Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Fuji s5700 czy jednak warto?
Autor Wiadomość
Szymus_gtti
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Sob 28 Lip, 2007   Fuji s5700 czy jednak warto?

Witam, mam ogromny dylemat co do wyboru swojego pierwszego aparatu cyfrowego. Z początku myślałem o najprostszym kompakcie ale drążąc temat coraz bardziej ,stwierdziłem że potrzebuję czegoś lepszego. Czytałem dużo opinii o tym aparacie pozytywnych i negatywnych....Czy za cenę 670zł opłaca się go mieć? Czy może lepiej wydać pieniądze na np s5600 używkę albo coś z canonów np A550 A560, sony dsc W35 a może Lumixa DMC-LS60? Zależy mi aby aparat robił jak najlepszej jakości zdjęcia z ładnymi kolorami, mam zamiar również pobawić się w zdjęcia nocne. Zależy mi tez aby potrafił zrobić zdjęcie na szybko dobrej w miarę jakości(impreza), czy s5700 mi to zapewni? Wiadomo że w trybie manualnym da się zrobić lepsze i też takie mam zamiar robić.Maksymalnie mam przeznaczone ok 750zł na wszystko(łącznie z kartą itp). Proszę o pomoc, ew jakieś fotki z w/w aparatów abym mógł dokonać wyboru. Pozdrawiam
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






_Arcy_
Nowy


Posty: 4
Skąd: z domu
Wysłany: Sob 28 Lip, 2007   

Jak zobaczyłem parametry aparatu i cene tez chciałem go kupić, wiec zacząłem szukać opini o nim i testów, znalazłem test w optyczne.pl. Po przeczytaniu i obejrzeniu zdjęć robionych tym arparatem doszedłem do wniosku ze Fujifilm FinePix S5700 napewno nie kupie. Niewątpliwą zaletą aparatu jest tryb makro, ale mi nie leżą odwzorowania kolorów w Fuji

porównaj dwie foty Panasonic Lumix TZ1

http://pliki.optyczne.pl/lumix_tz1/foto05.jpg

i fuji

http://pliki.optyczne.pl/s5700/dscf4858.jpg

te z fuji jest ruszone pozatym kolory są blade?

to tyle opinii laika względem aparatów cyfrowych :) :)

pozdrawiam
 
 
Szymus_gtti
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Sob 28 Lip, 2007   

Mi się też te kolory w fuji nie podobają, tyle że TZ1 kosztuje 200zł drożej:( a co sądzisz/sądzicie o wymienionych przeze mnie Canonach i reszcie aparatów? a Fujis5600(starszy podobno lepszy model) jak z kolorami? POzdro
 
 
_Arcy_
Nowy


Posty: 4
Skąd: z domu
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007   

Ja bym brał Lumix'a DMC-LS60 z racji ze jako jedyny z tych czterech ma stabilizacje obrazu i dość szybką migawkę, pozatym gdzieś czytałem ze canony z seri AXXX mają problemy z komunikacją z kompem :P ale to mało ważna rzecz ;-) Lumix'y z tego co zauwazyłem cieszą sie sporą popularnością i ludzie twierdzą że są dobre:P ale głowy nie daje :P :P
 
 
Szymus_gtti
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007   

Czytałem test Pansonica TZ1 i jestem coraz bardzie przekonany na ten model, na allegro juz od 719zł z roczną gwarancją, tylko że jest to wersja odnawiana podobno fabrycznie(Refurbished),sprowadzona z USA http://www.allegro.pl/ite...gwar_f_ra_.html

Co o tym sądzicie i czy polecacie? Pozdro
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007   

tz-1 to dobry aparat co potwierdzily nasze testy. Co do wersji odnawialnej, to popros sprzedawce o zdjecia produktu. Pomimo jego zapewnien warto sprawdzic, czy powierzchnia obiektywu i panelu LCD nie jest porysowana, choc glownie te elementy sa wymieniane. Z elektroniki wewnatrz aparatu jedynie matryca CCD z czasem traci wlasnosci i wychodz jakies hot piksele. Rok czasu, to sporo by cos takiego zaowazyc.

jesli aparat Ci sie podoba i odpowiada Twoim wymaganiom, to raczej warto.

konrad
 
 
Szymus_gtti
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Wto 31 Lip, 2007   

Niestety nie ma kontaktu ze sprzedającym ,może nie chce pokazać realnych fotek aparatu:(. A co sądzicie o Kodaku Z710 (szczaególnie) i Z710. Parametry zbliżone do Fuji s5700 ale nie ma takich złych opinii i lżejszy, chyba lepszy ale pytam ekspertów.
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 31 Lip, 2007   

nie wiem, nie mialem z nim stycznosci.

konrad
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14