Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
H9 vs S5 vs DMC FZ50 lub cos innego?
Autor Wiadomość
szmigi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Lip, 2007   H9 vs S5 vs DMC FZ50 lub cos innego?

Witam! Prosze o pomoc w wyborze jednego z tych aparatow,znam z grubsza ich plusy i minusy,zalezy mi tylko na opinii i ew. wyborze ktoregos z tych aparatow przez osoby majace o aparatach spora wiedze.
Z gory dziekuje za chodz najmniejsze informacje,mogace pomoc mi w wyborze jednego z tych aparatow. A moze zaproponujecie cos jeszcze innego z serii zaawansowanych kompaktow,w tej kategorii cenowej? Pzdr
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007   

Dwa ostatnie sa juz przetestowane przez nas. Test H9 jest w obrobce i ukaze sie w sierpniu. Jesli mozesz, to sie wstrzymaj na razie.

Powiedz czego oczekujesz od aparatu, na czym Ci najbardziej zależy, jakiego typu zdjęcia chcesz robic etc.

konrad
 
 
szmigi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lip, 2007   H9 vs S5 vs DMC FZ50 lub cos innego?

Jezeli chodzi o recenzje na temat H9 to czytalem je z innych zrodel,niewatpliwie nastepny test nie zaszkodzi.
Czego potrzebuje... Nie zajmowalem sie fotografia zbyt ambitnie,jezeli chodzi o przeszlosc,ale zaczyna mnie to interesowac i czesto widze cos ciekawego o mysle,cholera gdybym mial teraz tego canona...
Zalezy mi na zoomie(czy 12x,czy 15x to chyba wielkiej roznicy nie ma,szczegolnie ze z tego co wiem mimo stabilizacji zdjecia sa poruszone) Do tego wysoka jakosc zdjec,szybkosc dzialania no i to,zeby aparat byl praktyczny.
Sony: Fajny wyswietlacz,troche szpan,slabo widoczny obraz w sloncu(Canon wyrazniej lepszy),zoom 15x,fajny wyglad,nightshot,minusy takie ze nie ma high speeda 4gb(karta mms)a 2 gb to chyba troche za malo,akumulator,zbyt maly,czyli trzeba doliczyc koszt 2giego(150-200zl)
Canon:Praktyczny wyswietlacz(obrotowy),zwykle 4 baterie(ladowarke mam,musze ew. dokupic akum.)dzwiek stereo w filmach,a pozatym to funkcje podobne(rozpoznawanie twarzy,makro itd itp.)
Wiec?:D
Sony chyba robi lepsze zdjecia w nocy? Czy tylko mi sie wydaje?
Aha no i z czasem bede chcial zastapic funkcje automatyczne wlasnymi ustawieniami,wkoncu trzeba sie rozwijac:)
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 31 Lip, 2007   

Na razie wstrzymam sie z odpowiedzia, zeby nie uprzedzac wynkiow testu H9.

konrad
 
 
szmigi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Lip, 2007   H9 vs S5 vs DMC FZ50 lub cos innego?

no ok,czekamy na test i bedziemy porownywac
pzdr
 
 
szmigi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

Test H9 zamieszczony, Canon S5 chodzi mi po glowie....a w myslach mam jeszcze D40-tke. Mysle jednak nad hybryda,a za rok,jak mnie to wciagnie na dobre,i bede mial wiecej kasy moze kupie cos lepszego niz D40-tka. Obawiam sie ze gdybym teraz kupil to podstawowe lustro to:
-jezeli fotografia mnie tak nie wciagnie,to korzystanie z trybu auto niczym nie bedzie sie wyroznialo od np S5
-brak zoom-a, ktory jest bardzo przydatny,a ew. jego nabycie do lustra to kolejne koszty
- dzwiganie 2 objektywow itd itp....
Jakie sa wasze opinie?
H9 juz na 90% odpada....
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

A ja zdecydowałem, że na swobodne wycieczki i tym podobne okazje, kiedy nie chce mi się (lub nie wypada) targać tego całego ciężkiego majdanu kupię sobie Canona S5 IS. Miałem kiedyś S1 IS i bardzo dobrze ten model wspominam. Gdyby miał RAW-y i karty CF to byłby prawie ideał...
 
 
nirriti
Moderator



Posty: 52
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

Jeżeli masz możliwość ściągnięcia sprzętu ze Stanów to zastanów się nad Pentaxem. Ceny Pentaxa w Stanach są wręcz porażająco niskie, np. zestaw K100D + kit 18-55 + kit 50-200 kosztuje 700$ czyli niecałe 2000 zł. W tej cenie dostajesz lustrzankę lepszą moim zdaniem niż D40 i dwa przyzwoite zoomy. Samo body K100D kupisz nawet za 330$ czyli za niecały 1000 zł. Oczywiście są też minusy - jak się coś zepsuje to musisz odsyłać do Stanów. No i jak nie masz rodziny/znajomych którzy Ci kupią i wyślą sprzęt przez agencję typu "Polamer" to mogą Ci doliczyć cło, vat itp.
 
 
szmigi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

No i chyba pozostane przy swoim,czyli Canon S5. Jestem tzw. poczatkujacym,jezeli kupie teraz np. D40,czyli dosc slaba lustrzanke,to w momencie kiedy dojde do wniosku,ze fotografia mnie tak bardzo nie jara,bede sobie plul w twarz,ze kupilem aparat mniej praktyczny i bez zooma. Jezeli natomiast mnie zainteresuje,to uzbieram na elegancka lustrzanke,powoli na jakis objektyw, a zawsze od swieta bede mogl zabrac ze soba Canonika, czy to na jakas impreze,czy na uroczystosc rodzinna. Ogolnie ten sprzet w USA jest tanszy,jezeli mowa o Pentaxie to dales bardzo dobry przyklad,problem z gwarancja...chodz ta roczna w polsce wcale nie jest taka extra... Czekam na jakas promocje w Polsce na S5. Ceny np. na allegro z dnia na dzien spadaja o okl 10 zl.


PS. Gdzie szukac aparatow w stanach? jakies linki? Do S5,tego Pentaxa?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14