Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Dylemat a710 is czy s3 is czy a570 is???????????
Autor Wiadomość
surow1974
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Maj, 2007   Dylemat a710 is czy s3 is czy a570 is???????????

Witam Wszystkich,
Mam problem chce kupic aparat kompakt z manualem. Wachalem sie nad canonem a710 is ale po przeczytaniu o tej nieszczesnej lampie i jej czasie ladowania to zwatpilem. Obecnie mam aparat cyfrowy w ktorym lampa laduje sie 10s i poprostu porazka. Aparat ma byc na wycieczki i rodzinne fotografowanie. Mam synka 4 latka ktory jest bardzo "ruchliwy" i nie wyczeka 10s na naladowanie lampy i na moim obecnym aparacie mam pelno zdjec jego plecow :-) . Jestem amatorem ale chcialbym sie troszke rozwinac w fotografowaniu wiec dlatego chcialbym manual. aparat ma byc do uzytku rowniez dla mojej zony wiec warunek musi byc nie za duzy . Jezeli ktos ma doswiadczenia z a570 is lub innymi aparatami i problemami flashowymi bede wdzieczny za wszelka pomoc. czy jak dokupie aku 2700 mha to skroce czas ladowania lampy? i w koncu ktory wybrac a710 czy a570 czy s3 is z uwzglednieniem tego ze moja zona bedzie jechala tylko na ustawieniach auto.
Pozdrawiam Jacek
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Maj, 2007   

Ja bym polecil S3 IS. Jest troche wiekszy od pozostalych wymienionych przez Ciebie, ale mnogosc funkcji, latwosc obslugi wynagrodza to z nawiazka. Aparat naprawde uniwersalny i posiada najlepszy tryb video jaki soptkalme w kompaktach do tej pory, a to z pewnoscia do zastosowan rodzinnych sie przyda ;-)

konrad
 
 
surow1974
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Maj, 2007   

dziekuje za pomoc. co prawda tryb video schodzi na plan dalszy do tych celow mam kamere cyfrowa ale dobrze wiedziec. obydwa aparaty sa testowane na optyczne tzn. s3 i a710 czy s3 nie wypada troszke bladziej? duże szumy powyżej ISO 200?
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Maj, 2007   

Jesli chodzi o szumy to opierac sie mozem tylko na JPEG-ach, ktore generuja oba aparaty, a nie wiemy ktory bardziej/skuteczniej je odszumia. S3 IS ma 6 MPix matryce 1/2.5 cala, a710 ma 7.4 MPix matryce o tej samej powierzchni, wiec teoretycznie to on powinien szumiec bardziej.

Musze tutaj przeprosic za to, ze w testach obu aparatow uzyte zostaly nieco inne formaty wykresow. Jesli dobrze sie przyjrzec, to szumy sa praktycznie takie same (w granicach bledow).

Oba aparaty posiadaja porocesor obrazu DIGIC II, przez co dobrze oddaja kolory i posiadaja przyzwoity zakres tonalny. Jednak jesli chodzi o funkcjonalnosc, S3 IS bije a710 na glowe!

Chyba tyle :-)
P.S. Do obu mozesz dokupic adapter szerokokatny co sie z pewnoscia przyda podczas zdjec w domu czy na wakacyjnych podrozach.

konrad
 
 
surow1974
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Maj, 2007   dzieki

to mi chyba wystarczy. znalazlem jeszcze fajna stronke po angielsku http://www.s3users.com duzo fotek z tego aparatu i roznych ciekawych rzeczy za tydzien kupuje.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
Jacek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14