Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
IX WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
Usjwo 
Optyczny



Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Krotko bo po 4-tygodniwym urlopie bez netu jest troche do poczytania, niestety szczescie nie trwa wiecznie :razz:

Glosuje na 12.
Szanse miala jeszcze 1.
Cala reszta dosc podobna.
Nie wiem o co chodzi z ta 7, ale mnie nie urzekla.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Sajgon 
Bywalec


Posty: 110
Skąd: FSL/FG
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Oddaje głos na 8.
 
 
Lotuk 
Uczestnik


Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

podobnie jak Tutejszyn
głos na 12
 
 
dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Stawiam na 8.
 
 
Djwalkman 
Rozmowny



Posty: 374
Skąd: Łagów
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Dla mnie 4. lubię zdjęcia które mnie zmuszają do zatrzymania się i pomyślenia "dlaczego tego luksusowego Mercedes'a ktoś porzucił? Może miał jakąś wadę albo wypadek? Rdza? ciekawe ile tu stoi?". To są moje pierwsze myśli, nie będę mówił co pierwsze pomyślałem na widok 5. i 6. :razz: .
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Posty: 2269
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Głosuję na 9.
 
 
jacenty 
Uczestnik


Posty: 77
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

Bezapelacyjnie głosuję na 12.
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

oddaje głos na 8.
 
 
Helium 
Bywalec
Canonier



Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

Mój głos na 8
 
 
lolek88 
Rozmowny


Posty: 237
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

Głos na 10.
Co do mojego, 9 zdjęcia, to nie miałem w planach dawać tutaj. Nie patrzyłem nigdy na Wirtualne Plenery (:P), dopiero dowiedziałem się, że takie coś jest i taka kategoria akurat po wstawieniu zdjęcia na forum i komentarzu jednego z forumowiczów, że nadaje się do konkursu :D Na drugi raz bardziej uważny będę ;)
 
 
mga
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

2, 8 - najfajniejsze detale, ósemka prawie jak przypieczony bekon :lol: ;
7 - dla mnie bardziej wysypisko, a trochę mało korozji;
10 - zdjęcie z potencjałem, ale nie podoba mi się taki kadr i brak ostrości (ostrość na deski???), brakuje mi kierownicy (jeśli jeszcze była :smile: ), wtedy nawet kontrast z trawą byłby fajny;
12 - dobry pomysł, ale kompletnie nie podoba mi się obróbka;
9 - nie jestem przekonana do HDRów ogólnie, ale dla mnie to zdjęcie najlepiej oddaje temat. Co do dyskusji jak oceniać zdjęcia już prezentowane: nie wszyscy czytają inne wątki tak uważnie (widzę to zdjęcie pierwszy raz), regulamin tego nie zabrania... pokazywane wcześniej zdjęcie traci po prostu dla niektórych element zaskoczenia. Dobre się obroni :smile:
Wahałam się pomiedzy 8 a 9. Głos daję 9.

ps. nie byłam do końca przekonana do swojego zdjęcia (właśnie ten brak historii), ale amv zachęcił też do rdzawych makr :smile:
 
 
oranżewski 
Optyczny



Posty: 1202
Wysłany: Sro 28 Lip, 2010   

7
 
 
Usjwo 
Optyczny



Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Czw 29 Lip, 2010   

tomaszewski napisał/a:
7


tomaszewski, nie ma to jak podyskutowac na temat zdjec :zalamany:

A na temat 7 to gdzie juz byla dyskusja?
Mnie jakos nie bardzo sie spodobalo, ani jako rdza, ani jako ... zdjecie
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Pią 30 Lip, 2010   

No witam to chyba teraz czas na mnie;)

1. Fajna fotka brana tak dość dosłownie;) Tylko mało widoczna ta korozja, mało rzucająca się w oczy. Może zdjęcie zrobione tym Nikonem pokazałoby więcej ;)
2. Podoba mi się tylko jak dla mnie to za słabe kolory;)
3. Jak ktoś wcześniej wspomniał to jest to góra złomu i za mało uwidoczniona korozja, zgadzam się z tym stwierdzeniem.
4. Jak dla mnie to dość często spotykany widok, niestety. Może inne kadrowanie?;)
5. Podoba mi się, ciekawe jak by z większym nasyceniem wyglądała;) Ale to jest korozja rozlatujący się metal wręcz zjadany przez korozję;)super:)
6. Jak dla mnie za mało tej korozji, to taki zalążek;)
7. Jak ktoś powiedział ludzie są dziwni - racja jak tak można robić ze sprzętem. Na pewno sprzęt jest skorodowany do szpiku tylko słabo to widać na zdjęciu;)
8. No comment...
9. Zgodzę się z kolegą że magię tego zdjęcia zabiło je wcześniejsze wstawienie (ja akurat czytałem wątki o HDR;) Choć samo zdjęcie jest świetne lubie HDRki i to Ci wyszło ale za brak zaskoczenia głosu nie dam :razz:
10. Bez obrazy ale zdjęcie jest słabe;)Widziałem oryginał w HDRach i jest niebo lepsze:) Pewno kolega nie chciał się powtarzać tylko że to cropowanie coś nie wyszło;)
11. Coś w nim jest że jestem na nie;)A może to tylko brud?;)
12. Ciekawy pomysł bo otwiera umysł ale jakoś korozję wyobrażałem sobie zupełnie inaczej;)

Głos oddał bym na 9 ale.... (czytaj wyżej;) i podobały mi się jeszcze 2 i 5 :)
A mój głos oddaję na zdjęcie nr 5 :grin:
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 30 Lip, 2010   

Moje typy to:
1. Ciekawe, klimatyczne, zastanawiające.
8. Co za kolory! Płonąca rdza :)
5. Bardzo ładny detal, choć odrobinę za blady.

Głosuję na foto nr 6. Minimalistyczne, a wymowne. Inne. I doskonale oddaje podstępną naturę korozji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15