Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzątanie w wątkach.
Autor Wiadomość
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Cze, 2008   Sprzątanie w wątkach.

Proponuję aby przy przanoszeniu wątków lub ich dzieleniu zostawiać w oryginalnym wątku informację nt. wykonanych działań.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 03 Cze, 2008   

Przy przenoszeniu wątku to nie ma sensu (po to się go przenosi), efektem byłby straszny bałagan, jak czas na to pozwala to wysyłam info do autora tematu.
Przy dzieleniu tematu, masz racje, można taką informacje zostawić (link do nowego tematu). Postaram się stosować :)
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

nie wiedziałem gdzie wpisać, a że chodzi mi o jakiś w miarę "porządek",więc piszę tutaj.
z radością zauważam zwiększone zainteresowanie zakupami lustrzanek i wzmożonymi trudnościami z wyborem u nowych forumowiczów.
z zasady powinno nam jako uzytkownikom zależeć na jak największej ilości "pomógł", ale jakoś ostatnio "rzuca" mną o sciany przy czytaniu postów typu "a340 czy 40d i dlaczego?" bez żadnego wkładu ze swojej strony piszącego.
moze się mylę i jeśli tak to przepraszam wszystkich, ale pytania robią się tendencyjne i lustrzane. może coś z tym zrobić?
na dodatek padaja w różnych działach :shock:
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Pon 30 Cze, 2008   

ale tak to jest z "nowymi" którzy dopiero co się dopisali do forum. I każdy chce mieć swój osobisty wątek aby zwrócić na siebie uwagę. Oczywiście uogólniam ale prawdopodobnie tak włąśnie się dzieje. Dopiero po kilkunastu postach i upomnieniu nabierają ogłady i stają się (nie zawsze) dobrymi współtwórcami społeczności forumowej.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

odświerzam wątek............
może jednak warto zastanowic się nad komasacją postów typu co wybrać???
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

krisv740 napisał/a:
odświerzam wątek............
może jednak warto zastanowic się nad komasacją postów typu co wybrać???
a jak to sobie wyobrażasz ?
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

kurde, niech będzie archiwum i tyle... wątki nie ruszane od powiedzmy roku niech tam lądują i tyle...

chociaż jak długo jest miejsce, tak długo wolałbym tego uniknąć ;)
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

goltar, na pewno nie w formie C_B ,bo tam jest przegięcie........
szczerze to nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu, ale czy Ty uważasz,że takie nagromadzenie jednakowych w zasadzie zapytań jest wskazane jako wielokrotność?

może na początek wyeksponować dział/temat : zanim zadasz pytanie przeczytaj ?

ja nie mam monopolu na prawdę i jedyną słuszną rację .... :sad:
 
 
garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

krisv740 napisał/a:
może na początek wyeksponować dział/temat : zanim zadasz pytanie przeczytaj ?

http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=2335
http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=2336
:wink:
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

garreth, nie no......... nie................. :sad:

przecież ja o tym doskonale wiem :smile:

przecież piszę "wyeksponowanie" :!:
może czcionka 48 :!: :???:

nie wiem , ale powoli zaczyna robić się niezły kociokwik :sad:
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

jutro tematem numer jeden będzie:

Lubie focić... czy mam kupić Fujifilm czy Kanona?
Głównie fotografuję wszystko i słucham muzyki
:P
 
 
garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

krisv740 napisał/a:
przecież piszę "wyeksponowanie" :!:
może czcionka 48 :!: :???:

podejrzewam, że nawet większa czcionka+ kolorek "żarówiasto-żółty" nie spowodowałby polepszenia sytuacji :neutral:

krisv740 napisał/a:
nie wiem , ale powoli zaczyna robić się niezły kociokwik :sad:

już dawno się zrobił...
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

Trzeba będzie częściej odsyłać do diabła ;) znaczy do wyszukiwarki no ;)
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

Problem w tym że te pytania są podobne ale nie takie same ;) :( Gdyby dało się je jakoś pogrupować już dawno bym to zrobił ... Dlatego pytam o Wasze pomysły, bo mi już ich brakuje w tym temacie. Widzę także potrzebę zrobienia czegoś z działem Warsztat foto bo ostatnio cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem (i dobrze) ale zawarte w nim tematy są bardzo różnorodne.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

Jesienny napisał/a:
Trzeba będzie częściej odsyłać do diabła ;) znaczy do wyszukiwarki no ;)


ale to nie jest doskonały sposób - wiele osób sie zniechęci do forum, a tego raczej nikt nie chce

z drugiej strony, szkoda aby to formu zostało zakwalifikowane jako "totalnie początkujące" i tylko do pytań "co mam wybrać : a czy b"...........
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15