Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja moderacji wątków zdjęciowych
Autor Wiadomość
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

dcs, no oczywiście, ale co to za kontrargument, że będzie mniej zdjęć? Skoro nie wiesz czy to dobrze, czy źle, to czemu go używasz?


A swoją drogą to większego natężenia kółek wzajemnej adoracji niż w tzw. współczesnej/nowoczesnej sztuce to nie ma chyba nigdzie ;)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






dcs
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

^^^
edytowałem poprzedni

mozer napisał/a:
większego natężenia kółek wzajemnej adoracji niż w tzw. współczesnej/nowoczesnej sztuce to nie ma chyba nigdzie ;)

Oczywiście.
I dlatego:
"jedni są lepsi, a drudzy są gorsi
A gorsi są tańsi, a lepsi są drożsi"
https://www.youtube.com/watch?v=l7VykCTXX7M

"lepsi", "gorsi" :wink:
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

dcs, myślę że za bardzo filozofujesz w kwestii, która jest dość banalna. Każdy ma prawo wystawić co chce, ale inni mają prawo ocenić, do której "galerii" ta "sztuka" wg nich się kwalifikuje. Tylko tyle i aż tyle. ;)
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

mozer napisał/a:
Skoro nie wiesz czy to dobrze, czy źle, to czemu go używasz?

żałujesz internetu? :wink:
mozer napisał/a:
Każdy ma prawo wystawić co chce, ale inni mają prawo ocenić, do której "galerii" ta "sztuka" wg nich się kwalifikuje.

-ale ma być posegregowane po "lepszości" a nie tematycznie.

Ja bym się nie odważył strącać do piekła.
"Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem" :razz: J 8, 7
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

dcs, prosiłem Cię już raz o zakończenie personalnych "wycieczek" pod moim adresem.
Przypomnę, że jest to wątek dotyczący moderacji watków zdjęciowych.
Rownie dobrze "nasladownictwem" mógłbyś nazwać stosowanie antycznej reguły "złotego podziału" czy używania np techniki Hi-Key.
Konsekwentnie bedę robił takie zdjęcia jakie zechcę i sprzętem jakim zechcę. Nie zachęcam Cię ani do patrzenia na nie ani do ich komentowania.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

dcs napisał/a:
Ja bym się nie odważył strącać do piekła.

A jaka różnica, czy strącasz komentarzem, czy przeniesieniem do innego wątku? ;)
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

fatman napisał/a:
personalnych "wycieczek" pod moim adresem.
Przypomnę, że jest to wątek dotyczący moderacji watków zdjęciowych.

sam zacząłeś wycieczki personalne, ale odwagi ci nie starczyło na napisanie o kogo chodzi.
Sam też zacząłeś o sprzęcie:
fatman napisał/a:
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015 12:54
To co bardzo się rzuca w oczy na tym forum to poziom dyskusji o sprzęcie.
Niejednemu tu nobla z fizyki by dać - tak się zna. Wielu ludzi jest mistrzami teorii, fresneli, Nyquistów, wzorów, krążków rozproszenia, bokehów i innej cholery... a jakoś zdjęć ich nie widzę.
Będą się spierac i opluwać na temat sprzętu a... w ręce go nie trzymali lub tylko oglądali w sklepie.
Zdjęcia Panie i Panowie! Pokażcie zdjęcia! Ale nie tablic laboratoryjnych czy innych checkerów.

kontynuacja http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=26903

Mój pierwszy post w tym temacie "04 Kwi, 2015 23:56"

[ Dodano: Nie 05 Kwi, 2015 13:38 ]
mozer,
łatwiej klepnąć dyslajka (czy nie dać lajka) niż napisać co się nie podoba.
To pierwsze nie jest konstruktywne -nic nie wnosi.

Wymagane powinno być "uzasadnienie wyroku".
 
 
ryszardo 
Maniak



Pomógł: 48 razy
Posty: 943
Skąd: Józefów
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

mozer napisał/a:
Z tym się zgadzam. W recenzentów bym się jednak nie bawił.

Ja z kolei nie bawiłbym się w głosowanie.
Czyli mamy pewne porozumienie, nie do końca się zgadzamy, ale znamy swoje stanowiska.
Teraz przydałoby się, żeby inni wypowiedzieli się na temat tego pomysłu (która wersja lepsza, dlaczego i czy w ogóle).

