Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Czw 30 Cze, 2011
FOTOGRAFIA INNA Styczeń-Czerwiec 2011
Autor Wiadomość
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

ad Tworas 10
co to?
sztuczny/zimny ogień?

świetnie wyszedł!

wywaliłbym te "kropki światła" z dołu i z prawej i w puste miejsce napisałbym "Happy New Year 2011" i sprzedawał Japończykom przez net za smsy ;)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

moronica napisał/a:
. brak mi tu jakiejs kreatywnej iskry


....kreatywna iskre wniesie TS okreslajac sie ktory to on haha :razz: :mrgreen: :wink:
dziekuje za opinie i podpowiedz na przyszlosc, pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

moronica napisał/a:
rownanie tych cokolow to rownie chybiony pomysl co niedawno w galerii rownanie zdjecia mewy do poziomu jej stop (wszystko na zdjeciu krzywe tylko stopy prosto). poza tym no ok, jako fotografie dokumentujace istnienie tych posagow to w porzadku, ale to wszystko. brak mi tu jakiejs kreatywnej iskry


sama widzisz Nikitaa że zdjęcie musi być o czymś
ja też do tej pory swoją "małpką" robiłem jedynie dokumentacje czyli zdjęcia o niczym
ot poprostu foty które pokazują gdzie byłem i co widziałem :)
brakuje wszystkim moim fotkom tej iskry artyzmu o której pisze moronica

zeby to zo0brazować to napiszę Ci że jeśli złapałabyś na fotce jakieś ptaszysko które w locie robi na ten posąg to to by było coś ;)

tyle się przynajmniej na tym forum nauczyłem, a to wyżej to moja dedukcja ;)

pozdrawiam i nie załamywać się tylko pstrykać (ja cały czas jestem załamany, ale póki co nie poddaję się :D )
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

Cola napisał/a:
wywaliłbym te "kropki światła" z dołu i z prawej

ale ono wiele wnoszą do tego zdjęcia i nie są to kropik... :evil: to świetliki i motyle... :razz: :razz: :razz:

Cola napisał/a:
co to?
sztuczny/zimny ogień?


zimny, zimny :wink:
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

Tworas napisał/a:
Cola napisał/a:
wywaliłbym te "kropki światła" z dołu i z prawej

ale ono wiele wnoszą do tego zdjęcia i nie są to kropik... :evil: to świetliki i motyle... :razz: :razz: :razz:

Kazdy swoimi oczyma wyobrazni inaczej to widzi :razz: , ja bym jeszcze dodala tych swietlikow i motyli :mrgreen:

Tworas fajny pomysl, lubie zdjecia niczym nieograniczone jezeli chodzi o interpretacje :idea:

pozdrawiam serdecznie Nikita :razz:
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

zimny czy sztuczny
to w zależności od regionu kraju - tak dla ścisłości ;)
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

Cola napisał/a:
zimny czy sztuczny
to w zależności od regionu kraju - tak dla ścisłości ;)

możliwe ale ten był zimny :razz: :razz: :razz: :mrgreen:
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

Nikitaa napisał/a:
ale daje Ci wybor z dwoch posagow

Przykro mi, ale takich włosów ani wąsów nie noszę, a poza tym nie chciałbym być oblany zieloną farbą :P .
Ósemka fajniejsza, ciekawy jest połysk tego metalu, niezbyt przypomina brąz... Nie wiesz co to? Reszta uwag jak poprzednicy :wink: .

Cytat:
Ty mi takiego wyboru nie dales :evil: :wink: :mrgreen:

Ty masz trzy do wyboru :)

Tworas, świetliki/muchy/iskry fajne, im więcej tym lepiej ;) . Dobry efekt można by uzyskać tnąc stalowy pręt szlifierką kątową w ciemnym pomieszczeniu, o jakoś tak :twisted: (bez numerka, bo wcale nieobrobione i ostro kadrowane - tylko jako pomysł).
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

zwłaszcza na długim czasie naświetlania żeby wyszły te iskry jak płyn i skorzystać z ich światła i zrobić zdjęcie jeszcze "czemuś" w tym pomieszczeniu :)
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

TS napisał/a:
Ósemka fajniejsza, ciekawy jest połysk tego metalu, niezbyt przypomina brąz... Nie wiesz co to?

Nie wiem ale jak tam bede tam na spacerze z psina to dokonam analizy tego kruszca :wink: :razz:

TS napisał/a:
Cytat:
Ty mi takiego wyboru nie dales :evil: :wink: :mrgreen:

Ty masz trzy do wyboru :)

ale wybor :evil: ...szczegolnie ta trzecia zupelnie jakbym wpadla w zaspe sniezna i dopiero co z niej wylazla haha :mrgreen:

Zdjecie bez numeru - fajne "bambosze" haha :grin: troche niebezpieczne bo latwopalne jak do takiej pracy :wink: :mrgreen:

pozdrawiam Nikita :razz: :razz:
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

TS, dla pokazania pomysłu uciąłeś sobie pedał w rowerze? :shock:
:wink: :wink: :wink:
 
 
Cola 
Rozmowny



Posty: 338
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

to się nazywa pasja i poświęcenie ;)
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

Wg mnie TS rżnie sobie nogę i doszedł właśnie do kości...
Terminator?! ;)
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

Spokojnie, to nie moja noga, zresztą rower też nie :razz:
Ja tylko robię zdjęcie, a cięty jest rdzeń transformatora, kilkanaście połączonych pasków blachy stalowej ;) . W rowerze jest SPD, więc z daleka faktycznie robi wrażenie jakby ktoś uciął pedał.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011   

TS napisał/a:
cięty jest rdzeń transformatora
Czyli jednak Terminator, bez dwóch zdań!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 15