Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
PIĄTY WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
krzys13k 
Rozmowny


Posty: 450
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010   

Głosuję na 16.

Poza tym wyróżnienie dla 5 za pomysł :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010   

1. za dużo bałaganu
2. zdecydowany faworyt, wg mojej koncepcji jak najbardziej oddaje właśnie hasło, że życie to ciągły ruch
3. niestety moim zdaniem zabrakło dłuższego czasu lub choćby mocniejszego kadru (może nawet płytsza GO i CB)
4. hmm... brak komentarza. nie wiem co tutaj napisać
5. dopiero za drugim razem zauważyłem oczywistość "ŻYCIE...." w kiosku "RUCHU" :D gratuluję, naprawdę nieźle mnie to rozbawiło. faworyt nr 2
6. tak jak przy 4 - brak komentarza. nie wiem czemu ale ani 4, ani 6 nie przykuwają mojej uwagi, ale nie wiem czemu
7. byłoby naprawdę fajnie, ale po co ta ramka :/
8. nie.. ani pomysł, ani wykonanie, ani jakość
9. jest pomysł, jest wykonanie, ale pocięte opony i biała plama na szczycie zdjęcia przesłaniają plusy
10. brak komentarza
11. za miłość do gór wielki plus. za lekkomyślność i ciągły widok wariatów robiących sobie jaja nad przepaściami na rzecz zdjęcia - niestety minus.
12. nie widzę ruchu.
13. niczym mój kierownik do mnie: Stać Cię na więcej :razz: :razz:
14. za dużo statycznych drzew a za mało ruchu. niestety ptaszek to tylko kilka pikseli na tle spokojnego lasu
15. hmm... nie wiem czemu ale brakuję mi tu i ruchu i życia. sama kurza łapka nie wystarczy :)
16. pogubiłem się we własnych myślach, po ogłoszeniu wyników proszę aby autor napisał o co chodziło w tym zdjęciu i jaka była koncepcja, bo zdjęcie samo w sobie przyciąga, ale nie wiem co ma wspólnego z tematem

Oddaję głos na: 5... właśnie za "drwinę" z tematu. Konwenanse należy łamać umyślnie - za to wielkie brawa.
 
 
mavrik 
Początkujący
amateur


Posty: 41
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010   

Myślę że moje wypowiadanie sie o każdym zdjęciu nie było by na miejscu przy moim doświadczeniu i umiejętnościach jednak zagłosować wg regulaminu mogę.
Tak więc oddaję głos na 5 . Jest naprawdę sporo fajnych prac i nie jest łatwo wybrać.
Aż żałuję że zabrakło mi czasu na wykonanie mojego pomysłu.
Jeszcze raz powtarzam by było czytelniej Oddaje głos na 5
 
 
Lotuk 
Uczestnik


Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

5 - za świetny pomysł
 
 
Usjwo 
Optyczny



Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

Poniewaz wiekszosc zdjec opiera sie na tym samym pomysle, wiec nie bede komentowal kazdego z osobna :mrgreen: Tylko kilka uwag dlaczego nie:

8. Nie podoba mi sie wykonanie i nie bardzo moge powiazac z tematem
11. Zdjecie jest ciekawe i dobre, wykonanie go bylo pewnie troche karkolomne (nawet pomyslalem ze to fotomontaz), ale tez zycia w ruchu nie ukazuje, bardziej kojarzy sie z lotem.
16. Jakby tak bylo z poziomu podlogi to chyba bardziej by mi pasowalo.

13 i 15 - nie widze, wiec sa poza klasyfikacja :neutral:

Ze zdjecc "ruszanych" podoba mi sie 7.

5 - jedno statyczne zdjecie ktore ukazuje zycie w ruchu i w 100% spelnia zalozenia tematu (chociaz ja w pierwszej chwili szukalem tam "Zycia Warszawy" :mrgreen: , kiedys podchodzilo sie do ruchu i prosilo "zycie" i dostawalo sie Zycie Warszawy, ale to chyba tylko w stolicy)

Glos na 5.
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

Mam trzech faworytów

2-świetny kadr i miła barwa
5- sam miałem cos takiego wrzucić wiec podoba mi sie pomysł
11- ciekawe ujęcie wzbogacone ścieżką dźwiękową zespołu COMA :)

Wybieram 5 za pomysł i realizacje gdyż to zdjęcie na pewno powstało w sposób przemyslany i nie przypadkowy.
 
 
4motion 
Rozmowny



Posty: 468
Skąd: IRL/PL
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

11.
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

mavrik napisał/a:
Myślę że moje wypowiadanie sie o każdym zdjęciu nie byłoby na miejscu przy moim doświadczeniu i umiejętnościach jednak zagłosować wg regulaminu mogę.

mavrik, to nie jest żaden konkurs typu "szacowne jury ocenia" :) Pełna demokracja! Uważam, że Twoje zdanie jest tak samo cenne jak zdanie każdego innego wypowiadającego się. Przecież - myślę - wszystkich ciekawi, jak są odbierane ich prace.
Usjwo napisał/a:
11. Zdjecie jest ciekawe i dobre, wykonanie go bylo pewnie troche karkolomne (nawet pomyslalem ze to fotomontaz), ale tez zycia w ruchu nie ukazuje, bardziej kojarzy sie z lotem.

