Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Kodak....ale jaki :-)
Autor Wiadomość
Bob322 
Nowy


Posty: 15
Skąd: edinburgh ( szkocja)
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   Kodak....ale jaki :-)

Witam, wczoraj podczas porządkowania strychu znalazłem taki oto aparacik ( zdjęcia poniżej ), wiem tylko tyle ,że to kodak, ale z jakiego okresu? co za model? gapię się w te wszystkie oznaczenia i nic konkretnego nie mogę wyczytać. Aparat chociaż mechanicznie sprawny jest w stanie nie najlepszym. Prawdopodobnie był to aparat mojego śp dziadka, ale jakoś nikt z domowników nic nie może sobie przypomnieć :-) . Chciałbym go jakimś cudem odnowić, ale nie mam pojęcia jak do tego się zabrać i jakich użyć preparatów, jak zakonserwować przede wszystkim mieszek, któremu już wg mnie nie wiele czasu zostało :cry: . Tak jak napisałem wcześniej jest to pamiątka i chciałbym aby została u mnie w domu, ale niech ona jakoś wygląda. A może lepiej nie paskudzić i nic przy nim nie robić ? Nie mam pojęcia dlatego proszę o radę Was, na pewno mieliście do czynienia z czymś takim. Serdecznie pozdrawiam.
Aha jak umieściłem w niewłaściwym dziale to proszę o przeniesienie i nie wieszanie mnie za to :mrgreen:
aparat był w takim oto futerale





























czy do tego "wynalazku" można jeszcze dokupić film? Jeżeli tak to jaki? Chciałbym sprawdzić jakie zdjęcia z niego można "wycisnąć " :-)

[ Dodano: Wto 07 Wrz, 2010 15:05 ]
przepraszam za te miniaturki, ale właśnie zauważyłem że zakończył mi się abonament na konto PRO w fotosiku :-(
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






luke130 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 304
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

Po konstrukcji wnioskuję że może to być okres lat 30-tych ubiegłego wieku. Mam bardzo podobnego Kodaka Vollenda 620. Bardzo podobna konstrukcja. Niestety film 620 do tych aparatów jest nieprodukowany od 15 lat. Jednakże klasyczny film 120 po delikatnym przycięciu rolki pasuje jak ulał.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14