Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Canon A710IS - problem
Autor Wiadomość
filozof 
Początkujący



Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 25 Maj, 2007   Canon A710IS - problem

Witam
Pytanie w zasadzie do posiadaczy w/w aparatu - czy również macie problem ze ściągnięciem z aparatu przez USB plików większych niż ok 300MB (filmik).
U mnie się to nie udaje. Z ciekawości przełożyłem kartę SD do apararu kolegi (Nikon Coolpix 4800) i plik można ściągnąć, choć idzie to bardzo wolno (USB1.1).
Czasami mam też problemy ze ściągnięciem zdjęć.
Co ciekawe z odtwarzaniem filmów i przeglądaniem zdjęć na LCD aparatu
nie ma żadnych problemów.
Googlając nie znalazłem jakichś sensownych sugestii poza tą, że czasem bywają problemy z portami USB w komputerze. Czy to może jakiś bug w sofcie 710?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 25 Maj, 2007   

Pozostaje kupić czytnik zewnętrzny co gorąco polecam. Ja tylko tak kopiuję zdjecia z karty.
 
 
filozof 
Początkujący



Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 28 Maj, 2007   

No tak, ale:
- aparatu używa żona, a nie chcę jej komplikować życia
- cena zestawu aparat+2 komplety aku+ładowarka+karta SD+pokrowiec
i już zaczynamy się niebezpiecznie zbliżać do ceny najtańszych lustrzanek, a tu jeszcze zakup czytnika...Rezygnuję z filmów :evil:
 
 
Kmiernik 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 196
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Maj, 2007   

Czytniki kart SD, które wyglądają jak pendrive z wymiennym wkładem kosztują 20-30 zł.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pon 28 Maj, 2007   

Przylaczam sie do podpowiedzi kolegow, czytnik kart rozwiaze problem. Poza tym mi sie wydaje, ze podlaczanie aparatu do kompa przez usb zajmuje nawet wiecej czasu niz przelozenie karty do czytnika. Ja swoj aparat podlaczalem raz, tylko po to, zeby sprawdzic czy kabelek jest ok
 
 
filozof 
Początkujący



Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 29 Maj, 2007   

Wyciąganie karty w 710 jest, mówiąc delikatnie, mało wygodne.
Raz, że klapka wątła, że aż strach, po drugie 'wyjeżdżają' też
baterie, po trzecie - IMO jak aparat ma możliwość rejestracji plików
o rozmiarze ponad 300MB to ma też umożliwiać ich zgranie bez jakichś ceregieli z czytnikami.
Canon się tu zwyczajnie nie popisał.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 29 Maj, 2007   

Nie mialem tego aparaciku w lapach, wiec nie wiedzialem, ze az takie problemy robia z wyjeciem karty. Co do "niepopisania sie", to chyba faktycznie projektanci troche przyspali.
 
 
filozof 
Początkujący



Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Cze, 2007   

No tak, ostatecznie potwierdziłem problemy ze ściąganiem większych plików z aparatu (przez czytnik jak najbardziej jest ok). Serwis Canona oczywiście nic o takowej usterce nie słyszał... :twisted:
Natomiast problemy ze ściąganiem zdjęć rzeczywiście okazały się problemami z portem USB w pececie, co ciekawe bardzo podobne problemy miałem po podłaczeniu do tego samego peceta Canona 350. Nie przypuszczałem, ze po kilku latach istnienia na rynku stadard USB2.0 może być niedopracowany w jakimś pececie (ba, na moim domowym składaku jest ok- problemy stwarza... Dell OptiPlex620).
Ostatnio zmieniony przez filozof Sro 06 Cze, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 06 Cze, 2007   

Jak Polacy zaczna skladac Delle to problem zniknie, a przynajmnej bedzie blisko do serwisu ;-)

konrad
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14