Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
torba, plecak w gory
Autor Wiadomość
kisage 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2008   torba, plecak w gory

Szukam czegos, co dokladnie nie mam pewnosci czy istnieje na rynku :)
Torba pomiescic ma Sony A300 z zalozonym tamron 18-200(tej czesci nie komentujcie :) + jakies 2 filtry, ladowarka.
Chodzi tylko o to, ze w wyprawach gorskich zazwyczaj plecy obladowane mam sporym plecakiem, szukam wiec czegos na brzuch. Cos wygodnego czyli sama szlufka na pas w torbie nie wystarczy. Rozwiazanie formy malego plecaka na brzuch mysle by mnie interesowalo. Wychodze takze z zalozenia ze mam zmiescic to co wymienilem i nic wiecej - czyli aby torbo-plecak byl optymalnie maly.
Doradzcie cos bywalcy :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2008   

Kup sobie zwykłego "colta" Lowepro. Taka trójkątna torebka. Większy model ma specjalne mocowanie do noszenia na klatce piersiowej, może małe też tak mają :smile:
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008   

...ja dlugo czekalem na inverse 200...tez pod noszenie w gorach(korpus+szeroki, tele, lampa, karty, baterie) w zespole z plecakiem np 70l...i okazalo sie ze ta teczka bardzo zle lezy na pasie biodrowym, gora teczki obraca sie na zewzatrz i mocno odstaje od ciala, nijak nie lezy, a pozatympas biodrowy sam sie poluzowuje... :?: ... o pasie naramiennym, zamocowniu i uzywaniu go nawet nie pisze.....klapa przykrywajaca zawartosc teczki tez pozostawia wiele do zyczenia.......zdecydowanie odradzam.- (a jesli juz to najpierw proponuje mocno sie przyjzec i ocenic ten produkt pod wzgledem uzytecznosci.)
...w Twoim przypadku jak pisze MM colt odpowiedzniej wielkosci bedzie chyba dobrym wyborem.
 
 
marekf
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008   

pamiętaj! Jak w góry to tylko tylko plecak naprawdę ;p już to testowałem raz poszedłem z torbą w góry ;p i o raz za dużo ;p polecam coś compu trekker trochę duże jak na twój sprzęt ale będziesz mógł tam też spakować jedzenie, kurtkę wodę itp itd :P
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008   

marekf napisał/a:
pamiętaj! Jak w góry to tylko tylko plecak naprawdę ;p już to testowałem raz poszedłem z torbą w góry ;p i o raz za dużo ;p polecam coś compu trekker trochę duże jak na twój sprzęt ale będziesz mógł tam też spakować jedzenie, kurtkę wodę itp itd :P

...taaaak, a gdzie sobie zawiesisz podstawowy plecak klasy 70-80l...hmmmm :wink:
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008   

Ja w góry na długie wycieczki preferuję zwykły plecak 80L ,a sprzęt noszę tak:

40D + 16-35L w kaburze samsonite. Bardzo fajna kaburka i co najważniejsze mieści mi się ten zestaw w niej. Lowepro niestety nie pomieściło.

Tele noszę w pokrowcu ,który dostałem w zestawie.

Pakuję to na samym końcu do plecaka i takie rozwiązanie jest chyba najlepsze i najwygodniejsze.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

Chyba tam tutaj swoje zdjęcie jak łażę po górach. Generalnie do plecaka CompuRower AW mam doczepione na pasie torby Lowepro na sam korpus czy obiektywy, picie (są cztery wolne miejsca) a długie tele i inne duperele wraz z resztą picia i ciuchami mam wewnątrz plecaka. Świetnie się mieści polar albo bluza do komory na laptopa a sprzęt foto mam cały czas pod ręką :razz:
 
 
kisage 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

Dzisiaj w sklepach rozglądałem się za różnościami torbo-podobnymi.
Typowe plecaki odpadają - wiadomo plecy wyrabiają garba od większego plecaka, slingshot to samo.
Takie typowe torby faktycznie latają na lewo i prawo, posiadają szlufki do przymocowania np do paska ale nie sądze aby to było praktyczne.
Wpadły mi w oko dwie torby, jedna (firmy nie przytocze) miała fajnie wykonany pas biodrowy, niestety była za duża jak na moje skromne potrzeby, poszukam jeszcze mniejszego rozmiaru.
Druga opcja to torba Lowepro, którą właściwie przewiesza sie jak slingshota(spokojnie można nosić na brzuchu bądź na biodrze - ta jednak znów była za mała :/
...cóż, kto szuka, ten ma kapcie zdarte :)
Dzieki w każdym razie za podpowiedzi, poszukam i obejrze tego typowego kaburke kolta, choć na pierwszy rzut oka wydawała mi się strasznie mała.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

W pracy mam colta do którego bez problemu wchodzi Canon 40D z podpiętym 100-400L.
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

MM napisał/a:
Chyba tam tutaj swoje zdjęcie jak łażę po górach. ...

...dawaj ta fote :wink:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

Tez bym chetnie zobaczyl jak wygladasz z tym wszystkim przywieszonym :razz:
edit: ja sobie chodzilem z computrekker aw. Bardzo mi podpasowal, chociaz oprocz sprzetu foto malo co wejdzie. Sam plecak strasznie ciezki, ale po zalozeniu na plecy prawie go nie czuc. Jedyna wada to taka, ze po przymocowania do niego statywu (wcale nie ciezkiego) latalo troche na boki.
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

MC napisał/a:
Tez bym chetnie zobaczyl jak wygladasz z tym wszystkim przywieszonym...

...tylko mam nadzieje ze to nie bedzie fota z/w otoczeniu Krupowek :razz:
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

007areka napisał/a:
MC napisał/a:
Tez bym chetnie zobaczyl jak wygladasz z tym wszystkim przywieszonym...

...tylko mam nadzieje ze to nie bedzie fota z/w otoczeniu Krupowek :razz:


Albo z solowego przejścia nowym wariantem South Face of Gubałówka :mrgreen:
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

... :mrgreen: Mariusz nie wkurzaj sie, glupoty nas sie trzymaja :lol: ...kazdy dobry sposob a w dodatku sprawdzony na uzywanie/noszenie sprzetu w gorach mile widziany...wiec czekamy na fote.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14