Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta - wykorzystanie lornetek

Do czego wykorzystujesz lornetkę?
Obserwacja nieba
19%
 19%  [ 58 ]
Myślistwo
13%
 13%  [ 41 ]
Obserwacja ptaków
30%
 30%  [ 92 ]
Turystyka
26%
 26%  [ 80 ]
Inne
9%
 9%  [ 27 ]
Głosowań: 228
Wszystkich Głosów: 298

Autor Wiadomość
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006   Ankieta - wykorzystanie lornetek

Od jakiegos czasu zastanawiam sie, do czego wykorzystujecie lornetki.
Ciekaw jestem ilu na strone wchodzi astronomow, ilu mysliwych, ptasiarzy, itd

Tak wiec zapraszam do ankiety

pozdrawiam
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2006   

Na razie prowadza astro-amatorzy...

Konrad
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2006   

Mała ilość głosów mnie matrwi...
 
 
Karan 
Początkujący


Posty: 39
Skąd: Skrzyszów
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   

Początki są zawsze trudne. Szkoda, że nie można zaznaczyć np. dwóch pól naraz.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

Ptasiarze na prowadzeniu :)
 
 
sumas
Nowy



Posty: 10
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Wto 02 Maj, 2006   

chyba jednak milsze "mrugające oczęta" gwiazd, niż kuperki ptaków :D
 
 
grzegorz
Nowy


Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Maj, 2006   

Na pewnym obozie ptasiarskim uslyszalem oszacowanie, ze obserwatorow ptakow w Polsce jest ok 3000. Ubolewalismy, ze w Anglii jest ich kilka milionow. Czy mozna oszacowac ilu jest obserwatorow nieba w Polsce?
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Maj, 2006   

Ja mysle, ze jakies 6-8 tysiecy.

Konrad
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 03 Maj, 2006   

Chyba mniej. Aktywnych jest pewnie około 1000-2000...
 
 
sumas
Nowy



Posty: 10
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

hmm, na http://www.astro-forum.org jest nas zarejestrowanych ponad 2100 użytkowników, ilu jest obserwatororami nieba? mam cichą nadzieję, że każdy :wink:
tak samo na A4U: http://astro4u.net/yabbse/index.php , naturalnie większa część userów jest użytkownikami obu forów, ale nie wszyscy,
a ilu z obserwatorów nocnego nieba nie jest zarejestrowana na żadnym? a ilu z nich wogóle niema internetu?
myślę Arku, że liczbę szacowaną przez Ciebie, można śmiało pomnożyć x 2 może nawet x 3 ? :wink:

a może przydało by się nakręcić ciąg dalszy filmu: "Planeta Krawiec" ? :D
pozdrowienia
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

850 użytkowniów astro-forum nie napisało ani jednego posta, więc sam sobie odpowiedz jakie jest ich zainteresowanie, o obserwacji nieba nie wspomniawszy...
 
 
Kmiernik 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 196
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

To ja się przyznam, że jestem zajerestrowany na astro-forum, napisałem więcej niż 1 post, ale niestety nie można powiedzieć, że należę do obserwatorów nieba. Chyba, że wlicza się do tego leżenie pod gołym niebiem twarzą w górę pod wpływem sfermentowanych cukrów.

Bardziej serio: zapisałem się tam, bo to było jedyne miejsce po polsku, gdzie się znajdowały się sensowne infromacje i toczyły się dyskusje o lornetkach. Możecie więc odjąc "1" od szacowanej liczby.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

Kmiernik napisał/a:
Bardziej serio: zapisałem się tam, bo to było jedyne miejsce po polsku, gdzie się znajdowały się sensowne infromacje i toczyły się dyskusje o lornetkach.


To byl wlasnie jeden z wielu powodow dla ktorych stworzylismy optyczne.pl :-)
 
 
sumas
Nowy



Posty: 10
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

Arek napisał/a:
850 użytkowniów astro-forum nie napisało ani jednego posta, więc sam sobie odpowiedz jakie jest ich zainteresowanie, o obserwacji nieba nie wspomniawszy...


szczerze mówiąc, nie potrafię, bo np:

http://www.jan.heweliusz.prv.pl/ - to strona nowego użytkownika AF, zarejestrował się parę dni temu: http://astro-forum.org/Fo...p?showuser=2646 a myślisz, że jego zainteresowania, również mają tak krótką historię?

to naturalnie wyjątek i osoba wyjątkowa, a ja mam po prostu nadzieję, że takich osób, jeszcze trochę w Polsce jest
pozdrowienia
 
 
sumas
Nowy



Posty: 10
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

a dokładając jeszcze, ale tylko po to, żeby wzbudzić większe zainteresowanie tą ankietą, myślę że obserwatorów czy to ptaków, przyrody, czy nocnego nieba, dużo więcej łączy, niż z... myśliwymi, a mam na myśli, moralne podejście do obserwowalnego świata, jako całości
ups, chyba przesadziłem, mam nadzieję, że mnie za to nie odstrzelą 8)
pozdrowienia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 17