90s napisał/a:
Pominąłeś drugi etap, z poczekali zdjęcia idą do odpowiednich działów jakie są np teraz. Tam możesz rozmawiać i dyskutować.
Najlepsze prace lecą do galerii.


Problem jest inny:
Wszystkie zdjęcia na początku będą w poczekalni. Jeśli tam wejdę, żeby je obejrzeć i ocenić, to po co wchodzić do wątków tematycznych, gdzie nie zobaczę nic nowego?
Jeśli z kolei użytkownicy nie chcą oglądać słabych zdjęć, to nie wejdą do poczekalni i nie będzie komu wybierać tych lepszych, więc wątki będą puste. Koło się zamyka.
Moim zdaniem doprowadziłoby to do całkowitego zamarcia dyskusji o zdjęciach na forum.


Wybaczcie mi, że nie odnoszę się do ostatnich postów, ale zdążyłem zgubić się, o co właściwie toczy się w nich spór :roll:
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

Cytat:
mozer,
łatwiej klepnąć dyslajka (czy nie dać lajka) niż napisać co się nie podoba.
To pierwsze nie jest konstruktywne -nic nie wnosi.

Wymagane powinno być "uzasadnienie wyroku".


No ale tu koło się zamknie, bo nikomu nie będzie się chciało komentować słabych prac, a przecież ideą wniosku było ograniczenie takowych...
Zaproponuj może coś konstruktywnego, co będzie sprzyjało podniesieniu poziomu prac.

[ Dodano: Nie 05 Kwi, 2015 14:48 ]
ryszardo napisał/a:
to po co wchodzić do wątków tematycznych, gdzie nie zobaczę nic nowego?

No np. po to, żeby porozmawiać i podyskutować ;)

Wiele portali ma taki system i jakoś nie brakuje ludzi po obu stronach "progu".
 
 
ryszardo 
Maniak



Pomógł: 48 razy
Posty: 943
Skąd: Józefów
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

mozer napisał/a:

No np. po to, żeby porozmawiać i podyskutować

Wiele portali ma taki system i jakoś nie brakuje ludzi po obu stronach "progu".


Tylko, że jeśli teraz brakuje tutaj ludzi komentujących i wrzucających dobre zdjęcia, to istnieje spore ryzyko, że zabraknie również ludzi oceniających zdjęcia w poczekalni.

Oczywiście mogę się mylić, ale ryzyko jest spore, a wprowadzenie poczekalni wymagałoby radykalnych zmian. Moim zdaniem nie warto robić takich eksperymentów.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

ryszardo, ja się przy poczekalni nie upieram. Niech to będzie jakikolwiek mechanizm weryfikujący, a nie że każdy może wrzucić co chce.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

mozer, dlaczego użytkownicy linczowani wcześniej za tzw. poziom zdjęć wstawiają kolejne im podobne?

-Bo mają opinie krytyków w w głębokim poważaniu?
No i ich rozumiem.
To jeden z powodów dla których tu (i nigdzie gdzie nie muszę) nie wstawiam.
Bo, z całym szacunkiem, nie interesuje mnie wasza opinia.
A jakbym musiał jeszcze odpowiadać na komentarze... masakra
(pochlebstwa też mnie słabo łechczą :wink: )

Jedyna weryfikacja jakiej się poddaję (i w bardzo ograniczonym stopniu mnie ona rusza) jest robiona przez tych co przelewają mi na konto.

Co zmieni piętnowanie jednych fot/ stawianie na piedestał innych?

Nie rozumiem fatmana, który tak reaguje na moje opinie (które go nie interesują) i nie potrafi mnie polać ciepłym moczem.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

dcs napisał/a:
Co zmieni piętnowanie jednych fot/ stawianie na piedestał innych?


Zostało to już uzasadnione w tym wątku co najmniej 5 razy.
Dyskutujesz tylko dlatego, że Ci się nudzi?
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

dcs napisał/a:
Nie rozumiem fatmana, który tak reaguje na moje opinie (które go nie interesują) i nie potrafi mnie polać ciepłym moczem.

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Urofilia
Sądzę, że istnieją fora gdzie będziesz mógl sobie o tym podyskutować.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2015   

fatman napisał/a:

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Urofilia
Sądzę, że istnieją fora gdzie będziesz mógl sobie o tym podyskutować.
Cytat:
O czym mam z Tobą tutaj dyskutować? I po co te personalne przytyki w wątku gdzie mamy dyskutować o poprawieniu naszego forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13