Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Nowości
Autor Wiadomość
Pepin Krootki 
Rozmowny



Pomógł: 7 razy
Posty: 239
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   Nowości

Wczoraj przeprowadziłem kwerendę po różnych stronach internetowych. Poznański fotoclassic sprzedaje teraz Fujinony, po dość konkurencyjnych cenach. Szczególnie model 10x70 prezentuje się atrakcyjnie.

Z kolei Delta wprowadziła właśnie do sprzedaży.... w mordę jeża! Lornetki o tak kosmicznym wyglądzie (jak z filmu s-f) i parametrach (zoom 10-30x50), że szczękę pogubiłem z wrażenia. Do tego optyka na pryzmatach bak7. :shock:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

Fotoclassic chwalił się już Fujinonem na targach foto w Łodzi. Duża konkurencja cieszy. Ona i pojawienie się na rynku podróbek Fujinona klasy WO, bardzo przycyzniło się do spadku cen. Kiedyś do 50tki klasy FMT-SX nie było co podchodzić bez 3000 zł, teraz starczy już niecałe 2000 zł...

Arek
 
 
Wojtek_B
Uczestnik



Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

Poszedłem na ostatnie targi myśliwskie w Warszawie, żeby zobaczyć, kto jaką optykę obserwacyjną wystawia. Przedstawiciel firmy X miał na stoisku Fujinony, których kopiami są dwie znane lornetki WO 7x50 i 10x50. Szukając pretekstu do rozmowy, zagaiłem mówiąc, że owe WO są bardzo dobrej jakości, ale nie był to najlepszy temat do zaczynania rozmowy z reprezentantem Fujinona, więc długo sobie nie porozmawialiśmy. :lol: Powiedział mi tylko ciekawostkę, że Fujinon zamierza skarżyć WO w temacie wspomnianych "podróbek" 7x50 i 10x50.
 
 
Pepin Krootki 
Rozmowny



Pomógł: 7 razy
Posty: 239
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

Podobno mimo wszystko WO mają lepszy kontrast od Fujinona, toteż nie wieszałbym psów na tych lornetkach (nigdy nie miałem możliwości osobiście porównać o ile ten w Fujinonie jest gorszy - choć oczywiście chciałbym :roll: ).
 
 
Wojtek_B
Uczestnik



Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

Ja nie powiedziałem tego, że WO są dobrej jakości, ironicznie. Patrzyłem przez te lornetki. 7x50 praktycznie prezentuje perfekcję. W końcu Fujinon musi mieć powód do wytaczania spawy WO.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

Fujinon ma powody do narzekań. Lornetka jest ewidentnie zgapiona. Ale chyba skarżyć nie powinien WO tylko producenta podróbek czyli United Optics. Oni produkują lornetki na które potem każdy może nalepić swoje logo. Oprócz WO robi to jeszcze kilka innych firm - choćby Oberwerk...

Arek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14