Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Brunów 2009 - II Zlot czytelników Optyczne.pl
Autor Wiadomość
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

wielkie dzieki za wszystko. nie wiem czy damy rade wrzucic dzisiaj wlasnie jakies zdjecia dokumentalne. na 100 procent jutro. chcialbym zlozyc wiekszosci podziekowania jakies dluzsze, jednakze jesli o kims zapomne - to najmocniej przepraszam. wielkie (ogromne) dzieki dla roberta za organizacje-wielki plus. nagroda za dostarczenie niesamowitych ton dobrego nastroju i humoru dla Arka i jego najlepsza coreczke (mala potrafi powiedziec Canon ale na zapytanie o nikona przepieknie odpowiada Nie),dla Monastora za niepoliczalne ilosci ciekawych anegdotel o jedynym systemie nadajacym sie do zartow (przy okazji-warsztaty z modelka i pada do nas pytanie na jakim trybie pracujemy w studiu. odpowiedz : tryb portretowy ;-) ), dla Korafa i za te krotkie chwile (ehh jak to zabrzmialo :-P ) oraz dla naprawde dziesiatek swietnych ludzi. podsumowujac : Wiem ze nie wiedzialbym ile stracilbym gdyby mnie tam nie bylo :-D
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14010
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Dla mnie hitem Zlotu była mina fotografa ślubnego, który po krótkiej rozmowie z uczestnikami spotkania i obejrzeniu ich obiektywów, zupełnie wymiękł jak zobaczył
Wujka_Pstrykacza z 2.8/300 :)
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Arek, mina Mazieka po tym jak jego 50D został pokonany przez mojego 400D w konkursie długości serii była chyba jeszcze lepsza :mrgreen:

400-tka była na dopingu (bez karty pamięci)
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Najlepsze było pytanie Mazieka po tym: "czy jest tu opcja seryjnego usuwania zdjęć?" :mrgreen:

A tak w ogóle to muszę zajrzeć do fotek i coś wstawić bo jakoś tu mało tych fotek, jeszcze pomyślą, że nie wiadomo co robiliśmy zamiast zdjęć. :P
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Ja też bardzo Wam wszystkim dziękuję za świetnie spędzony czas. Redakcji za organizację, Maziekowi stokrotnie za transport i tolerowanie mojego hałasowania po nocach, Wujkowi_Pstrykaczowi za wspólne podziwianie fotografii przyrodniczej w najlepszym wydaniu, Amelce za pokrzepienie serca i nadzieję, że Canon nie zginie oraz wszystkim użytkownikom, z którymi przegadałem te trzy dni, kmosw, Edmunowi, Komorowi, Kocurowi, Korafowi, Jesiennemu i każdej innej osobie, z którą miło mi się rozmawiało, chociaż nie skojarzyłem nicka :)
Dziękuję także Sigmie za umożliwienie zrobienia przysłowiowej "fotki na naszą klasę" z potworną 200-500 i firmie Sony za ustawiczne poprawianie mi humoru, nie na zlocie, a w szarej, zwykłej codzienności.
 
 
jarecki_jg 
Rozmowny
Jarecki


Pomógł: 3 razy
Posty: 205
Skąd: Jeżów Sudecki
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Zapomniałem też sie zameldowc ja w domu bylem o 11.30 :)

Wszem i wobec chciałbym zakomunikować wszytkim co jechali ze mna w nocy na zaporę, ze przy wjeździe na ten mostek, przez ktory wracaliśmy od lwówka jest Zakaz wjazdu, a nie przystoi mi łamanie przepisów, przeciez to wykroczenie. Wiec jechaliśmy wg wskazań znaków przez Gryfów - zgodnie zresztą z przepisami.

Mi najbardziej podobała się Emilka, później Sigma 24-70 HSM ta druga to dopiero szybka była - ja jakoś tak w kobietach gustuje :)

Sigmo kochana bedziesz moja :)
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

kiedy czekamy na dalsza podroz na stacji pkp wroclaw glowny poprawiacie mi i kmosw humor.

naprawde stokrotne dzieki. kmosw juz szykuje sie ze w przedziale wynajdzie zdjecia nas (zlotowiczow) z przepasnym arsenalem obiektywow o lacznej wadze samochodu, kiedy czekalismy na panne mloda.

p.s. wciaz nie potrafie zrozumiec dlaczego fotograf slubny robil zdjecia pary mlodej na tle poludniowego slonca. do glowy przychodzi mi tylko zdjecie konturowe lub (o matko boska) hdr :-O

nie moge sie doczekac zeby cos powrzucac (tak samo kmosw). mamy tylko nadzieje ze starczy nam baterii w laptopie i gdzies w podrozy pociagiem bedzie zasieg Play Online.

