Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: komor
Nie 01 Sty, 2012
FOTOGRAFIA ZWIERZĄT (FAUNA) 2011
Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   FOTOGRAFIA ZWIERZĄT (FAUNA) 2011

FOTOGRAFIA ZWIERZĄT (FAUNA) 2011
Fotografie zwierząt (Fauny), poza fotografią ptaków i makro dla których istnieją osobne tematy.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






october_rust 
Nowy


Posty: 11
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

zdjęcie mojego psa. jestem totalnym świeżakiem w dziedzinie fotografii.

IMG_0352.jpg
Plik ściągnięto 14490 raz(y) 61,58 KB

Ostatnio zmieniony przez goltar Nie 02 Sty, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

october_rust, jak na fotę nosa - fajne :)
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

october_rust, podoba mi się taka perspektywa :)
Ktoś kiedyś (ach, ta dziurawa pamięć!) robił zabawki... breloczki... z psiakami - i właśnie "pokazane" były od nosa.
Tylko grzywy i ogona bym nie obcinała.
Bardzo sympatyczny nos :)
 
 
october_rust 
Nowy


Posty: 11
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

dziękować za dobre słowo:).Ogon pies miał obcięty u poprzedniego właściciela, uszy ma nie obcięte - mój ojciec wolałby, żeby obcięto jemu uszy:)).
pozostaje mi tylko wrzucać kolejne zdjęcia:))
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

masza napisał/a:
Tylko grzywy i ogona bym nie obcinała.

october_rust napisał/a:
Ogon pies miał obcięty u poprzedniego właściciela, uszy ma nie obcięte - mój ojciec wolałby, żeby obcięto jemu uszy:)).

october_rust, chodzi o obcięcie w sensie fotograficznym (kadru). :wink:
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

october_rust w sumie dobrze ze nikt Ci nie napisal na przyklad ze fajniej by wygladala Twoja psina gdybys calkiem obcial mu tylnie lapy haha :wink: :wink: , bo gdybys to tez doslownie zrozumial to moglbys pomyslec ze trafiles na jakies forum sadystyczno-fotograficzne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam Nikita :razz: :razz:
 
 
october_rust 
Nowy


Posty: 11
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

pewnie jakby poszukać na necie to może by się takie forum znalazło:)))
 
 
marekcmarecki 
Uczestnik


Posty: 50
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

october_rust napisał/a:
dziękować za dobre słowo:).Ogon pies miał obcięty u poprzedniego właściciela, uszy ma nie obcięte - mój ojciec wolałby, żeby obcięto jemu uszy:)).
pozostaje mi tylko wrzucać kolejne zdjęcia:))

Dobrze, bo na wesoło mi się dzionek zaczął. A nos fajny :wink:
 
 
panmarecq 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 331
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

Skoro jesteśmy przy psich nosach :wink:

2
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

To i ja swoja psinke i jej psi nosek dorzuce :mrgreen:

3
Ostatnio zmieniony przez goltar Sro 02 Mar, 2011, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

osobiscie uwazam, ze nawet radykalnie kadrujac z oryginalu nalezy sie zdecydowac na ktorys ze standardowych formatow (1:1, 2:3, 3:4), wyjatkiem sa tu panoramy. kompozycja powyzszego bylaby korzystniejsza gdyby uciac troche wiecej od gory. uszy sa w calosci w kadrze wiec nic straconego. ostrosci troche brak
 
 
Nikitaa 
Rozmowny



Posty: 207
Skąd: zagranica
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

moronica napisał/a:
. ostrosci troche brak


Pies byl w bardzo duzym ruchu a zdjecie robilam z reki wiec i tak nie tak zle wszlo :wink: .
Dziekuje Moronico za Twoje cenne uwagi, szkoda tylko ze nigdy podczas swojej krytyki moich zdjec nie znajdziesz chociaz malego szczegoliku na korzysc oprocz calej gammy mankamentow ktore oczywiscie sa i dobrze ze o nich mowisz . Bo chociazby na tym zdjeciu wygaje mi sie ze fajnie wyszlo oswietlenie ktore jest zamierzonym dzialaniem a nie kwestia przypadku, no ale rozumiem moje zdjecia sa dla ciebie kiepskie w calej rozciaglosci i oczywiscie akceptuje to w pelni

pozdrawiam Nikita :razz:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Nikitaa, jak ktos krytykuje to zle bo nie podaje propozycji jak poprawic. jak podaje propozycje poprawy to nadal zle bo nie podaje plusow (co zreszta nie jest prawda gdyz zauwazylam, ze udalo sie uszy w calosci w kadrze uchwycic co zazwyczaj bywa problematyczne). widze, ze sama palisz sie do krytyki no to przeciez tyle zdjec jest tu w galeriach i tematach, ktore mozna do woli oceniac, nie widze wiekszego sensu skupiac sie na ocenie ocen, to nie jest zbyt produktywne. mozesz w ten sposob doprowadzic do tego, ze twoich zdjec oceniac nikt nie bedzie by nie wdawac sie w dyskusje
 
 
PiotrOs 
Bywalec



Posty: 177
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Nikitaa...bo Ty od razu z yoko-geri startujesz...moze tak seiza na chwilke? :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 21