Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----


 Ogłoszenie 

Zapraszamy na XVI Zlot Czytelników Optyczne.pl

Impreza odbędzie się w dniach 25-28 lipca 2024 roku w Hotelu Cukrowna Żnin
Szczegóły i zapisy TUTAJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIE IMPREZ
Autor Wiadomość
igorax 
Rozmowny
vast



Pomógł: 5 razy
Posty: 408
Skąd: p-ń
Wysłany: Wto 24 Cze, 2008   

MC napisał/a:
Mam takie pytanie "techniczne". Czy nie ma problemu z wejsciem ze sprzetem?


...najczęściej jest tak, że wymagany jest photopass na komercyjnych imprezach; ostatnio (tzn z 2 miesiące temu) próbowałem robić zdjęcia na Dephazz w Poznaniu, przyszedł pan i raczej mało uprzejmie spytał o "przepustkę" ... równie uprzejmie mu odpowiedziałem, żeby sobie poszedł. ;-)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Kasia119 
Początkujący



Posty: 45
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

Mieliście może kiedyś okazję fotografować jakiś spektakl tańca (niekoniecznie) współczesnego ? Jeśli tak chętnie (myślę, że nie tylko ja) pooglądamy Wasze zdjęcia :)
 
 
Itey 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 247
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

tzn. zrobiles te zdjecia czy pan sobie jednak nie poszedl? ;)
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 08 Wrz, 2008   

Odgrzebię ten temat, a co...

"Więc wracamy sobie z chłopakami z knajpki...."


"A to UFO z nieba pieeerdut!"


Na obu Thijs Van Leer z grupy Focus
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

MC napisał/a:
Mam takie pytanie "techniczne". Czy nie ma problemu z wejsciem ze sprzetem?


W roku szkolnym (akademickim);) dorabiam w firmach organizujących koncerty i masówki. Głównie ogarniam to co przy wejściach czyli kontrolowanie kontrolerów biletów, przeszukiwaczów plecaków 'młodzieży' i czasami (nie)odbieraczy aparatów. Generalnie zasada jest taka, że jak wykonawca nie życzy sobie robienia zdjęć to odbieramy aparaty przy wejściu. Ale lustrzanek prawie nigdy tam nie ma. Artystom nie przeszkadzają robione im zdjęcia, a flesze dziesiątek użytkowników kompaktów migające przez cały koncert i takie aparaty najczęściej znajdują się w depozytach. Teoretycznie ochrona nie ma prawa aparatu zabrać. Trzeba powiedzieć po prostu, że zdjęć robić nie będę:) i raczej problemu być nie powinno:)
Istnieje jeszcze jedna zasada, którą warto znać. Na bardzo wielu koncertach 3 pierwsze kawałki to czas kiedy 'róbta zdjęć ile wlezie'. To moment, najczęściej dla akredytowanych fotografów, którzy robią zdjęcia z 'fosy' (wolna przestrzeń między tłumem, a sceną). Mają wtedy wolną rękę i fotografują i z fleszami i bez... Potem teoretycznie powinni wyjść z fosy, ale jeżeli pstrykają bez lamp, to często mogą zostać dłużej. Wojny o dobre miejsce w fosie czasami przybierają drastyczne formy...;)
Ale fosa to też niebezpieczeństwo, szczególnie na koncertach na których latają 'latawce' - ludzie niesieni w poziomie nad tłumem. Często kiedy 'dolecą' do fosy są po prostu zrzucani na dół czyt. na fotografów. Wielokrotnie widziałem niedoświadczonych reportażystów, którzy zbierali swoje super sprzęty z zaplutej, i pełnej rozlanego piwa, podłogi.
Najłatwiej ustrzec się takiej tragedii często spoglądając nie tylko na artystę, ale też za siebie:)
Jak ma się dobry sprzęt i jest się nie-chamem, to ochrona wpuszcza do fosy i bez akredytacji (na ile pozwala miejsce);)
Takie oto uwagi z koncertów;)
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Czw 09 Paź, 2008   

No to widzę dlaczego w sobotę zdjęcia mogłem robić tylko przez pierwsze 3 kawałki. Potem ochrona kazała wszystkim schować aparatu, albo zakonfiskują.
Trochę mnie to denerwowało, bo ja bez lampy robiłem. Ale dyskutować się nie dało.
I tak... ani filmu, ani zdjęć z późniejszej części
 
 
tomacha2001 
Nowy


Posty: 12
Wysłany: Czw 09 Paź, 2008   

A takie jedno się znalazło znośnie.
Aparat D40 + 18-55 KIT

Zmiana rozmiaruDSC_6229.jpg
Zespół Plateau
Plik ściągnięto 5188 raz(y) 110,19 KB

 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pią 10 Paź, 2008   

tomacha2001, przy kompresji strasznie jakość uciekła. Widać pikselki :)
 
 
tomacha2001 
Nowy


Posty: 12
Wysłany: Wto 14 Paź, 2008   

no na kompresje nie ma silnych :P ale to widzę ze to programik od ramek i napisu ma cos problemy z kompresja muszę się w ustawieniach pobawić A foto jak ??
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

Czas znów odświeżyć ten "mój" temat. Kilka lokalnych fotek koncertowych. Klub Ciemny jak... ale d300 się na szczęście sprawdza.

1. (Farben Lehre)


2. (Farben Lehre)


3. (Upside Down)


4. (Upside Down)
 
 
veenee 
Optyczny
fotosapiens



Pomógł: 1 raz
Posty: 1311
Skąd: nie stąd
Wysłany: Sro 17 Gru, 2008   

troche inna impreza - War & Peace Show, czyli najwieksze zgromadzenie tego typu maniakow w Europie:









wiecej tutaj:
War & Peace 2008
 
 
teodor2424
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

Piękne te fotki z imprezy z wojakami :)
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

No właśnie zdjęcia świetne!
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

Przylaczam sie do zachwytu :smile:
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

Zajefajne!:) Szczególnie podobają mi się dwa ostatnie! Jak uzyskać taką 'manierę' kolorystyczną jaką widać na zdjęciach?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17