p.s. prosze o wiecej anegdotek i ciekawostek ktore byc moze niektorych ominely. cytaty mile widziane bo dobry humor nas tam nie opuszczal. najgorsze ze juz tesknimy, a organizatorom przypominamy ze liczymy w natepnym roku na 4-5 dni :-)

[ Dodano: Nie 02 Sie, 2009 21:29 ]
i jeszcze na koniec. bardzo dziekujemy komorowi za to ze zaopiekowal sie naszymi bagazami (ciezkimi strasznie) na czas oczekiwania na pociag po czym dowiozl je nam na dworzec dzieki czemu moglismy byc odrobine bardziej mobilni. komor - dziekujemy bardzo i tak jak mowilem wisimy dlug wdziecznosci
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

To ja dorzucę też jedno, z warsztatów Sony... choć może to bardziej architektura... choć może to bardziej nie wiadomo co... choć może powinno mieć inne kolory, ale nawet podciągnąłem je dla kontrastu recepcji z 1 piętrem... modelek nie będzie, nie brałem udziału w pogoni samców alfa za blondynką ;)

 
 
jarecki_jg 
Rozmowny
Jarecki


Pomógł: 3 razy
Posty: 205
Skąd: Jeżów Sudecki
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Wracając jeszcze do organizacji imprezy w sumie jestem zadolony, ale zawsze jest coś do czego można się przyczepić.

I czepiam się:
Nie podobało mi się to, że musiałem oddać obiektywy przed wyjazdem do domu.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14010
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Brunów, a w zasadzie same okolice pałacu, okazały się dużo słabsze od Walewic jeśli chodzi o ptaki. W zasadzie nic mi się nie udało ustrzelić. Ale za to dzisiaj, na wycieczce w Lwówku, w mini-parku obok kościoła dane mi było troszkę nadrobić zaległości.

lwowek3.jpg
Plik ściągnięto 7143 raz(y) 159,64 KB

lwowek2.jpg
Plik ściągnięto 7158 raz(y) 262,11 KB

lwowek1.jpg
Plik ściągnięto 7139 raz(y) 218,09 KB

 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

jarecki_jg napisał/a:
ale zawsze jest coś do czego można się przyczepić.


np. do świetnie oświetlonej tamy, która okazała być się ciemnicą ;)

co nie znaczy, że się nie dało zrobić ciekawych zdjęć (w sumie mogłem to dać na konkurso ;) )

"Gdzie fotografów dwóch, tam trzeci korzysta"


PS. z ptaków to widziałem tam wróble i jedną pliszkę ;) ale tę to przez lunetę pentaxa ;)
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

edmun, fotograf miał lampę, mógł to nawet fajnie doświetlić dobierając poprawną ekspozycję na tło, tylko że nie widziałem żeby zdejmował lampę ze stopki. Nie używał też żadnych rozpraszających akcesoriów.

Nie mój w tym interes żeby komentować jego pracę. Swoją drogą ma ktoś jakiś kontakt do samych zainteresowanych? Tylu nas tam było, że pewnie zebrałoby się kilka fotek do wysłania państwu młodym.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Jarecki ma maila - ale nie do młodych ale chyba do tej drugiej "niemieckiej" pary .. w każdym razie jakiś kontakt na pewno jest :wink:
 
 
jarecki_jg 
Rozmowny
Jarecki


Pomógł: 3 razy
Posty: 205
Skąd: Jeżów Sudecki
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

hijax_pl napisał/a:
Jarecki ma maila - ale nie do młodych ale chyba do tej drugiej "niemieckiej" pary .. w każdym razie jakiś kontakt na pewno jest :wink:


To oni mają kontakt do mnie. Wiec czekam na znak - sygnał.

Jesienny kolego pamietaj, że zdjecia z zapory pomimo opisywanej przez ciebie ciemnicy zostały bardzo wysoko ocenione przez Jury (maziek).
Nie byłem w stanie na zaporze zagwarantowac bezchmurnego gwiazdzistego nieba, chociaż jak bym wiecej dał na tace w niedzielę wcześniej to kto wie .... :)


Reasumujac moje okolice to bardziej architektura (Pałace, Ruiny, kościoły, zabudowa techniczna, itp., itd.) wiec w tej cześci Polski nie ma co się raczej nastawiać na widoczki, no chyba ze widoki gór ale to co najmniej z okolic Jeleniej Góry (30 km od Brunowa) i musi byc bardzo przejrzyście. Najlepszy to tego rodzaju fotografii jest Karpacz, Ściegny lub Borowice. A z ptaszkami jest różnie, ale raczej jest ich brak (kotlina !!!).

Zapraszam w przyszłości w te okolice.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 02 Sie, 2009   

Widoczek balkonowy:

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 14