Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: komor
Sro 06 Maj, 2015
Optyczne.pl na Facebooku
Autor Wiadomość
nazgul 
Entuzjasta
Leń



Posty: 514
Skąd: 127.0.0.1 Warszawa
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   Optyczne.pl na Facebooku

na FB jest grupa Optyczne.pl i... nic na niej... Redaguje ją ktoś, czy ona tak sobie wisi? Ilość fanów jak dotąd 154 plus ja. Panowie Optyczni - co z tym kanałem informacji?

A tak na marginesie - z FB:

http://vimeo.com/17819409
Ostatnio zmieniony przez komor Sro 06 Maj, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

już 160 ;)
 
 
lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Pomógł: 18 razy
Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

eee nie mogę znaleźć :(
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

http://www.facebook.com/p...pl/342416853155 ;)

trzeba by to zmienić na www.facebook.com/Optyczne.pl
jakoś to się tam robi :razz:
 
 
lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Pomógł: 18 razy
Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

dzięki
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Pomógł: 5 razy
Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

dalej głucho, cicho http://www.facebook.com/optycznepl a wystarczyło by
wrzucić dwa, trzy razy na miech jakiś link do testu ;)
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Szatany jakieś.
Egzorcystę wzywać będzie trzeba.

Za niedługo optyczne będzie wychodzić na pergaminie, albo kamiennych tablicach w paru egzemplarzach.
Testy będą przekazywane z ust do ust.
 
 
4motion 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 468
Skąd: IRL/PL
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

baracuda napisał/a:
dalej głucho, cicho http://www.facebook.com/optycznepl a wystarczyło by
wrzucić dwa, trzy razy na miech jakiś link do testu ;)


Np strona MyApple.pl na bierząco wrzuca wszystkie artykuły, testy itd. Moim zdaniem to było by całkiem fajne.
Co na to moderatorzy??
 
 
luke130 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 304
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Jak widać bez mordoksiążki da się żyć. A perspektywa czytanie optycznych na papierze jest naprawdę kusząca.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

4motion napisał/a:
Co na to moderatorzy??

Moderatorzy moderują forum. :) Jeśli chodzi o moją skromną osobę to przez założeniem sobie konta na Fejsie bronię się jak dotąd skutecznie i jeszcze nie czuję się społecznie wykluczony, choć niektórzy znajomi już się na mnie dziwnie patrzą. :) Mam konto na NK.
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Pomógł: 5 razy
Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

komor, tu chodzi o cały portal optyczne nie osobę ;) jest to robota
dla dzieciaka który potrafi skopiować i wkleić link, ot, cała robota, strona na
fejsie tej chwili jest martwa, chyba zależy adm. na dużym ruchu :smile:
W myśl zasady, dobrze czy źle, ale niech mówią o mnie ;)

edit

Osoby które polubiły stronę też nie mogą walnąć posta na tablicy :twisted:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

baracuda, zdaję sobie sprawę z potencjału biznesowego FB, choć całkowicie się nie zgadzam z takim podejściem do internetu i biznesu. :) Może Arek ma tak samo. Przecież wejście na stronę Optycznych jest równie łatwe jak na stronę Fejsa, tylko trzeba inny adres wpisać. A to, że pół ludzkości Fejsa ma ustawione jako stronę domyślną to inna sprawa, firmy (szczególnie te bez osobistego kierownictwa, tylko z takim bezmózgim korporacyjnym) się z tym godzą i zakładają swoje „fan-pejdże” na Fejsie. Cóż. Moja skromna firemka też nie ma konta na FB i nie będzie miała.
Poza tym FB jest jakiś nie-cool, kilka razy przyglądałem się tej stronie i tak beznadziejnie zaprojektowana pod względem funkcjonalnym jak i graficznym, że w ogóle mnie tam nie ciągnie. To już prędzej założę sobie konto na Tweeterze. :) Jest tyle fajnych stron i aktywności typu web-2.0, social itd., że Fejs przy nich to dramat.

PS. Wiem, brzmi to jaka narzekania osoby, że lustrzanka jest do fotografowania, a nie do filmowania, albo że odchylany ekranik w lustrzance to zuooo, itd. :)
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

zgadzam sie, ze nie ma przymusu prowadzenia strony na FB, ale skoro juz zostala zalozona to nie powinna swiecic pustkami. jest mozliwosc napisania skryptu, ktory automatycznie wszystkie newsy z glownej bedzie wrzucal na FB. tych newsow dziennie nie jest jakos duzo wiec spamowac lubiacych nie beda jakos natretnie
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Pomógł: 5 razy
Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

komor napisał/a:
Poza tym FB jest jakiś nie-cool, kilka razy przyglądałem się tej stronie i tak beznadziejnie zaprojektowana pod względem funkcjonalnym jak i graficznym, że w ogóle mnie tam nie ciągnie....


i nie tylko to, sama polityka fejsa jest do czterech liter, wystarczy reg. poczytać :wink:
nie wiem czy wszyscy wiedzą ale strona jest bardziej święta od papieża,
akty które są wrzucane na fejsa są cenzurowane a nawet dochodzi do blokowania
strony użytkownika :evil:

wczoraj dałem public link do dobrych aktów, chwila moment, zawartość
została zablokowana, paranoja totalna...

komor, ale jak dobrze zauważyłeś, ja mam co innego na myśli :razz:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

baracuda, widac jakis twoj znajomy cie zraportowal
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 17