Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
X WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

ja rowniez na 4 ;)

a jesli chodzi o uznac czy nie uznac - albo podawac date z godzina albo uznawac wszystko dodane zanim mod oglasza rozpoczecie glosowania
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

4 bije wszystkie zdjęcia na głowę! rewelacja :)

niżej kilka zdań o wszystkich zdjęcia. zaznaczam że jest to po prostu opis tego co czuję oglądając te zdjęcia i nikt nie musi się ze mną zgadzać ani nawet brać pod uwagę moje zdanie :razz:

1. Motywem głównym jest kolor więc praca na temat . pierwsze moje skojarzenie to światła z jakiejś imprezy, dyskoteki :P brakuje mi w tym zdjęciu siły tych kolorowych punktach…

2. Ładnie pokazane obłoki lecz również brakuje mi tu siły koloru

3. Mi to zdjęcie wydaje się jakieś takie nieostre…

4. Jest mega! Prawdziwa SIŁA KOLORU !

5. Leci na lewo i w ogóle beznadzieja :P

6. Na dole kolory jak by sepia na górze kolorowo do tego lis… hmm nie rozumiem tego zdjęcia :P

7. Wiaderka zalane farbą to bardzo dobry pomysł lecz sam kadr nie widzi mi się do końca… fajnie było by pokazać w tle jak te farby z wiaderek są wykorzystane … albo jakiś szary świat który te farbki będą upiększać ? no nie wiem… ;)

8. Nie wiem co napisać o tym zdjęciu…

9. Fajne ! ale kolor „zielonkawy” między zielonym a „morskim?” powinien być między pomarańczowym a zielonym :P

10. Myślę że każdy z nas widział w swym życiu o wiele więcej kolorów nieba :P te są jak dla mnie zbyt delikatne i stonowane – nawiązując do tematu

11. Zdjęcie mi się podoba :)

myślę że zdjęcie nr 11 powinno być w pełni zaakceptowane ponieważ „regulamin” nie jest dość jasno napisany i może on wprowadzać w błąd… następnym razem wystarczy nie pisać „21.08.2010 kończymy wklejanie zdjęć…” ;)

Głos oddaję na zdjęcie nr 4 brawo Darek!
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Tomasz_, znowu jakieś ale :wink: to tylko zabawa :wink:

skoro powszechne jest, że ci co biorą udział też głosują to :wink: :

podoba mi się 6, 8 i 11 ..............
sorry doktorku ale wydaje mi się że na 4 ostrość się zgubiła i jakoś to mnie lekko teges ...

ale głosuję na 8, widziałem już podobne na flickrze lub jakimś innym photobuckecie i wydaje mi się, że jest najmniej banalne w całym X plenerze(poza fotką 6 i 11 hehe :wink: ).
 
 
Monastor 
Optyczny



Posty: 3809
Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Cytat:
Nieprzyjemna sprawa, poprzednio byly wstawione 3 zdjecia po terminie, dobrze ze zadne z tych zdjec nie wygralo......

Bogu dzięki, że żadne nie wygrało. Taka lekceważenie regulaminu podważyłaby prestiż niezwykle ważnego przedsięwzięcia, jakim jest konkurs na naszym forum. To byłby skandal na skalę światową.

:razz:

kozidron napisał/a:
ale głosuję na 8, widziałem już podobne na flickrze lub jakimś innym photobuckecie i wydaje mi się, że jest najmniej banalne w całym X plenerze(poza fotką 6 i 11 hehe :wink: ).

Jak wyżej. Głosuję na 8
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

5, bo ładny niebieski wyszedł
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Bardzo lubię te wirtualne plenery. Mam nadzieję, że następnym razem coś już w końcu sam wstawię. Jak na razie to potrafię tylko krytykować..

Nie zgodzę się z tym, że wszystkie prace są na temat. "Siła koloru" to nie tylko kolorowe zdjęcie. Inaczej możnaby wkleić dowolne zdjęcie i byłoby dobrze. Podoba mi się jedynka, siódemka i ósemka i tutaj szukałem zwycięzcy do chwili kiedy wklejono rewelacyjną dziewiątkę. Niesamowicie fajne, dobrze pokazane zdjęcie.
Mój typ to: 9
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

nie głosuję za odrzucenie zuga. do 21-ego to do 21-ego... włącznie....!
chyba, że piszemy do 21-ego z wyłączeniem tego dnia.. sorry... :???: :???:
 
 
henryhill 
Uczestnik



Posty: 66
Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   Re: X WIRTUALNY PLENER

Hehe... przeciez te dwa punkty regulaminu wzajemnie sie wykluczaja... :wink:

goltar napisał/a:

