Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Wybór dobrego smartfona na 2-3 lata
Autor Wiadomość
janko125 
Uczestnik



Posty: 77
Wysłany: Wto 10 Sty, 2023   Wybór dobrego smartfona na 2-3 lata

Jaki telefon możecie polecić na dobre 2/3 lata
Jeśli chodzi o moje wymagania to:
- dużo Ramu
- świetne zdjęcia
- odświeżanie min.120Hz (chyba że jest coś z 60hz ale musi robić wrażenie ekranem)
- coś dobrego procesorowo, żebym mógł pograć w kilka cięższych gier
- żeby też ładnie wyglądał ( nie będę kłamał. Lubię jak telefon się ładnie prezentuje)
Ogólnie oglądałem dzisiaj kilka recenzji na temat podobających mi się na ten moment telefonów, ale dalej jakoś nie jestem przekonany
Zastanawiałem się nad:
- IPhone 14 pro max
- IPhone 13
- Motorola Edge 30 Ultra 5G (podobno świetny sprzęt jak za tą cenę)
- samsung galaxy z fold 4
- samsung Galaxy z flip 4
Jedynych telefonów jakich nie sprawdzałem to xiaomi i reszty
Co według was może być najlepsze jeśli chodzi o tą specyfikację?
Ostatnio zmieniony przez Arek Nie 15 Sty, 2023, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






ziggy 
Nowy


Posty: 12
Wysłany: Nie 15 Sty, 2023   

Jeśli chodzi o jakość zdjęć, to w sieci dobre opinie mają Sony Xperia 5 II, III i IV. Sample, które widziałem, to potwierdzają: dobra szczegółowość i naturalny processing, bez przeostrzania i przejaskrawiania kolorów. Czy te telefony spełniają pozostałe Twoje kryteria - tego nie wiem bo mam inne priorytety, musisz to już sam sprawdzić.
 
 
machu 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Pon 16 Sty, 2023   

janko125
jeśli budżet Cię nie ogranicza to ja bym brał: Sony Xperia 1 IV albo OPPO Find X5 Pro
 
 
Preskaler 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 713
Wysłany: Czw 19 Sty, 2023   

Mam iPhone XR i przez ten czy (3 lata) spisuje się dobrze.Myślę, że te nowsze modele są jeszcze lepsze. Oto przykładowe zdjęcia:

 
 
jan pawlak 
Nowy


Posty: 7
Wysłany: Nie 29 Sty, 2023   

Ze zdjęć w Sony A7R3 przeszedłem "całkowicie" na Samsung S22 Ultra, chyba jeden z najlepszych smartfoto. Do tego celu polecam.
Przetestowałem też na 10 dniowym wyjeździe do Istambułu

S22U w Istambule

jp
 
 
Kyle 
Uczestnik


Posty: 53
Wysłany: Pon 30 Sty, 2023   

jan pawlak napisał/a:
Ze zdjęć w Sony A7R3 przeszedłem "całkowicie" na Samsung S22 Ultra, chyba jeden z najlepszych smartfoto. Do tego celu polecam.
Przetestowałem też na 10 dniowym wyjeździe do Istambułu

S22U w Istambule

jp
Te zdjęcia są ekstremalnie sztuczne. Niezwykle agresywny post-processing. Samsung S22 Ultra to niezły sprzęt ... ale nie z tą aplikacją, która ze zdjęć robi sztuczny śmietnik.
 
 
jan pawlak 
Nowy


Posty: 7
Wysłany: Pon 30 Sty, 2023   

Część to jpg z aplikacji Aparat/zdjęcia a część z Aparat/noc.
Zgadzan się że niekótre są zbyt "przeładnione" lub przostrzone.

Teraz z Expert RAW, szczególnie pliki dng bardziej przypominają te z bezluster.

jp
 
 
Malezja03 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Wto 23 Maj, 2023   

Uważam że jak kupisz Motorolle za 2000 pln to i wystarczy ci na 4/5 lat :)
 
 
janko125 
Uczestnik



Posty: 77
Wysłany: Wto 08 Sie, 2023   

Stoję przed zakupem pierwszego telefonu z jabłkiem i od dłuższego czasu rozglądam się za ładowarką i kablem, ale nic sensownego mi nie wpadło w oko, więc liczę na wasze polecenia.
1. Kabel z USB-A na Lightning
2. Ładowarka z 2 wejściami - USB-A i USB-C
Wymagania: power delivery, certyfikaty mfi i żeby ładowały z większą mocą niż 12 czy 18W (bo głównie takie widziałam)
Budżet: chciałabym zmieścić się poniżej 120zl, ale jesli to niemozliwe to trudno, nie jest to warunek konieczny. Może dałoby się kupić z jakimś kuponem rabatowym https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/sklepy/kategoria/elektronika ?
 
 
HiacyntaB8 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2023   

Smartfon na 2-3 lata co spełni Twoje oczekiwania, zwróć uwagę na kilka kluczowych parametrów. model z wystarczającą ilością RAMu (przynajmniej 6-8 GB), ekranem o odświeżaniu 120 Hz lub większym dla płynniejszej pracy, oraz aparatami z odpowiednimi specyfikacjami, takimi jak wielka liczba megapikseli i zaawansowane funkcje, aby robić doskonałe zdjęcia z dużym zoomem optycznym. Przemyśl również ekosystem systemu operacyjnego, by mieć też dostęp do najnowszych aktualizacji i funkcji w przyszłości.
 
 
ciagle 
Nowy


Posty: 2
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2023   

Zazdroszczę ludziom, którzy kupili za 1200 PLN dziesięć lat temu zestaw: lustrzanka Nikon D3200 + obiektyw 18-55.
Służy im do dziś. No, ale do meritum: Kup dziś to, na co cię stać, bo za 5 lat zapłacisz podwójnie za to, co dziś masz
za jedną drugą przyszłej ceny. Nie rozkminiaj, bo przekminisz . Tak jak ja z tym Nikonem... :zalamany:
 
 
FeliksW11 
Nowy


Posty: 1
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 21 Sty, 2024   

Cześć. Jestem tu nowy. Dobre rekomendacje. Na pewno z nich skorzystam. dziękuję. Miłego dnia wszystkim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15