Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
XI WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

8, bo zawsze kręciła mnie fotografia, przedstawiająca bardzo krótkie zdarzenie w czasie. To był krótki dotyk, za to ile zmienił :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

........ jakiś taki dziwny format wręcz denerwujący /tym bardziej, że tło czarne, można było dorobić/ ale temat ciekawy i fajnie przedstawiony - dlatego głosuje na 7 za nieszablonowe podejście.



ps. może bym się wahał między 2-ką ale tu element zaskoczenia został odebrany.
 
 
Strzała 
Entuzjasta
Boi się krytyki ;)



Posty: 700
Skąd: Szczecin Niebuszewo
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

Podoba mi się: 6,7,10

Głos oddaję na 6 :D
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

7 bardzo fajne i niestety na czasie ;)
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

6, 7 i 8 zdecydowanie najbardziej mi sie podobaja, glosuje na 8 - szacun ze udalo sie to uchwycic ;)
 
 
dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

kozidron napisał/a:
element zaskoczenia został odebrany
Tzw. niemoc twórcza i szufladowe grzebactwo ;)
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Posty: 9854
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   

Oddaję głos na nr 8.
 
 
Tomasz_ 
Rozmowny
FoTo



Posty: 283
Skąd: Kopenhaga
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010   12

Najbardziej mi się podobają 1 i 12.
Glos oddaje na 12
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

Wszystkie prace są bardzo ciekawe - w wielu widać bardzo nieszablonowe podejście do tematu, bo dotyk wcale nie musi być czuły i delikatny, nadto wcale nie musi być dotykiem fizycznym w sensie dosłownym. Szczególnie zwróciłem uwagę na 9 i 10, ale jednak wykonaniem, pomysłem i dojrzałością wybija się 7 i to jest mój głos.
 
 
Usjwo 
Optyczny



Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

Chyba pierwszy raz wszystkie prace sa zwiazane z temetem :grin: Takze gratulacje dla wszystkich.
Mnie podobaja sie 8, 9 i 12. Glosuje na 12
 
 
henryhill 
Uczestnik



Posty: 66
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

Wszystkie naprawde ciekawe...waham sie miedzy 4 6 7 8...glos oddaje na 7... :smile:
 
 
Monastor 
Optyczny



Posty: 3809
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

1. Lubię ten typ estetyki, ale czegoś mi tu brakuje. Trochę niezręcznie skomponowane.
2. Dobre, pasuje do tematu. Ciekawa forma zachęca do dłuższego przyjrzenia się zdjęciu. Technicznie najlepsze w konkursie.
3. Fajne, bo z innym podejściem do tematu niż na pozostałych. Nie leży mi za to obróbka.
5. Też inne podejście, ale jak dla mnie trochę naciągane. Chętnie bym zobaczył to zdjęcie jako abstrakcję z poskręcanym metalem.
6. Fajne kolorki
7. Ten typ obróbki działa na mnie jak doklejane w PS odbłyski soczewki. Gradient na palcu jest IMHO nudny. Ciekawsze, choć dużo trudniejsze byłoby nadanie temu jakiejś tekstury, na przykład nawiązanie do struktury liścia. Takie żyłki mogłyby być ciekawe.
8. Lubię jak fotografia pokazuje coś, czego oko zobaczyć nie może.
9. Wywołałem wilka z lasu. Naprawdę nie wiem co by szkodziło wykorzystanie samych sylwetek. Byłby prosty, rzeczowy kadr realizujący temat. Takie ładne linie, a ja widzę kiczowatą wklejkę.
10. Plus za odejście od dłoni. Za to ta kolorystyka i biała winieta... ostatni raz widziałem coś podobnego ponad 10 lat temu na jakiejś kartce okolicznościowej. Myślałem, że zniknęło.
11. Miało być zmysłowo, ale nie jest przez niedociągnięcia warsztatowe. Aż się prosi o przygotowanie modelki do sesji, zadbanie o tło, jakieś ciekawe światło.
12. Wiem o co chodziło, ale nie do końca mi leży. Widziałem lepsze tego typu na fp. W każdym razie nieźle kombinujesz ;)

Głosuję na 8.
 
 
AdrianD 
Rozmowny



Posty: 281
Skąd: Maszkienice
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

Bardzo podoba mi się 9. :grin: Fajne nawiązanie do pewnego fresku :wink: . Rozumiem że potomek będzie nosił imię Adam :mrgreen:
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

swój głos oddaję na 10. to zdjęcie po prostu najbardziej mi się podoba.

Monastor, odnośnie zdjęcia nr 9 pisząc "wklejkę" rozumiem, że masz na myśli flarę z PS?
 
 
Monastor 
Optyczny



Posty: 3809
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

Tworas, tak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16