Usjwo, a lot to nie ruch? :)
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

masza napisał/a:

Usjwo napisał/a:
11. Zdjecie jest ciekawe i dobre, wykonanie go bylo pewnie troche karkolomne (nawet pomyslalem ze to fotomontaz), ale tez zycia w ruchu nie ukazuje, bardziej kojarzy sie z lotem.

Usjwo, a lot to nie ruch? :)

Lot = ruch. Skrzydełko w gore/skrzydełko w dol
Skrzydełek nie ma, to musi to byc spadanie, ale czy spadanie to ruch ........ na pewno względem ziemi, jest bardzo przyciagajaca :grin:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

Tomasz_, no bez przesady :D
Wg Twojej definicji lotu .. co robi pocisk karabinowy? Szybuje? ;) :)
 
 
sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

jak Edmun dał głos na nr 5, pojawiło się więcej głosów na tą fotkę. :)
oddam głos na fotkę po której bolą oczy - nr 7.
ciekawe jak by ramek było więcej,w coraz to jaśniejszych kolorach zdążających do światełka w tunelu
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

sklsk napisał/a:
jak Edmun dał głos na nr 5, pojawiło się więcej głosów

Chciałeś napisać 'Monastor'... ;)
 
 
mga
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

Głosuję na 5, za pomysł.
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

sklsk napisał/a:
jak Edmun dał głos na nr 5, pojawiło się więcej głosów na tą fotkę.

bez przesady, to że podałem temat nie znaczy że całkowicie mi odpowiada to zdjęcie, lub że takiego oczekiwałem, to jest przecież wasz wybór i wasza decyzja jakie wam się podoba, a nie jakie ja się spodziewam :???: :neutral:
 
 
Usjwo 
Optyczny



Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Sro 07 Kwi, 2010   

masza napisał/a:
mavrik napisał/a:
Myślę że moje wypowiadanie sie o każdym zdjęciu nie byłoby na miejscu przy moim doświadczeniu i umiejętnościach jednak zagłosować wg regulaminu mogę.

mavrik, to nie jest żaden konkurs typu "szacowne jury ocenia" :) Pełna demokracja! Uważam, że Twoje zdanie jest tak samo cenne jak zdanie każdego innego wypowiadającego się. Przecież - myślę - wszystkich ciekawi, jak są odbierane ich prace.

Powiedzialbym ze kazda wypowiedz bedzie pomocna i cenna. W nastepnych konkursach "szacowne jury" jest takie samo, wiec latwiej przygotowac prace ktora bedzie sie podobala "jury" :mrgreen:


masza napisał/a:

Usjwo, a lot to nie ruch? :)


Idac tym tokiem, to prawie kazde zdjecie bedzie pokazywac ruch (i zycie tez :mrgreen: ). Zdjecie i temat moga sie roznie kojarzyc. Jesli ktos zrobi zdjecie pudelka zapalek na bialym stole i przekona mnie (obrazem) ze jest to zycie w ruchu to z checia zaglosuje na takie.
Moje subiektywnym zdanie jest takie, ze 11 moze i przedstawia ruch, ale z zyciem juz go newiele laczy. Pierwsze wrazenie jakie odnioslem, to ze to fotomontaz (moze nie slusznie), ale jak wiadomo pierwsze wrazenie jest bardzo wazne. Poza tym preferuje zdjecia ktore sa zrobione po ogloszeniu tematu. Oczywiscie w daty nie zagladam i formalnego wymogu nie ma (i po raz kolejny liczy sie wrazenie :mrgreen: ) . Zdjecie na konkurs nie musi byc super, hiper, najlepsze, ma tylko wywrzec dobre wrazenie na jury :mrgreen:
Zdjecia ktore skomentowalem po prostu nie kojaza mi sie z tematem. Reszta jak najbardziej, ale sa wedlug jednego schematu (spodziewajac sie tego wstawilem swoje pierwszy, aby nie byc posadzony o plagiat :mrgreen: ).
Wracajac do tematu :wink: . Edmun w pozniejszym poscie troche doprecyzowal o co chodzi, wedlug mnie troche niepotrzebnie. Pozostawiajmy temat krotki i bez komentarza, dajmy rozwinac wyobraznie. Jest wtedy wiecej "fanu", czego przykladem jest 5.
Musze przyznac ze 5 nie byla moim faworytem od poczatku, zdanie zmienilem dopiero po tym jak zostalo wstawione piate zdjecie :wink: :mrgreen:
Z komentarzem czekalem az zobacze jak najwiecej zdjec (czasami cos peka w Great Firewall i pozniej pokazuja mi sie niektore zdjecia), niestety dwa pozostaly tajemnica
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16