Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
XIII WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

oczywiscie, zdjecie Bogdana zostalo ocenione lagodniej bo nie bylo twoje.... wybacz, nie bylo osoby nowej na forum. a twoje zdjecie... wybacz, zdjecie nowej osoby na forum zostalo skrytykowane bo bylo twoje... wybacz, nowej osoby na forum ;) generalnie tutejsze oceny nie maja nic wspolnego z kompozycja, perspektywa, interpretacja tematu, swiatlo-cieniem, kreatywnoscia, ekspresywnoscia i unikalnoscia za to sa determinowane tym, kto z kim sie koleguje i ile ktos ma postow na forum

dlatego wlasnie jeden z niedawnych plenerow wygrala osoba nowa na forum. zwyciezkie zdjecie bylo proste ale z pomyslem i nikomu nie trzeba bylo robic wykladu nt glebi jego przeslania ani burzliwej historii jego tematu
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






dr11 
Optyczny


Posty: 3810
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Jeśli chodzi o wprowadzenie anonimowości to myślę, że pomysł jest całkowicie dobry. Tylko, jak już wspomniano, może być zbyt dużo pracy dla moda. Ale czy rzeczywiście...? Do danego dnia wysyłka plików 800px na @, potem wystawienie posta z numeracją i ankietą. Pozostaje kwestia klonów... O, jeśli chodzi o klony, jak nie da się z wysyłką na @ to niech każdy założy sobie osobne konto specjalnie pod plenery i sprawa załatwiona, wszyscy będą nowi :P
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

moronica napisał/a:
generalnie tutejsze oceny nie maja nic wspolnego z kompozycja, perspektywa, interpretacja tematu, swiatlo-cieniem, kreatywnoscia, ekspresywnoscia i unikalnoscia za to sa determinowane tym, kto z kim sie koleguje i ile ktos ma postow na forum

Pewnie dlatego ze ponosza Cie emocje nie zrozumialas mojego przeslania :wink: , wszystko co napisalas jest istotne w ocenie, ale nie mozna wykluczyc rowniez tego ostatniego natomiast wprowadzenie anonimowosci wykluczyloby jakakolwiek "stonniczosc" o ile ma ona tu w ogole czasem miejsce :wink:
Moronico nie denerwuj sie :mrgreen: , ja rozumiem ze Ty masz inne zdanie i je szanuje ale nie usiluj autorytatywnie przekonac mnie ze to Ty masz racje. Mozna sie roznic opinia , miec inne poglady i jednoczesnie nie "potepiac" swojego adwersarza , na tym polega sila daskusji :mrgreen:

pozdrawiam Nikitaa :razz:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Nikitaa napisał/a:
wszystko co napisalas jest istotne w ocenie, ale nie mozna wykluczyc rowniez tego ostatniego natomiast wprowadzenie anonimowosci wykluczyloby jakakolwiek "stonniczosc" o ile ma ona tu w ogole czasem miejsce :wink:

jaki sens ma dyskusja o stronniczosci skoro w twojej pracy zabraklo tego, co wylistowalam a co przyznajesz jest istotne w ocenie?

masz racje, nie rozumiem ciebie ani twojego podejscia. ale akurat w tym nic zdroznego nie widze ;)
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

moronica napisał/a:

jaki sens ma dyskusja o stronniczosci skoro w twojej pracy zabraklo tego, co wylistowalam a co przyznajesz jest istotne w ocenie?

masz racje, nie rozumiem ciebie ani twojego podejscia. ale akurat w tym nic zdroznego nie widze ;)


Nadal nie rozumiesz mojego przeslania :???: i przykladu jaki podalam ze zdjeciem nr9, natomiast ja nie rozumiem dlaczego z uporem probujesz nawiazywac do mojego zdjecia w momencie gdy ja o nim w ogole nic nie wspominam :shock: :shock: , a tak na marginesie abstrahujac od mojego zdjecia to zwroc uwage ze wszystkie Twoje "wylistowania" jakie stosujesz nie do konca musza byc jedynie sluszne :mrgreen: /delikatnie rzecz ujmujac/ :mrgreen:

To ze nadajemy kompletnie na roznych "falach" nie oznacza ze musimy byc w wiecznym sporze , tylko widze ze Tobie jest trudno zaakceptowac inna opinie od swojej wlasnej :sad:

pozdrawiam Nikitaa :razz: :razz:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Nikitaa, poddaje sie, jestes dla mnie zbyt gleboka i skomplikowana i mi oraz wszystkim tym, ktorzy mieli na tyle cierpliwosci do ciebie by wlaczyc sie w ta dyskusje, brak wrazliwosci i wnikliwosci by zrozumiec ciebie i twoja tworczosc. powodzenia zycze, przyda ci sie
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Nikitaa, w świetle tego co usiłujesz tu udowodnić - to ja odwrócę kota ogonem. Jeśli osoba, której prace tutaj są ogólnie znane i podziwiane wstawi knota, to usłyszy/przeczyta, że knot to straszliwy i, że stać ją na więcej... :razz:

