Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----


 Ogłoszenie 

Zapraszamy na XVI Zlot Czytelników Optyczne.pl

Impreza odbędzie się w dniach 25-28 lipca 2024 roku w Hotelu Cukrowna Żnin
Szczegóły i zapisy TUTAJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIA - Abstrakcja
Autor Wiadomość
heding 
Entuzjasta


Pomógł: 2 razy
Posty: 601
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

mnich napisał/a:
Zresztą jak każdego.

chyba z jednego bym znalazł :mrgreen:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

Ludzie są jacy są ,internet jest jaki jest ,a świat jest taki jaki chcemy żeby był. Prawda jest taka ,że jeśli czegoś na prawdę chcesz to właśnie to dostaniesz. Chcesz robić świetne zdjęcia to będziesz je robić . Wystarczy tylko w to uwierzyć.

Takie jest moje zdanie może trochę odbiegające od tematu ale jak już wchodzicie na takie psychologiczno ideologiczne rozważania to mnie ruszyło :razz:

mnich napisał/a:
BTW: Jednemu się podoba to drugiemu tamto. Nie dogodzisz wszystkim, a ja nawet nie zamierzam.


No bo mnich jakbyś był do wszystkiego (w sensie dla wszystkich) to byś był do niczego . Zatraciłbyś swoją wyjątkowość i stałbyś się człowiekiem, który nie ma tak na prawdę własnego zdania ,indywidualnego poglądu,taki człowiek jest takim robotem trochę.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

k1caj_ns napisał/a:
a świat jest taki jaki chcemy żeby był.

Widzisz, kiedyś byłem takim samym romantykiem jak Ty. Ostatnie dwa lata z hakiem tak mnie doświadczyły że ta iskra boża zgasła we mnie. Zostały tylko zagrane dobrze role, i napisane teksty które gdzieś tam się walają po zakątkach internetu.
A może przeszedłem na tą stronę po której trzeba zapracować własną krwią i potem by przeżyć, by kształtować świat rękoma i smakować go zmęczonymi ustami.

Bez względu jednak po której stronie się stoi, gdy nie masz swojego zdania, staniesz się zmanipulowanym motłochem.

Czy żałuje, tych doświadczeń? Nie. Tylko poezja stała się dojżalsza i miłość smakuje inaczej.
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

Widzę, że wczuwacie się w klimat. W takim razie zamiast zdjęcia http://fototapeta.art.pl/2001/dlb.php
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

Nasze życie biegnie i z dnia na dzień doświadczamy coraz więcej , zmieniamy swoje priorytety i nastawienie do świata . Często też stajemy się ludźmi których się kiedyś brzydziliśmy. To nie życie nas do tego zmusza lecz sami jesteśmy za to odpowiedzialni.

Kiedy byłem dzieckiem i miałem kilka lat to świat był o wiele piękniejszy i prostszy. Chciałbym teraz mieć mentalność taką jak wtedy. Bo tak na prawdę gdybyśmy do dzisiaj mieli w sprawach najważniejszych myślenie i postrzeganie świata dzieci czulibyśmy się lepiej i bylibyśmy szczęśliwszymi ludźmi.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

Ja tam nigdy nie chciałem być dorosłym :P
Kijos Świetny artykuł.
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

No to śmiem twierdzić ,że wcale dorosły nie jesteś :razz:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

k1caj_ns napisał/a:
No to śmiem twierdzić ,że wcale dorosły nie jesteś

Dziękuje za ten komplement.
A reszte przepraszam za prywate. :D
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

mnich napisał/a:
Tylko poezja stała się dojżalsza i miłość smakuje inaczej.
To z jakiegoś filmu? Oglądasz z żoną komedie romantyczne, przyznaj się :P

No i gdzie podziała się w takim razie krytyka moich zdjęć, kiedy ktoś napisze mi że moje zdjęcia są w czymś złe... często czuje się, jakbym widział więcej błędów w swoich pracach niż Wy..
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

Kijos artykuł świtny ale to na trzeźwy umysł muszę przeczytać.

Przyłączam się też do przeprosin mnicha :wink:

[ Dodano: Czw 05 Cze, 2008 00:00 ]
Mavierk ja zacznę doszukiwać się błędów w Twoich zdjęciach jak chociaż w połowie tak dobre będę potrafił zrobić :wink: Zresztą ja tam widzę w nich to co mi się podoba :cool:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

mavierk napisał/a:
To z jakiegoś filmu? Oglądasz z żoną komedie romantyczne, przyznaj się


1. Nie oglądam telewizj prawie wogóle. Poza transmisjami meczy reprezentacji i F1 i kabaretami.
2. Pisałem kiedyś poezje. Ale wstyd...
3. Nie mam żony. Jeszcze.
4. Twoje prace są naprawde dobre.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

mnich napisał/a:
1. Nie oglądam telewizj prawie wogóle. Poza transmisjami meczy reprezentacji i F1 i kabaretami.
Ja też prawie w ogóle, po za modą na sukces (odlądam od zerówki, szkodaby było nie wiedziec, co po tych 3800 odcinków się stało :D

mnich napisał/a:
2. Pisałem kiedyś poezje. Ale wstyd...
Ja próbowałem, ale przerzuciłem się na szkic, potem akwarele, potem przerażony rozmową wstępną na ASP przerzuciłem się na fotografię :D

mnich napisał/a:
3. Nie mam żony. Jeszcze.
Czuje się zaproszony na ślub :]

mnich napisał/a:
4. Twoje prace są naprawde dobre.
ale brak im stylu, to mnie boli :]
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

mnich napisał/a:
2. Pisałem kiedyś poezje. Ale wstyd...


Wiersze to żaden wstyd :P ja pisałem ostatnio książkę ,która przemieniła się w rozważania na temat życia , smierci i sensu istnienia. Głównym wątkiem był związek przyczynowo skutkowy i niemoc oderwania się od tego . To dopiero wstyd :roll:

[ Dodano: Czw 05 Cze, 2008 00:12 ]
Mavierk ważne jest to ,że szukasz swojego własnego stylu bo napewno go znajdziesz.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

k1caj_ns napisał/a:
Wiersze to żaden wstyd

Wiersze nie, ale przyznać się do tego publicznie... :mrgreen:
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

Bo w naszym chorym społeczeństwie to sie przyjeło ,że jak ktoś pisze wiersze to albo popapraniec jakiś albo jest to oznaką słabości :razz: A tak na prawdę jest zupełnie odwrotnie .
Ostatnio zmieniony przez k1caj_ns Czw 05 Cze, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15