Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
drukarka do zdjęć Canon PIXMA G540
Autor Wiadomość
marioE30 
Nowy


Posty: 14
Wysłany: Czw 13 Paź, 2022   drukarka do zdjęć Canon PIXMA G540

Witam, jak w temacie interesuję mnie drukarka Canon PIXMA G540. Zakup głownie do drukowania zdjęć, 10x15, czasami A4. Czy ktoś takową posiada, może polecić? Jak wypada jakość zdjęć np. 10x15 z tego modelu oraz ogólnie z tego typu drukarek ( np. konkurencyjnego Epsona L805 ) w stosunku do zdjęć wywołanych w salonie fotograficznym?

dzięki z góry za info

pozdrawiam
Mariusz
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Preskaler 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 713
Wysłany: Czw 13 Paź, 2022   

Samodzielne drukowanie zdjęć jest sprawą bardzo problematyczną. Mam drukarkę "Canon" TS 5050 i wydrukowane na niej zdjęcia są nawet niezłe ale po okresie jednego roku tusz traci barwy i zanika. Drukuję na podróbach tuszowych ale oryginały też nie wyglądają wiele lepiej po dwóch latach. Drukarki w laboratorium fotograficznym pracują na pigmencie, który jest znacznie trwalszy. Nie wiem jak jest w tej G 540. Może ktoś się odezwie kto ma taka drukarkę ale jakość zdjęć można będzie określić dopiero po 1. - 2. latach.
 
 
marioE30 
Nowy


Posty: 14
Wysłany: Pią 14 Paź, 2022   

Jeśli chodzi o tusz i papier to mam zamiar używać wyłącznie oryginałów. Odnośnie Epsona L805 jest dość sporo pozytywnych opinii co do jakości zdjęć, o trwałości mniej. Co do Canona G540/G640 nie znalazłem za dużo informacji.
 
 
MariaM 
Nowy


Pomogła: 1 raz
Posty: 20
Wysłany: Sro 26 Paź, 2022   

Wydaje mi się, że Epson chyba jest lepszy :| Canona nigdy nie miałam. natomiast czytałam wróżnych miejscach na temat drukarek do zdjęć i właśnie tą epsona najczęściej polecali.
 
 
Marecki_m
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Gru, 2022   drukarka do zdjęć Canon Pixma

Ja robię zdjęcia Canonem więc padło tez na drukarkę Canon tę samą 5050. Nie mam porównania do Epson ale jakoś od razu założyłem, ze ide w jedną markę. Testuję trochę też papiery fotograficzne i bardzo nieźle wypadają te https://www.123drukuj.pl/...cm-p373425.html Może to kwestia ustawień lub samej partii tuszów albo papieru właśnie.
 
 
ArekOpol1 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Pon 14 Sie, 2023   

Skoro juz polecamy sobie różne rzeczy to chciałem się zapytać czy jest ktoś w stanie polecić dobrej jakości drzwi wejściowe do mieszkania ? Razem z żoną się budujemy i szukamy sprawdzonych produktów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14