Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
IX WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

12. Niewiasta w obliczu korozji ;)

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Przypominam że można już głosować :)
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Posty: 2906
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Glosuje na 9.
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Głos na 12 . Zdjęcie może nie jest najlepsze, ale najblizsze temu jak wyobrażałem sobie temat. Zrobić rdzawy zaciek wody spływającej po starym gwoździu to troche mało. Lokomotywa w HDR ma u mnie duży plus. Jednak zachycałem się nią w temacie o HDR. Umieszczenie potem lokomotywy tutaj, odebrało jej element zaskoczenia i świeżość.
Siódemka to jakaś pomyłka. Zastanawiałem się co to ma w ogóle być. Dopiero umieszczając ten komentarz zobaczyłem, kto jest autorem.. Zapewniam - to nic osobistego. Zdjęcie po prostu nic nie przedstawia.
 
 
lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

ja swój głos oddaję na 7
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Ludzie są dziwni... Zdecydowanie 7!
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Ruslan napisał/a:
Ludzie są dziwni...

True.. true..
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

:shock:
Miło mi, że wszystkie moje wypowiedzi uważnie śledzisz i bierzesz sobie do serca, ale nie przesadzaj z tym, bo generalnie już od dawna nie odnoszę się w żaden sposób do tego co piszesz i tym razem też tego nie robiłem...
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

1. Kontrast Ok , ale jakby wszytko sie zlewało no i koncentracja pada nie na korozje.
2. Jest korozja, tylko co ona opowiada.....
4. Pomysł znany, moze jakbyś wyodrębnił jedna czesc, byłoby super
5. Rdza, brakuje historii.
6. Podoba mi sie moze dlatego ze na wyobraźnie działa, he he
7. Szara strefa regulaminu, regulamin zabrania komentarzy, ale zostało wstawione w innym temacie w czasie konkursu, dla mnie wyklucza glosowanie, a szkoda bo swietne.
8. Bardzo mi sie podoba, płomienne, aż parzy
9. to samo co 7, oddal bym głos ale odpada...
10. Jakby brak kontrastu, poruszone?
11. Czy brud to korozja.....
12. Kobieta i korozja, przepraszam nie lubię tego połączenia w twojej interpretacji.
Moze jakby to była nieuleczalna choroba z która sie walczy, jeśli mnie rozumiesz.
Tu jakbyś chciała pokazać ze starzenie sie jest korozja i jest czymś negatywnym, nie to nie ja.
Chociaż w przeciwienstwie do innych zdjec masz temat i historie i duzo chcesz powiedzieć. Nie podoba mi sie obróbka PS , stwarza nienaturalna perspektywę i nienaturalne kontrasty.
Bardzo bym chciał oddac glos na to zdjęcie, chociaż za to ze jest historia

Zdecydowałem sie na nr. 8
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Tomasz_ napisał/a:
7. Szara strefa regulaminu, regulamin zabrania komentarzy, ale zostało wstawione w innym temacie w czasie konkursu, dla mnie wyklucza glosowanie, a szkoda bo swietne.


Tomasz_, ale regulamin nie zabrania wstawiania zdjęć gdzie indziej, zabrania komentowania zdjęć w tym temacie(punkt 3) i to też tylko w odpowiednich ramach czasowych: "przez 6 dni do 24.07.2010", moje zdjęcie zostało skomentowane także na innym portalu, to chyba nic złego.
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

1 i 3 najlepsze gdyz przedstawiaja cos wiecej niz tylko zardzewialy detal, jakas historia jest. 1 technicznie lepsze, 3 troche taka plaska a szkoda. glosuje zatem na 1

ps: 5 i 6 mi sie kojarza :wink:
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

kozidron,
Tak tez napisałem ze "szara strefa," regulamin nie zabrania, ale wstawiając pod dyskusje w innych tematach, albo wybierając cos co juz bylo dyskutowane na optyczne.pl możesz przez to uzyskac przychylnosc innych grupowiczow co według mnie nie jest fer w stosunku do innych prac.
Czy inni beda tak postepowac, no coz mamy rozne zdania .....

Pozdrowienia
Tomek
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Tomasz_ napisał/a:
kozidron,
Tak tez napisałem ze "szara strefa," regulamin nie zabrania



Tomasz_, trochę przesadzasz...regulamin jest jasny i był czas na dyskusje o nim, to jest tylko zabawa :wink:
 
 
fatman 
Optyczny



Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Wstrzymuję się od głosu... niestety...
Żadne zdjęcie szanownych uczestników nie przypadło mi do gustu a na swoje nie będę przecież głosował :wink:
 
 
ghost 
Optyczny
związkowiec :)



Posty: 3214
Skąd: Silesia
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

2 za szybkę, nie korozję.
6 za minimalizm i biel
7 za to że nie wiem o co biega, a ludzie głosują.
8 za piękny kolor ;-)
9 za kobylastość - 700kb :evil:
10 za BFa

a głosuję na 8
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15