Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Sob 01 Sty, 2011
FOTOGRAFIA INNA Lipiec-Grudzień 2010
Autor Wiadomość
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

winogronka z roznych winnic :grin:

268

269

270


:razz:
Ostatnio zmieniony przez goltar Sro 02 Mar, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

Nikitaa, zdjęcie 259 mimo jego wad dla mnie na razie jest najlepsze :sad:

268 - nie pasuje mi zupełnie kompozycja... obok siebie są równie mocno pokazane liść pajęczyna i winogrona, wszystko niemal na środku... oświetlenie miałaś fajnie pajeczyne można było fajnie w słońcu wyeksponować i zrobić z niej np tło dla winogron czy coś takiego...zabrakło jak dla mnie pomysłu.

269. widać troche krajobrazu z tyłu wiec myślę że fajnie by było przy takim zdjęciu użyć szerokokątnego szkła - z dość bloska kadrować winogrona a w ich tle pokazać ładny słoneczny krajobraz. ( to oczywiście tylko moja wizja;) ) tak jak jest teraz po prostu mi się nie podoba :P

270. na pierwszy rzut oka wygląda jak pstryk :mrgreen: myślę że jak chciałaś robić winogrona z takiej perspektywy i w takim słońcu to najlepiej wyglądało by jakieś makro chyba...

Pozdrawiam i pamiętaj że mogę się we wszystkim mylić :mrgreen: tzn - nie zniechęcaj się :wink:
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

Daniel
263. Nie lubię tego typu abstrakcji, zbyt przypomina grafikę. Poza tym przeszkadza mi pyłek na tym czymś.
267. Ciekawa GO (także dlatego, że trochę niezrozumiała :wink: ), świetne!
Nikitaa
268. Nie dość, że liść nie jest zbyt ciekawy, to jeszcze akurat on jest najostrzejszy... Bez niego, z ostrą pajęczynką, byłoby fajne.
269. Bałagan w kadrze, jakieś badyle, rodzynki na drzewie i wypalone niebo :razz:
270. Całkiem przyjemne
Nie masz czegoś z produkcji, jakieś beczki... :smile: ?
 
 
Daniel*1977 
Optyczny



Posty: 1484
Skąd: Parzniew / Zakopane
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

TS,
No własnie też zauważyłem ten śieć!!! Można go niby usunąć ale to już kombinacja :)
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

Tworas,TS- dziekuje za Wasze spostrzezenia i uwagi . Po prostu nie chcialam ingerowac w naturalna kompozycje ale teraz jak tak patrze i Was czytam to jednak czasemi trzeba troche pomoc naturze :wink: , no i moglam bardziej pokombinowac rozne kadrowania z ta pajeczynka :mad:
Jeszcze raz dzieki za krytyke
pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
Daniel*1977 
Optyczny



Posty: 1484
Skąd: Parzniew / Zakopane
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

271

things by Daniel*1977, on Flickr

272

leaky by Daniel*1977, on Flickr

273

camuflage by Daniel*1977, on Flickr

274

dandruff by Daniel*1977, on Flickr

275

Christmas fog by Daniel*1977, on Flickr
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

271 - nie, dwie duże plamy i kawałek okna
272 - wolałbym prostopadle z przodu, w pełni symetryczne
Poduchy już były, podoba mi się :smile: !
Co się dzieje z tą choinką :razz: ?
 
 
Daniel*1977 
Optyczny



Posty: 1484
Skąd: Parzniew / Zakopane
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

TS, przechodziłem koło kwiaciarni, w oknie stała choinka, ale okno było mocno zaparowane ( najwidoczniej ktoś w środku uwijał się w ukropie :D ) i stwierdziłem, że warto. Dziś już wyglądało normalnie a i światełka się nie świeciły.
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

Daniel*1977 napisał/a:
ale okno było mocno zaparowane

Skoro tak, to mi się podoba :smile: . Niby zdjęcia ma się samo bronić, ale ja nie lubię nadmiernej ingerencji graficznej, i miałem tu pewne podejrzenia :wink: .
 
 
Daniel*1977 
Optyczny



Posty: 1484
Skąd: Parzniew / Zakopane
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

No w sumie jak tak patrzę to wygląda jak bym nakombinował w programie graficznym, tu jest jak by co dostępne w innych rozmiarach i chyba widać kropelki. Chociaż nieco poruszone, ale akurat tu to nie ma znaczenia :)
http://www.flickr.com/pho...in/photostream/
 
 
Mik443 
Bywalec



Posty: 100
Skąd: między hutą a lasem
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010   

276. Ciężki jest byt ogrodowego wiatraczka w zimie.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Gru, 2010   

Mik443, rozmiar, rozmiar ;) A foty nie kumam... ;)
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010   

Daniel*1977, odnośnie 275: mam wrażenie, że tak musiała widzieć otaczającą rzeczywistość dziewczynka z zapałkami chwilę przed zakończeniem baśni...
Mik443, domyślam się, że na 276 jest tenże wiatraczek z oblepionymi śniegiem płatkami. Ale tego w ogóle nie widać ;) Fotografowałeś go w naturalnym otoczeniu?
 
 
Daniel*1977 
Optyczny



Posty: 1484
Skąd: Parzniew / Zakopane
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

masza, DOBRE TO!!!!

276 pomysłowe, szkoda trochę, że tło nie jest takie żeby było widać więcej zimy. Jak przeczytałem tytuł to zobaczyłem śnieg na górze :)

Z góry przepraszam za tematyczny rozrzut :)
277

red as blood by Daniel*1977, on Flickr

278

survive by Daniel*1977, on Flickr

279

F1.8 by Daniel*1977, on Flickr

280

cold seat by Daniel*1977, on Flickr

281

green on white by Daniel*1977, on Flickr

282

front by Daniel*1977, on Flickr

283

down by Daniel*1977, on Flickr
 
 
Adolfik 
Rozmowny


Posty: 325
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

No nie rzuciła mnie na kolana ta ostatnia seria, innymi słowy nic specjalnego tym razem ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 17