Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----


 Ogłoszenie 

Zapraszamy na XVI Zlot Czytelników Optyczne.pl

Impreza odbędzie się w dniach 25-28 lipca 2024 roku w Hotelu Cukrowna Żnin
Szczegóły i zapisy TUTAJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIE IMPREZ
Autor Wiadomość
henk 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 591
Skąd: Ślesin
Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

Wyglądają jak kadry z filmu, pewnie dlatego że takich widoków nie ogląda się na co dzień.
Ale mimo to można odróżnić że to nie są prawdziwe zdjęcia z wojny (pomijając cywilów na pierwszym oczywiście) - mundury zbyt czyste i zbyt kolorowe.
Nabiegałem się trochę po poligonach i wiem jak wygląda żołnierz po kilku godzinach w polu.

Kasia119 napisał/a:
Mieliście może kiedyś okazję fotografować jakiś spektakl tańca (niekoniecznie) współczesnego ?


Mieliśmy:





Nie był to co prawda konkurs tylko pokazy jakiejś łotewskiej grupy ale tańce były, wedle życzenia, bardzo niewspółczesne.

Coś mi tu się pokręciło przy wklejaniu linków do zdjęć :???:

Może mi ktoś powiedzieć co robię źle przy zmniejszaniu że wychodzą mi takie urywane kreseczki wzdłuż kontrastowych krawędzi?
Dobrze to widać przy napisie ,,DOŻYNKI ..."
Zdjęcie wyostrzyłem w GIMPie na 20 % po zmniejszeniu
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






veenee 
Optyczny
fotosapiens



Pomógł: 1 raz
Posty: 1311
Skąd: nie stąd
Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

Ruslan napisał/a:
Zajefajne!:) Szczególnie podobają mi się dwa ostatnie! Jak uzyskać taką 'manierę' kolorystyczną jaką widać na zdjęciach?


jest taki preset do Lightroom'a ktory mozna znalezc w necie... bodajze nazywa sie "300" (od filmu)
stanowi niezla baze...
 
 
kmosw 
Entuzjasta



Posty: 517
Skąd: Birmingham
Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

veenee, zdjęcia rewelacyjne.
 
 
lucky-luk 
Bywalec
entuzjasta



Posty: 135
Skąd: London
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

17.01.2009

Manifestacja przeciw WOJNIE w Strefie Gazy - Trafalgar Square, London

01

02

03

04
 
 
amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Jal tak patrze to znów mi się KAZIK przypomina...
" ...setka ludzi się zebrała,mieli swoje powody,nie wpuści Was burmistrz nawet k.... pod schody..."
:cool:
 
 
Warciarz 
Uczestnik



Pomógł: 1 raz
Posty: 67
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009   

To i ja wrzuce co ostatnio zdziałałem.Mam nadzieję,że te fotki już chociaż jakąs minimalną wartośc fotograficzną mają :mrgreen:

1.

2.

3.
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

Witam, oto fota której zrobienie sprawiło mi wiele radochy.
Zrobione 29 stycznia 2009 w klubie Ucho w Gdyni, w trakcie koncertu zespołu TeHaCe.

DSC07650-3.jpg
TeHaCe
Plik ściągnięto 5658 raz(y) 116,69 KB

 
 
Lazlo 
Rozmowny



Posty: 281
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

szkoda ze przedramie uciales,ono zawsze fajnie wyglada trzymajace wioslo
i szkoda ze klucze poza go ,ale tak to gitara,pierze sie sypie :grin:
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

Lazlo,
Fota powstała dla rozwianych przez wentylator włosów, dlatego ręka i wiosło są potraktowane marginalnie. Gdybym mógł zejść jeszcze z przesłoną z 2,8 do 2 to chyba bym wolał mniej poruszone włosy niż większą głębię ostrości. Miło że fota się spodobała.
 
 
henk 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 591
Skąd: Ślesin
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

Tercet Egzotyczny wczoraj grał w Ślesinie.
Chyba robię postępy w obróbce RAW-ów :razz:

Ostatnio zmieniony przez henk Nie 08 Mar, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jasiekcom 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 612
Skąd: Myszków
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

henk, może i robisz postępy ale my ich chyba nie zobaczymy bo twoje zdjęcia nie otwierają się :wink:
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

A mi w ten weekend trafiła się taka ciekawostka techniczna.

DSC00432-2 mini.jpg
Plik ściągnięto 6007 raz(y) 143,23 KB

 
 
kubasxxx 
Początkujący
hobbysta



Posty: 41
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 18 Mar, 2009   

Boney M

 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sro 18 Mar, 2009   

pomiędzy szumami widzę jakieś cienie nawet :)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 18 Mar, 2009   

W sumie to najlepsze podsumowanie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 18