

jak do tej pory to wg mnie najatrakcyjniejsza jest miejscówka z poprzedniego spotkania pod Łaskiem ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 17