Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----


 Ogłoszenie 

Zapraszamy na XVI Zlot Czytelników Optyczne.pl

Impreza odbędzie się w dniach 25-28 lipca 2024 roku w Hotelu Cukrowna Żnin
Szczegóły i zapisy TUTAJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Wto 01 Sty, 2013
FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY Lipiec-Grudzień 2012
Autor Wiadomość
grack 
Początkujący


Posty: 27
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Daniel*1977, od 11 do 16 super. Fajnie ujęty klimat. Podobnie foxx1973, zwłaszcza te dwie foty wewnątrz 22 i 23.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






foxx1973
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Ja jestem dostępny w tygodniu po 15.30, a jeżeli chodzi o ten weekend to też nie ma problemu, gorzej będzie z następnym. Miałem wyjechać teraz, ale wyjazd mam przełożony na następny weekend.
Czekam teraz na Wasze propozycje, a ja się dostosuję.
Pozdrawiam.

[ Dodano: Pon 30 Lip, 2012 19:03 ]
A teraz trochę fotek z opuszczonego szpitala psychiatrycznego "Zofiówka" w Otwocku.
Mam nadzieję że się spodobają.

27.


28.


29.


30.


31.


32.


33.
 
 
Daniel*1977 
Optyczny



Posty: 1484
Skąd: Parzniew / Zakopane
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Weekendy u mnie odpadają - czas zarezerwowany przez rodzinkę :)

foxx1973, Szpital wart odwiedzenia z aparatem :twisted:
Czy w Ursusie wszystko jest obstawione przez ochroniarzy itd? Czy są miejsca gdzie można "śmiało" wkroczyć i robić swoje :) ?
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

foxx1973, zanim zrobisz zdjęcie powinieneś znaleźć jakiś mocny akcent, który chcesz uwypuklić, jakiś detal bądź coś większego, jakąś ciekawą kompozycję itp. itd. Inaczej wychodzą zwykłe pstryki. Chociażby na 31 mógłbyś zrobić to symetrycznie/asymetrycznie, położyć nacisk na sufit lub podłogę.
 
 
foxx1973
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Moim zdaniem szpital jest ciekawszy i bardziej dostępny, ale w Ursusie nie ma też ochroniarzy (przynajmniej ja nie widziałem) i można śmiało wchodzić.
Jak by co, możemy się umówić w tygodniu, ale po 15.30.
Ja mam do hal w Ursusie 10 min. pieszo :)

[ Dodano: Pon 30 Lip, 2012 20:26 ]
mozer jeszcze dużo nauki mnie czeka, ja dopiero fotografuję od 2 lat i na razie nie jestem w tym systematyczny, ale myślę że nie długo to się zmieni.
 
 
MNISZKA 
Rozmowny


Posty: 251
Skąd: blisko stolicy
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

34
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

MNISZKA, trzeba było nie ucinać ludzi.
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

i kontrast zmniejszyc, (a jeszcze lepiej zjawic sie o swicie :wink: )
 
 
Daniel*1977 
Optyczny



Posty: 1484
Skąd: Parzniew / Zakopane
Wysłany: Sro 08 Sie, 2012   

34 i trochę nasycenie kolorów chyba duże :)

35

High line by Daniel*1977, on Flickr

36

Closer by Daniel*1977, on Flickr

37

Floors by Daniel*1977, on Flickr
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Sro 08 Sie, 2012   

mozer napisał/a:
MNISZKA, trzeba było nie ucinać ludzi.

A najlepiej poczekać aż sobie pójdą
37. świetne!!
 
 
pmj 
Nowy


Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   Początki

Witam Wszystkich

Jestem tu zupełnie nowy, choć wspierałem się tą stroną wybierając aparat. Na szczęście udało mi się uniknąć męczących pytań w stylu POMOCY, JAKI APARAT WYBRAĆ, samodzielnie podjąłem decyzję i jestem więcej niż zadowolony – Nikon D3100.
Teraz natomiast chciałbym zaprezentować kilka moich zdjęć i poprosić szanowne gremium o rzetelną ocenę i wskazówki, aby może nie tyle poprawić swój warsztat, co w ogóle jakikolwiek warsztat stworzyć.
Ze względu na mój zawód i częste delegacje w różne rejony kraju najczęściej będę się jak sądzę prezentował właśnie w tym dziale, ewentualnie proszę o skierowanie do bardziej odpowiedniego – Początkujący pstrykacze? 
Pozdrawiam serdecznie.
Piotr

DSC_0051.JPG
38.
Na zakręcie
Plik ściągnięto 5644 raz(y) 109,08 KB

DSC_0037_A4.JPG
39.
Bicykl
Plik ściągnięto 5644 raz(y) 214,62 KB

DSC_0022.JPG
40.
Fontanna
Plik ściągnięto 5644 raz(y) 185,7 KB

DSC_0021.JPG
41.
Ślepy zaułek
Plik ściągnięto 5644 raz(y) 145,65 KB

_DSC0011_01.JPG
42.
Chopin
Plik ściągnięto 5644 raz(y) 162,16 KB

Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Pon 13 Sie, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

43


44
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

43 bardzo mi się podoba. Wygląda jak sklejone dwa zdjęcia (dwa światy). :)
 
 
pitras 
Entuzjasta
i Fotopsuj



Pomógł: 3 razy
Posty: 537
Skąd: Italia/Legnica
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Ja za masza, 43 jest swietne :)
 
 
foxx1973
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

45.


46.


47.


48.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 22