Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
VII WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

Tutejszyn napisał/a:
Nie wziąłem udziału w konkursie i nie wiem, czy mam prawo zabierać głos. Regulamin tego nie wyjaśnia..
Głosować może każdy.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






oranżewski 
Optyczny



Posty: 1202
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

mi najbardziej podobają się 2, 3 i 4.
głosuję na 4 :wink:
 
 
xneon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

czwórki nie widzę, głosuję na trójkę
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

1. podoba mi sie kompozycja
2. nie pasuje mi ani tematycznie ani kompozycyjnie ani tematycznie
3. racja, zabawne
4. pasuje do tematu pleneru bo zostalo ostro naciagniete w programie do obrobki
5. najlepsza koncepcja ale wymaga dopracowania - tlo powinno byc czarne a nie takie prawie, te odblaski z lampy psuja caly klimat i sporo ochladzaja czerwien papryczki
6. nie za bardzo widac co to jest ale moze i lepiej, takie najbardziej abstrakcyjne z zaprezentowanych propozycji. i technicznie nie mam sie do czego przyczepic
7. slabiutka kompozycja ale pomysl fajny
8. super scenka ale tez jakas zbyt przerobiona i kompozycja do mnie nie przemawia
9. piekne kolory, podoba mi sie kompozycja, ale do tematu nie pasuje

glosuje na 6
 
 
AuThoR 
Optyczny



Posty: 1565
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

mi tak samo podoba się 2 3 i 4 ....cięzko wybrać....

GŁOSUJĘ NA 2 - może zdjęcie szumiaste ...ale ten zestaw kolorów idealnie oddaje temat :) jak dla mnie oczywiście :)

wg mnie 9 nie pasuje do tematu
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Posty: 2269
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

Głosuję na 5.
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

1. W temacie, kompozycja Ok ale mnie nie "wciąga"
2. Stoję przy rozpalonym od slonca murku a w oddali wyobrażam sobie śnieg w górach, ..... jakby tylko bylo go trochę widać ..... :-)
3. :-) moje
4. Nie widzę tematu, moze mi wyobraźni brak .....
5. Hot hot hot :-)
6. Gapie się gapie i nie wiem co to jest...
7. Pomysł jest, ale Szaleniec to mozna bylo zrobić lepiej
8. To samo co 4
9. To samo co 8

2 Działa bardzo na wyobraźnie, 5 jest proste i świetnie dobrane......

Wybieram wyobraźnie czyli nr. 2
 
 
Usjwo 
Optyczny



Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

1. Na temat, ale mimo zoltego koloru troche brakuje zaru, to zima w cieplych kolorach .
2. Nie widze,
3. Jak najbardziej na temat i pomysl dobry, ale technicznie mogles popracowac, za bardzo widac swietlowki, za malo snieg.
4. Tu odwrotnie do 1 - lato w zimnych kolorach, bardziej mi pasuje 1
5. Pomysl niestandardowy, pasuje do tematu, technicznie tez dobrze
6. Nie widze.
7. WB lezy :wink:
8. Nie widze.
9. Pierwsza klasa, podoba mi sie, ale nie na temat.

Glosuje na nr 5. Szanse na zwyciestwo mialy jeszcze 1 i 3.
 
 
lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

2,3,5 ze wskazaniem na 2
 
 
AdrianD 
Rozmowny



Posty: 281
Skąd: Maszkienice
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Mnie podobają się 3,4,5 ale ostatecznie głos oddaję na 4
 
 
dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Głosuję na 5. Podoba mi się pomysł :)
 
 
Djwalkman 
Rozmowny



Posty: 374
Skąd: Łagów
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Zdjęcie nr 5 jest dla mnie jedynym, które nie odeszło od tematu, cała reszta, to tylko zestawienia niebieskiego i czerwonego koloru (może jeszcze 3-ka nie odeszła od tematu za bardzo, ale reklama wakacji w zimowej scenerii to trochę za mało). Masza, twoje zdjęcie jest idealne pod każdym względem, ja bym je próbował sprzedać różnym firmom, bo ktoś kto robi napoje orzeźwiające, lodówki, zamrażarki lub coś podobnego, mógłby się tym zainteresować.
 
 
snpaulina 
Uczestnik



Posty: 67
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Głosuję za 3, za niebanalne podejście do tematu
 
 
Tadeuszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

Głosuje na 2. Świetne zdjęcie i pasuje do tematu konkursu :smile:
 
 
mga
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

1 - w nawet ładny zimowy zachód słońca (jaki tutaj przedstawiono) nie czuję żaru;
3 - fajnie zauważone (a fotograf ma czuć i zauważać), ale kadr i przepalenia bardzo mi się nie podobają;
4 - nie widzę;
9 - zatrzymałam się w patrzeniu, pięknie, ale...
wybieram zdjęcie maszy "klejnot dla kochanki"
w 100% na temat i za to dodatkowe coś.
Tak więc 5
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15