Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Czy to prawda ze podobno Canon 1Ds Mark II ma 2 procesory?
Autor Wiadomość
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   Czy to prawda ze podobno Canon 1Ds Mark II ma 2 procesory?

O tym nic nie jest napisane ale tak mi sie obilo o uszy i w sumie byloby to prawdopodobne bo roznice w porownaniu aparatow 5D i 1Ds nie sa az tak wielkie jak roznica w cenie az o $4,000 (7-3 =4). Z drugiej strony dziwie sie ze nie jest to elementem reklamowym.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

Dwa procki to ma 1D Mark III, są to oczywiście najnowsze Digic III.
 
 
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

No to sie przeslyszalem. A wedlug ciebie co robi cene w 1Ds? 45 punktowy AF czy 16.7 Mpix no bo na pewno nie 4 kl/sec hehe
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

Śmiem twierdzić, że lepsze zdjęcia zrobi 5D, tylko 1Ds ma SOLIDNĄ budowę, ...budowę, ...budowę, świetny AF i wszystkie te cuda potrzebne profi. Wystarczy sobie poprzeglądać specyfikację.
Mam nadzieję, że już niedługo się pojawi 1Ds Mark III i ten da popalić konkurencji :lol:
 
 
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

Szkoda ze Canon nie robi czolgow :lol: :lol: :lol:
 
 
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

MM napisał/a:
Śmiem twierdzić, że lepsze zdjęcia zrobi 5D, tylko 1Ds ma... ...świetny AF i wszystkie te cuda potrzebne profi


Rozumiem ze obudowa ...tylko po co te szystkie cuda potrzebne profi + swietny AF skoro twierdzisz ze 5D zrobi lepsze zdjecia (nie twierdze ze nie zrobi), tylko o co tu w koncu chodzi? o wodotrysk czy aparat :lol:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

Liczy się dla profi "1" w symbolu aparatu no i może wygląd.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

Allan, masz 5D i nie wiesz po co komuś np. lepszy AF? Ja na ten w 5D bluźnię jak szewc. Jest zbyt wolny, zbyt mało precyzyjny i ma za mało punktów krzyżowych. Do tego 5D ma dupny pomiar światła. Nie ma uszczelnień, nie ma wbudowanego gripa (dla mnie konieczność i dodatkowy zakup). W tych sprawach (oprócz gripa) taki D200 Nikona przerasta 5D Canona o klasę. Wiem bo robiłem takim zdjęcia. Gdybyś do tego miał w ręku 1D i zobaczył jak taki aparat szybko ostrzy to ... wtedy wszystko by było jasne. Mnie tego często brakuje. Do tego taki aparat dużo lepiej ostrzy w ciemnościach. Jak ktoś robi zdjęcia krajobrazu to tego nie odczuje, ale w takich jakie ja robię to boli...oj boli...
Profi ma w 1D/1Ds dodatkową kartę SD (im się to przydaje), może mieć bezprzewodowy przesył danych (też się przydaje) itd. To są sprawy zbędne dla amatora i z całą pewnością nie warte dla niego takiej kasy. Profi nie chce myśleć o takich ograniczeniach, on chce mieć komfort pracy we wszelakich warunkach a taka cena body to kilka sesji foto dla co poniektórych...
Cena takiego korpusu to i tak jest tylko część tego co kosztują szkła jakie ma każdy profesjonalista, o innych akcesoriach nie wspomnę.

A co do tego, że 5D zrobiu lepsze zdjęcia (lub na tym samym poziomie) to zobacz sobie kiedy miał premierę 1 Ds... w tamtym czasie był spory skok technologiczny. 5D MOŻE zrobić lepsze zdjęcie, ale w 1Ds jest to zrobić dużo łatwiej, precyzyjniej i w powtarzalny sposób. Ot cała tajemnica...
 
 
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

No ja bym tez tak chcial, pewnie kupie sobie tez body bez ograniczen. Jak na razie musi wystarczyc mi to mam. Nie robie zdjec fotoreporterskich w zlych warunkach wiec mnie to mniej boli. I tak mnie juz zabolaly kieszenie w okresie ostatniego roku. Bo nie tylko foto ale video i jeszcze pare bajerow muzycznych + softwary, jakbym podliczyl kurde to mialbym takie 2.5 body bez ograniczen.
Eh, chyba musze zaczac fotografowac fotokomorki w bankach...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14