3. ... przez 7 dni do 20.08.2010 każdy może wstawić jedno zdjęcie. Zdjęcia powinny być kolejno numerowane. W tym czasie zakazane jest wstawianie jakichkolwiek komentarzy.
4. 21.08.2010 kończymy wklejanie zdjęć


Ja zaglosuje calkiem odmiennie i powiem ze mialem problem od poczatku miedzy 1 i 5 (oczywiscie to tylko moje zdanie i nie chce umniejszac pozostalym :mrgreen: ) ostatecznie oddaje glos na (jakos tak mi podeszlo bardziej) 5
 
 
Wojteo 
Bywalec
jotpegopstrykacz



Posty: 190
Skąd: Domaniewice
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

1.
 
 
Impose3 
Nowy
Początkujący


Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Powiem, lub napiszę :mrgreen: , tylko tyle, że wszystkie zdjęcia takie właśnie sobie wyobrażałem,. Liczyłem na inne pomysły.

1. Nie wiem czemu ale jakoś mi to nie pasuje.
2. Zdjęcie fajne ale jakoś za mało koloru.
3. Nie wiem co o tym napisać.
4. Super.
5. Szkoda, że zły kadr bo może wyszło by fajnie.
6. Może lepiej by było sfotografować samą górę?
7. Zdjęcie fajne, wspaniale nawiązuje do tematu.
8. Ekstra kadr, dużo kolorów, ogólnie to znowu super :mrgreen: .
9. Fajny pomysł, bardzo fajny.
10. Nie wiem czy nawiązuje to do tematu.
11. Zdjęcie fajne, ale za mało koloru.

A więc dla mnie najlepsze są 4, 7, 8 i 9.
Głosuję na 8 :mrgreen: .
Brawo cybertoman!

A co do tej sprawy 21, to uważam, że zdjęcie zug'a powinno się liczyć :wink: .
 
 
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Cytat:
3. Po dwóch tygodniach, ... temat będzie ponownie otwarty... i do 20.08.2010 każdy może wstawić jedno zdjęcie.
4. 21.08.2010 kończymy wklejanie zdjęć i mamy do dnia 28.08.2010 czas na dyskusje i wybór zwycięzcy.
Celowo podaje do kiedy można wstawić zdjęcie, a od kiedy zaczynamy głosowanie. 3 pkt mówił o wstawianiu zdjęć, 4 o głosowaniu.
zug przykro mi że tak to zrozumiałeś.

Co do poprzedniej edycji pleneru, tam daty w pkt.3 i pkt.4 były takie same, dlatego należało przyjąć, że do tego dnia można wstawiać zdjęcia. Zdjęcia więc były wstawione w terminie. W obecnej edycji celowo podałem dwie różne daty aby jasno wynikało do kiedy można wstawiać, a od kiedy głosować.

Na przyszłość zwrot "kończymy wklejanie zdjęć" zastąpię "rozpoczynamy głosowanie" to może nie będzie takich niejasności.
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Tym razem nie zdążyłam zrobić zdjęcia na wirtualny plener, bo skupiłam się na wakacyjnym wypoczynku. Ale z chęcią napiszę, co myślę :)
Jak rozumiem temat "Siła koloru"? Ano tak, że barwa nadaje fotografii, przedmiotowi, zjawisku czy sytuacji mocy. I gdyby odrzeć daną fotografię z koloru, byłoby wielkie nic. Albo prawie nic. Albo coś zupełnie odmiennego, niż jest.
Zgadzam się z tym, co napisał Tutejszyn: wstawienie kolorowego zdjęcia to za mało.
W niewielu obrazach widzę siłę.
Podoba mi się 9. Jest soczyste, dosadne, pomysłowe, irracjonalne i skacze kolorem do oczu. Głosuję na bezkonkurencyjną 9.
 
 
mga
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Podpisuję się pod słowami Maszy i nawet jej typem :smile:
Głos oddaję na 9.
 
 
Ktosik 
Bywalec



Posty: 133
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

podoba mi się 9 ale odnoszę wrażenie ze jest nieostre dlatego:
oddaje głos na 8 za: kadr, pomysł, i plastykę zdjęcia :)
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Moją uwagę zwróciły zdjęcia:

1. Dobry pomysł i wykonanie, ale troszkę tej "siły" mi zabrakło...
7. Bardzo fajne i "w temacie".
9. Ciekawe, ale jak dla mnie trochę "plastikowe"...
Najbardziej podoba mi się 8 za niebanalne podejście do tematu, kadr, kolorki i wykonanie.
Głosuję na 8.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16