Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
CZWARTY WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
Wojteo 
Bywalec
jotpegopstrykacz



Posty: 190
Skąd: Domaniewice
Wysłany: Nie 07 Mar, 2010   

Głosuje na 13.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






SlawGaw 
Optyczny



Posty: 1886
Wysłany: Nie 07 Mar, 2010   

14
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 07 Mar, 2010   

do gustu przypadły mi 15, 16 i 8
głos oddaje na 8 :wink:
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Najpierw o tych zdjęciach, które mi się najbardziej podobają, zatrzymują wzrok, uwalniają relfeksje. A po chwili myślenia o nich i patrzenia na nie - nie tracą na atrakcyjności:
1. Bardzo ładna kompozycja. Mimo zimy – zdjęcie radosne, jasne, słoneczne. Podoba mi się zestawienie bieli i niebieskości: śnieg, łódka i spienione fale kontra niebo, woda i pasek na łódce. Absolutna harmonia. I nie dość, że morze, to jeszcze śnieżne górki przy brzegu ;) hijax_pl - brawo!
14. rysiu - piękny pejzaż. Słupy i druty wcale mi nie przeszkadzają - bez nich byłoby banalnie.
17. Zamglone drzewo, za nim kolejne, jeszcze dalej ściana lasu (zagajnika?). Spokój tchnie z tego zdjęcia. I senność jakowaś. Podoba mi się, mga.

Teraz o tych, które mają potencjał, ale czegoś mi zabrakło, coś nie zagrało...:
12. maroos - ładne miejsce! Mostek i dwie ławeczki, opustoszałe zimą. Gdyby inaczej wykadrować, byłoby ładne zdjęcie.
19. Ruslan - tę rude kępy trzcin wśród bieli niesamowite są. Ale kompozycja mi nie pasuje. Przesadziłabym je w inne miejsca ;)
22. Tadeuszek, krajobraz ciekawy, fajna ta krzywa droga. Jednak kadr mnie nijak nie przekonuje.

ophiuchus (5) i xneon (10) - gdybym nie tęskniła do wiosny, pewnie by mnie bardziej ten Wasz minimalizm zimowy zafascynował...

11 to poprawny krajobraz. Podobnie z 24. Zabrakło mi w nich magnesu, który by przyciągnął i kazał się gapić nieco dłużej ;)

Usjwo - jako jedyny podjąłeś tematykę miejską. Między innymi dlatego podoba mi się Twoje zdjęcie (25). Swoją drogą szkoda, że wszyscy (prócz Ciebie) poszli do lasu, pojechali w góry lub włóczyli się po parkach i nieużytkach. Pejzaż miejski mógłby na tle tych "natur" zabłysnąć.

Czas na werdykt: głosuję na zdjęcie nr 1 :)
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Hmm jak widać każdy z nas widzi inaczej zimowy plener. I to jest najfajniejsze. Wypowiem sie tylko na temat kilku zdjęć:

1. Bardzo fajna, piekna biel sniegu- jednak ja zrobiłbym szerzej

4. Przyjemny zachód ale jak ich wiele

5. Niestety brakuje mi punktu odniesienia

6. Ciekawie wypatrzona kompozycja, jak widac zima nie taka straszna.

7. Dół super ale wypalone niebo niestety psuje zdjęcie można by HDR pociagnąć

8. Nie wiem ale mi sie chyba wyswietla tylko połowa zdjęcia ?

9. Przyjemny HDR, lubie takie tony

10. Ulepszona wersja 5 zdjęcia. Tu widać chociaż jak mali jestesmy względem matki natury :)

14. Bardzo fajna kompozycja i świetnie naświetlone.

16. Wiem, wiem ze tematem jest pejzaż zimowy tu mamy więcej gwiazd i nieba ale i tak Super Fotka

Ostatecznie podsumowując wybieram zdjęcie 14
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Nr 1, 14 i 20 sa moimi faworytami, jest zima i jest pejzaż w największym stopniu.

Stawiam na nr 20
 
 
Lotuk 
Uczestnik


Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

14-stka najlepsza
 
 
cumulus 
Rozmowny



Posty: 222
Skąd: prawie Krosno
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Trudny wybór, wszystkie zdjęcia coś mają w sobie. Jednak po długich przemyśleniach głosuje na 24. Dlaczego? Ponieważ lubię patrzeć na chmury, lubię robić im zdjęcia. To zdjęcie ma coś w sobie, przyciągnęło mój wzrok na dłużej.

głos na 24
 
 
Rafał Celadyn 
Rozmowny
Rafał



Posty: 212
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Mój głos na 25...mogłoby być "wzięte trochę niżej",ale dla mnie ważny jest klimat :wink: .Pozdrawiam Rafał.
 
 
rysiu 
Bywalec
lynx



Posty: 158
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

W/g mnie w czołówce są 9 i 13.
Mój wybór po długim zastanowieniu się pada na 9.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

W niektórych ciężko doszukać się zimy, na niektórych zima to ledwie przymrozek...
Jak widać i 'banalny' temat może być trudny... Pewnie gdyby Daimon startował to by znowu wygrał... ;)
Głosuję na 13.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Posty: 9854
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Głosuję na nr 4.
 
 
Tadeuszek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Mój głos oddaje na 9! Bardzo przyjemne zdjęcie.
 
 
maroos 
Początkujący


Posty: 43
Skąd: Suwały
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

10 i 14 - jeszcze podumam
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Moja kolej. Postaram się o każdym coś napisać.

1. W tym zdjęciu jest potencjał, ale brakuje mi lepszego kadru. Bardziej dramatycznego.
2. Ładne, po prostu ładne takie ni + ni -
3. Nie widzę foty
4. OK, ale zwykłe.
5. nie widzę foty
6. hmmmmmm
7. Takie "mój ogródek zimą by NK"
8. podoba mi się to kontrastowe BW, ale brakuje jeszcze czegos... hmmm nie wiem czego.
9. ciekawe ale zbyt HDR-em z bajki pachnie
10. Ładnie minimalistyczne. Klasyczne.
11. Podoba mi się spokój tego krajobrazu
12. W tym miejscu dałoby się zrobić fajny kadr... ale nie taki.
13. Złośliwy Bałwan z przeszłości (bo to już było ;) ) wolałbym jednak bez winety
14. Bardzo ładne, mocne zdjęcie... jedyne co mi przeszkadza to druty.
15. Ładne ale to co nr 9 (choć w tym wypadku nie tak mocno)
16. Bardzo ładny kadr. No nie ma się do czego przyczepić :}
17. Czegoś mi brak.
18. Podobnie jak nr 7
19. Podobnie jak nr 7 i 18
20. Ładne kolory i nie przejechane w cuda. Ładne zdjęcie.
21. Już w temacie pisałem, że to ładne zdjęcie tylko... mało pejzażowe
22. OK, klasyczny BW
23. Ok. I tyle.
24. Ładne zdjęcie zwykłego miejsca.
25. Ten kadr mi się podoba, ale chciałbym na czymś skupić uwagę.

a na koniec, mimo odrutowania. wybieram 14
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15