P.S.
Zapomniałabym o najważniejszym - gratulacje dla zwycięzcy. :grin:
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

kasiakaaz napisał/a:
Nikitaa, w świetle tego co usiłujesz tu udowodnić - to ja odwrócę kota ogonem. Jeśli osoba, której prace tutaj są ogólnie znane i podziwiane wstawi knota, to usłyszy/przeczyta, że knot to straszliwy i, że stać ją na więcej... :razz:


W pelni sie z Toba zgadzam i byc moze tak sie tu dzieje, jednak w tym plenerze tego nie zauwazylam - znowu "przywoluje" mojego posta z przykladem zdjecia nr9-
Oczywiscie praca nr9Bogdana absolutnie nie byla "knotem" ale moim zdaniem "ominela" ja uczciwa, obiektywna i rzetelna krytyka :roll:

pozdrawiam Nikitaa :razz:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

A może po prostu (tak na przyszłość) nie powinno się oceniać prac koleżanki? Pomijać? Bo jeśli się nie rozumie to nieumiejętną oceną można niepotrzebnie skrzywdzić?
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

albo chociaz dodac dopisek "UWAGA! przedstawione prace moga zostac ocenione"
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Nikitaa napisał/a:
Oczywiscie praca nr9Bogdana absolutnie nie byla "knotem" ale moim zdaniem "ominela" ja uczciwa, obiektywna i rzetelna krytyka :roll:

Nie, nie ominęła. Kilka razy było wspomniane coś o uciętych stopach, a i ja z tego właśnie powodu na to zdjęcie nie głosowałam, choć generalnie podobało mi się. A, że o tym nie napisałam podczas głosowania? Akurat byłam zmęczona i nie chciało mi się rozpisywać. To zdjęcie nie wygrało, więc chyba nie wszyscy uważali, że jest najlepsze - czyż nie? Więcej luzu Nikitaa. :wink:
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

hijax_pl napisał/a:
A może po prostu (tak na przyszłość) nie powinno się oceniać prac koleżanki? Pomijać? Bo jeśli się nie rozumie to nieumiejętną oceną można niepotrzebnie skrzywdzić?

Oczywiscie jak nie ma sie nic specjalnego do powiedzenia to najlepiej jest, kogos wykpic lub probowac osmieszyc , moze zaraz oglosisz bojkot mojej osoby :?: , kto odezwie sie lub odpowie Nikicie wskakuje na czarna liste :?: :?: , juz jedna zwolenniczke masz - powodzenia i gratuluje
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Nikitaa, ależ wręcz przeciwnie. To co napisałem to po prostu zastosowanie w praktyce Twoich "nauk" ;)
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Miałem zamiar coś napisać w sprawie Nikitaa vs. pozostali uczestnicy pleneru, ale się powstrzymam bo to nie ma sensu...

Czekam na nowy plener i tym razem gniota nie wstawię :P

Pozdrawiam i więcej luzu życzę :) To jest tylko zabawa.
 
 
sklsk 
Rozmowny



Posty: 353
Skąd: tomaszów lubelski
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Nikita - nie chcesz by odnoszono się do Twojego zdjęcia i podajesz pod dyskusję zdjęcie nr 9- ok.
oczywiście że były osoby które to zdjęcie typowały do wygranej, były też osoby które typowały inne zdjęcie, więc chyba jest logicznym że nie wszyscy mogli głosować na zdjęcie które wygrało. na tym polega ta zabawa. kto dostanie więcej głosów ten wygra, nie jest to konklawe.
jak podałem wcześniej, w poprzednich wygrał nowy user, wiec pomińmy układy i układziki.
chcesz coś udowodnić ale tak naprawdę chyba za bardzo nie wiesz co. zabolało cię ze ktoś napisał że nie widzi związku z tematem, ma prawo nie widzieć, ale to nie znaczy ze nie powinien się w ogóle wypowiadać a Ty nie musisz na siłę mu udowadniać że jest w temacie.
po długich wywodach nad siłą ognia, można uznać, lub nie, że jest w temacie, tak samo można udowadniać zdjęcie ostrzelanej kaponiery czy zapałki ze sztućcami, ale czy tak naprawdę coś zmienia to w odbiorze zdjęcia. chyba nie.
pomijam dyskusję, ale miałaś okazje szansę dowiedzieć się co dolega zdjęciu, co jest ok co niedomaga i trzeba popracować ale ty jesteś cały czas niezadowolona.
wybacz ale ja jako nowy tutaj i chyba jeszcze nie skażony układami też nie dostrzegłem przewagi twojego zdjęcia nad faworytami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15