Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Co zamiast KITA do Sony
Autor Wiadomość
pan.tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

poszukaj na allegro 18-135 i postrzelaj córę, a po miesiącu sprawdź jakich zdjęć zrobiłeś najwięcej. poza tym wyżej masz kilka stron porad więc warto zacząć od lektury
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Kici 
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Sro 31 Lip, 2013   

niestety nie znalazłam polecanego przez Was obiektywu, wiec zdecydowalam sie na kupno czegos nowego, do 1000zł, czy ktos pomoze?:)
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Sro 31 Lip, 2013   

Nie znalałas second-handowej Minolty 50/1.7? OK, kup Sony 50/1.8 (SAM 50F18).
 
 
pan.tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Lip, 2013   

nie chce mi się :arrow: nie szukam :arrow: nie znalazłam :arrow: może ktoś na forum poszuka za mnie :neutral:

http://allegro.pl i http://tablica.pl
http://klubkm.pl/forum/forumdisplay.php?f=32
nawet na tym forum w dziale Sprzedam wisi 50 mm z numerem kontaktowym
 
 
grzywdan 
Nowy


Posty: 1
Skąd: ŁOWICZ
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Witam Niedawno kupiłem sony A58 mam zamiar kupić sobie jakiś obiektyw zamiast kitowego prosiłbym o pomoc w wyborze. obiektyw ma mi służyć głownie w wyjazdach wakacyjnych i wszelkiego rodzaju zdjęciach plenerowych, fotografa bawię się amatorsko, na obiektyw mam zamiar przeznaczyć około 1000 , proszę jeszcze o podpowiedz czy lepiej jakaś używkę sony czy innej firmy np. Tamron , sigma -nowy?
 
 
bogdanek 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 247
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

Sigma 18-50 f 2,8-4,5 DC OS HSM jest według optycznych ponoć bardzo ostra ,za 990 zł w fotozakupach , tylko , że ma stabilizację , a Ty jej nie potrzebujesz , bo masz ją w korpusie, o ile się nie mylę , co nie oznacza , że nie warto.
Następnie rozważ zakup Tamrona 17-50 f2,8XR DI ll LD z 5 letnią gwarancją , też w tym sklepie , podaję akurat ten sklep , bo łatwo pórownać. Około 1300zł.
Ogólnie szukaj obiektywów jednak ze światłem f2,8 , jeżeli chodzi o krótkie zoomy , nowe czy stare pytasz, pobaw się nawet używką , zobaczysz wtedy jakie ogniskowe będą Ci pasować , ale tak czy siak im jaśniejsze szkło tym bardzej uniwersalne . pozdro.:-)
 
 
lukasmily 
Nowy
lukasmily


Posty: 10
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Witam mam Sony NEX 5N szukam niedrogiego zoomu.
Znalazłem taki z dobrymi ocenami...tylko czy da się to zamontować do NEX-a?
Tamron SP AF 70-300 F/4-5.6 Di VC USD
http://www.ceneo.pl/17072413
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

lukasmily, ten na pewno nie, bo to wersja do Canona. Rozumiem, że szukasz teleobiektywu, bo pojęcie zoom oznacza coś zupełnie innego. Jaki już masz obiektyw(-y)?
 
 
lukasmily 
Nowy
lukasmily


Posty: 10
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

mozer napisał/a:
lukasmily, ten na pewno nie, bo to wersja do Canona. Rozumiem, że szukasz teleobiektywu, bo pojęcie zoom oznacza coś zupełnie innego. Jaki już masz obiektyw(-y)?


Tak, szukam teleobiektywu. Mam kita 18-55mm f/3.5-5.6. Do Nex-ów są produkowane pierścienie redukcyjne:
http://www.foto-net.pl/sk...e-Sony-NEX.html

Będę wdzięczny za sugestie.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

lukasmily, a musi być 300 mm? Nie wystarczy Sony E 55-210 mm f/4.5-6.3 OSS?
 
 
lukasmily 
Nowy
lukasmily


Posty: 10
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

mozer napisał/a:
lukasmily, a musi być 300 mm? Nie wystarczy Sony E 55-210 mm f/4.5-6.3 OSS?


A cenę widziałeś?
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

lukasmily, tańszy niż ten Twój Tamron... W dodatku nie licząc ceny adaptera...
 
 
lukasmily 
Nowy
lukasmily


Posty: 10
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

mozer napisał/a:
lukasmily, tańszy niż ten Twój Tamron... W dodatku nie licząc ceny adaptera...


O cenach może nie rozmawiajmy:
http://www.aliexpress.com.../757144937.html

Są takie cuda, że pewnie Ci się nie śniło...hehe.
Tylko nie piszcie o słabej jakości produktów od żółtego pana bo i tak wszystko jest z chin.

Więc pierścionek kupie tanio, co dalej?
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

lukasmily, to o czym Ty chcesz rozmawiać skoro wiesz lepiej? Podałem Ci tele - co w nim nie pasuje? Montowanie obiektywu z lustrzanki do nexa jest imho bez sensu.
 
 
lukasmily 
Nowy
lukasmily


Posty: 10
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

mozer napisał/a:
lukasmily, to o czym Ty chcesz rozmawiać skoro wiesz lepiej? Podałem Ci tele - co w nim nie pasuje? Montowanie obiektywu z lustrzanki do nexa jest imho bez sensu.


Nie spinaj się chłopie...Nie wymądrzam się, szukam opcji. Wybór ograniczony do jednego egzemplarza to nie wybór. Nie chce kupić pochopnie...po prostu. Bo za za chwilę sie okaże, ze mogłem kupić inny o wiele lepszy i to taniej.

Skoro można znaleźć niedrogo przejściówki to chyba warto rozważyć inne Teleobiektywy.
Zerknij na tą Chińską stronkę i pomóż mi wybrać przejściówkę i dobry teleobiektyw.

Na pewno wiele osób by skorzystało bo pytań o teleobiektywy do sony nex jest mnóstwo, tylko odpowiedzi Żadnych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14