Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
CZWARTY WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
xneon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Mar, 2010   

ja bym chciał tę nieszczęsną czternastkę w końcu zobaczyć
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Wto 09 Mar, 2010   

Dla porównania, jak miejsce z 8 wygląda nie zimą :)
http://maps.google.pl/?ie....00478&t=h&z=18
PS. Kamienie jakby większe ;)
 
 
oranżewski 
Optyczny



Posty: 1202
Wysłany: Wto 09 Mar, 2010   

ja się nie będę rozwodził, głosuję na... 9? nie. w ostatniej chwili jednak 8 :)
 
 
mariusz-75 
Uczestnik


Posty: 76
Wysłany: Sro 10 Mar, 2010   

1,15,20 i może 25, ostatecznie najlepsza 20
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Czw 11 Mar, 2010   

No to czas na mnie!

Dziękuję za oddane głosy na moje zdjęcie, jestem mile zaskoczony :mrgreen:

Dobra to dajemy czadu:

1. Fajny krajobraz i "biały" śnieg ;) , tylko to niebo troche ciemnawe.
2. Miłe dla oka.
3. Teraz już nie widać zdjęcia ale pamiętam że było słabe bo krajobrazu to w ogóle nie przypominało.
4. Ładny wschodzik, szkoda że nie ma śniegu na drzewach.
5 i 10. Oba podobne i zgodzę się z którymś poprzednikiem że 10 lepsza bo podkreśla ogrom miejsca i zimy.
6. Słońce i oblodzone gałęzie fajne ale przeszkadza mi ten cień po lewej stronie.
7. Kadr nawet spoko tylko ten przepał.
8. Podoba mi się kadr i zima w pełni. Jest to jeden z moich kandydatów.
9. No świetna, fajny kadr i taka obróbka mi odpowiada, taka "mroczna zima" to mój kolejny faworyt.
10. Patrz nr 5.
11. Bardzo ładne zdjęcie. Szkoda że niebo nie było bardziej chmurzaste ale to nie Twoja wina ;)
12. Też dość ciekawe zdjęcie, szkoda nie do końca symetrycznie.
13. Tak do trzech czwartych od góry to zdjęcie ma fajny klimat a bałwan mnie rozwalił:) Nie no jest śmieszny i może dlatego coś mi w tym nie pasi;) może za bardzo pozuje;P A mi winieta nie przeszkadza.
14. Kadr fajny i ten klimat, ta mgła coś świetnego. Szkoda trochę tych drutów, ale teraz ciężko o czyste zdjęcie.
15. Ładna fota. Niebo wkurzone i połączenie śniegu z lodem fajne. To kolejny kandydat.
16. Wykonanie świetne ale mało śniegu ;) i już je gdzieś tu na forum widziałem.
17. Dobra do tematu mgły ale też trzyma w napięciu:)
18. Trochę bałaganu w tym zdjęciu i śnieżyca chyba dużo przysłoniła.
19. Podoba się mojej narzeczonej ale mi tak średnio.
20. No comment ;P
21. Ładne światło ale to chyba nie krajobraz.
22. Ładne ujęcie, tylko razi mnie to niebo i śniegu mało ;)
23. Jeżeli chodzi o nawiązanie do tematu to czegoś mi tu brakuje.
24. Fajny widoczek, ładne kolory.
25. Fajnie zatrzymany padający śnieg i ogólnie dużo go ale jakoś inaczej wyobrażam sobie tą tematykę, nie w mieście.

Podsumowując: podoba mi się wiele zdjęć ale niestety można wybrać tylko jedno. A faworytami byli 8, 9 i 15!
A zwycięża zdjęcie nr 9 :)
 
 
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 13 Mar, 2010   

Wyniki „Czwartego wirtualnego pleneru” forum Optyczne.pl

Temat konkursu: „ Pejzaż zimowy”.

Do konkursu zgłoszono 25 zdjęć.
Łącznie oddano 32 głosy.

III miejsce z 5 głosami zdobyło zdjęcie: nr 8, którego autorem jest dr11.

II miejsce z 6 głosami zdobyło zdjęcie nr 14, którego autorem jest rysiu.

I miejsce i zwycięstwo wynikiem 7 głosów (22%) zdobyło zdjęcie nr 9, którego autorem jest edmun.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy.
Zapraszamy do udziału w kolejnym wirtualnym plenerze, który zostanie ogłoszony już wkrótce.
Poniżej jeszcze raz zwycięskie zdjęcie.

9.jpg
Plik ściągnięto 4162 raz(y) 394,05 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 1,22 sekundy. Zapytań do SQL: 18