Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
VI WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 03 Maj, 2010   

szaleniec, eee... u usjwo to kwestia narodowej ściemy ogniowej ;)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






kmosw 
Entuzjasta



Posty: 517
Skąd: Birmingham
Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

A mi się najbardziej podoba 8.
 
 
mga
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

1 - zużyty, już niepotrzebny? Widzę smutek, nawet u pluszaka;
2 - podoba mi się;
4 - jak już napisano, zdjęcie z potencjałem niezrealizownaym;
5,6 - nie widzę związku z tematem;
7,8 - i pomysł, i realizacja bardzo mi się podoba;
9,11 - podpisuję się pod tym, co o nich napisano wyżej;
10 - jak 5;
13 - grymas to jeszcze nie smutek;
Głos oddaję na 8.
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

Dobra moja kolej:

1. Pluszak na pierwszą myśl wzbudził we mnie rozbawienie, sam nie wiem czemu ale tak już pozostało jak patrzę na to zdjęcie.
2. Fajna fotka. Ktoś pisał że nie chciał by żeby dzieci się smuciły ale które dziecko teraz się nie smuci.
4. Nie widzę smutku na tej fotce.
5. Czy chodziło o smutek topiony w alkoholu? Ta fotka jakoś do mnie nie przemawia lepsza jest maszy.
6. Czegoś mi tu brakuje jakoś do mnie nie dociera ta fotka.
7. Dobry pomysł na "Polski smutek" ale ja smutek widzę jakoś inaczej.
8. Zdjęcie świetna, kolory i wykonanie.
9. Fotka dobra choć jak dla mnie chyba za mała GO. I wielu pisze że to praca rzeźbiarza ale to fotograf ją tu pokazał. Ja widzę w niej smutek.
10. Nie widzę smutku, równie dobrze postać mogła być zdumiona czy zachwycona widokiem.
11. No comment
12. Z pluszakowych to uważam za lepsze, chyba ze względu na drugi plan.
13. Przecież gościu nie wygląda na smutnego ;)

A swój głos oddaję na zdjęcie nr 8 :D
 
 
fatman 
Optyczny



Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

Kiedy patrzę na zamieszczone w tym plenerze zdjęcia ogarnia MNIE SAMEGO
właśnie jeden wielki SMUTEK, że tak kiepskie i daleko odbiegające od tematu zdjęcia tutaj zamieściliśmy (ze mną włącznie).
Gdybym mógł jeszcze wstawić zdjęcie (a zgodnie z regulaminę nie mogę) to...
sfotografowałbym teraz samego siebie i zamieścił moją smutną twarz tutaj...
Pewnie to zdjęcie zdobyłoby najwięcej głosów...

Gdy skazujesz mnie na zdjęć tych oglądanie...
Smutno mi Panie...
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

fatman, ja tam uważam, że nie ma się co biczować, wiosna jest! Temat "smutek" zdecydowanie bardziej pasuje do jesieni :wink: Poza tym podjęliśmy ten trud, chciało nam się - a to ważne.
Swoją drogą koncept ciekawy - taki mały wąteczek "Smutne gęby" na pewno by mi przypadł do gustu :grin: Jak zapoczątkujesz, to się dopiszę, czyli dofocę.
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

fatman,

Jeśli regulamin by pozwolił to, glosował bym na Ciebie, za pomysł :-)
A wkurzony jestem sam na siebie, bo pomysl byl i to nawet kilka i mimo wlozonej pracy wykonałem ja az tak zle. No coz trzeba sie uczyc na bledach........
 
 
AuThoR 
Optyczny



Posty: 1565
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro 05 Maj, 2010   

oddaję głos na 11
 
 
fatman 
Optyczny



Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Maj, 2010   

Słowo się rzekło...

Admin,
to zdjecie jest poza konkursem dlatego nie numeruję ale jakbys chciał usunąć to... trudno.
Albo załóż pliz nowy wątek jak sugerowała masza pt. "Smutne gęby"
Zamiesciłem też w swojej galerii jakby co...
To jest mój smutek i moje łzy nad plenerem...

Masza - czekam na Twój ruch !

 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010   

fatman napisał/a:
moje łzy nad plenerem...

Masza - czekam na Twój ruch !


Jarałeś coś??? :razz: :lol:
 
 
fatman 
Optyczny



Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Maj, 2010   

Ruslan napisał/a:
Jarałeś coś??? :razz: :lol:


Ostatniego wyjarałem 22.12.2000 i odtąd jestem wolny :wink:
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010   

No to miałeś kosmiczny towar skoro jeszcze cię trzyma... :P
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010   

Fatman, nie łam się tak zacznij pić melisę albo łykać Deprim :) . Ostatecznie najlepsza opcja jaka nam zaproponowano na fotce 7. Do dna panowie
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010   

fatman, teraz to już nie mogę zostawić Cię tu samego na pożarcie i czym prędzej dołączam do grona zjaranych :wink:
Radość we mnie wzbiera, nie smutek, że się porobiło w wątku naprawdę twórczo: "sztuka" rodzi emocje, emocje rodzą "sztukę" - Parnas Optyczny, piękność! :grin:
A propos: łzy z pipety, czy szczerze ronione? :wink:
Żeby za bardzo nie zaśmiecać, małe wrzucam, nienumerowane, bo nieregulaminowe - i w ogóle w każdej chwili można usunąć.

Smutno...


Rozpaczliwie...


No dobra, udawałam :wink:
 
 
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010   

Proszę już na temat, tego typu zdjęcia można dodawać choćby w temacie "FOTOGRAFIA LUDZI".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16