Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Punkty 'Pomógł'.
Autor Wiadomość
piotr_u. 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 474
Skąd: Dublin
Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

krisv740 napisał/a:
może tak każdy w swoim sumieniu pomysli o lekiej wstzremięźliwości w rozdmuchiwaniu "płaskich " tematów i trzymania się meritum sprawy.

To ten jest "płaski", a ten o oznaczeniu na pierścieniu ostrości to "rozdmuchany płaski", czy odwrotnie? A... I co jest tym meritum? Bo chyba masz jakieś uniwersalne na myśli? :shock: Kurcze, nie nadążam za tą wypowiedzią. Pewnie dlatego, że wróciłem niedawno z pracy, ale proszę Cię, wytłumacz mi.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

piotr_u., ale co ci wytłumaczyć? to że jak popatrzysz w tematy "pomagamy" to zobaczysz rząd podobnych tematów? i dodatkowo brak chęci nowych uzytkowników do eksploracji zasobów forum?
dlaczego uważasz ,że akurat zapytanie o oznaczenia na obiektywie jest złe? może jest lekko infantylne, bo jak decyduję się na uzywanie sprzętu którego nie znam to zaczynam od instrukcji bsługi i poradników, ale jest duzo lepsze niz po raz kolejny pytanie "co lepiej kupić 450d czy a300".
gdy jest coś co naprawdę odróżnia się w takim zapytaniu to wątpię by ktokolwiek z tego forum miał jakiekolwiek "ach" do tego pytania, szkoda, że tak rzadko jest to "coś".
czy to wystarczy za rozszrzenie mojego wpisu?

[ Dodano: Pią 15 Sie, 2008 08:48 ]
jaad75, wielkie dzięki! :mrgreen:
jakoś nie dotarłem dotąd do tego. wolna chwila przeanalizuję :cool:
a tak btw szkoda, ze nie mój temat ...... i brak przycisku :grin:
 
 
piotr_u. 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 474
Skąd: Dublin
Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

krisv740 napisał/a:
czy to wystarczy za rozszrzenie mojego wpisu?

Tak, teraz wystarczy. Dziękuję. Czasem na prawdę ciężko dociec, co autor miał na myśli.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

piotr_u., a tak w ogóle, to jak chcsz to popatrz za co ja dostałem "pomógł".
dzisiaj po raz pierwszy dzięki linkowi jaad zobaczyłem to.jak napisałem jestem zobowiązany autorom postów za to "podziekowanie" , ale tak szczerze i między nami :mrgreen: , to ja sam sobie za te posty, tego to bym nie dał :twisted:
 
 
piotr_u. 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 474
Skąd: Dublin
Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

Masz sporo racji, ale to znaczy, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo Wasze rady są cenne dla innych (nowych), a to znaczy, że forum bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, o co przecież chodzi :razz:
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

piotr_u. napisał/a:
Masz sporo racji, ale to znaczy, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo Wasze rady są cenne dla innych (nowych), a to znaczy, że forum bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, o co przecież chodzi :razz:

jesli tak twierdzisz :???:
ja zawsze z uwagą czytam wypowiedzi innych kolegów i imho często udzielają oni cenniejszych rad niż np. ja, a nie są tak "doceniani" :twisted:
dlatego akurat do tej opcji podchodzę z bardzo duzym dystansem :cool:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

krisv740, Chyba jesteś zbyt krytyczny wobec swojej osoby... i jeszcze ten podpis.... :P
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

mnich napisał/a:
krisv740, Chyba jesteś zbyt krytyczny wobec swojej osoby... i jeszcze ten podpis.... :P

a może realistyczny :???: :cool:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 25 Sie, 2008   

Ja niestety nie posiadam aż tak dużej wiedzy, aby zasłużyć na więcej punktów niż mam. Ta wypowiedż odnosi się do ostatniego postu w zamkniętym już niestety temacie "Propozzycja rejestracji....". Staram się jednak nie wprowadzać nikogo w błąd.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sie, 2008   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Ja niestety nie posiadam aż tak dużej wiedzy, aby zasłużyć na więcej punktów niż mam. Ta wypowiedż odnosi się do ostatniego postu w zamkniętym już niestety temacie "Propozzycja rejestracji....". Staram się jednak nie wprowadzać nikogo w błąd.

do jassssnej ch........... :mrgreen: , nie przesadzaj :twisted: . jeśli chodzi o twoje posty, to są jednymi z najbardziej wyważonych i pomocnych - jak dla mnie! :cool:
ale to jest własnie wynik "punkcików" :twisted:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 26 Sie, 2008   

Jak chcecie to mogę tamten temat otworzyć...
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Sro 27 Sie, 2008   

MM napisał/a:
Jak chcecie to mogę tamten temat otworzyć...


Temat zamknięty niestety i nie trzeba go otwierać. To ja się tylko tak wtrącę i mając nadzieję, że nie robię OT napiszę, że MM miał na myśli mnie, tego, który nabija sobie punkciki, gwiazdki, bonusy i tym podobne inne mrugajki. Żeby nie było, MM również od czasu do czasu to czyni, tak jak większość osób które mają sporo postów. Tylko, że nikt nie OŚMIELI się go objechać, bo jest starszy i jest Moderatorem.

Zauważę jedną rzecz, że nie zawsze mam NIETRAFIONE posty, bo jednak niektórzy (nie znam odsetka) uważają je za pomocne. A że od czasu do czasu zdarzy mi się coś chlapnąć to dlatego że już tak mam.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 27 Sie, 2008   

MichalP napisał/a:
Tylko, że nikt nie OŚMIELI się go objechać.
Zaraz ormo wbije Ci na chate za takie gadanie, jeszcze trafke znajdą u Ciebie w domu :twisted:


W sumie moim zdaniem zamiast "pomógł'' powinno stawiać się browara :) To byłoby jakieś takie fajniejsze - i bardziej adekwatne do awatarów... pewnie zaraz ktoś się przyczepi, bo nie pije browara i nie pozwoli nikomu na takie niechlubne czyny, jakimi jest stawianie browarów... i zrobi wjazd na chate.

A tak po za tym to moim zdaniem żadnym sposobem nie znajdziemy dobrego remedium na łatwowierność nowych użytkowników, którzy na dodatek nic o danym temacie nie wiedzą... bo jakby wiedzieli, że 90% użytkowników (w tym ja) jedynie powtarza zdania innych... :D
 
 
garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Sro 27 Sie, 2008   

mavierk napisał/a:
Zaraz ormo wbije Ci na chate za takie gadanie

teraz to raczej CBA... :wink: :razz:
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sie, 2008   

garreth, CBŚ - nie myl pojęć i służb bo wiesz co będzie :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14